Life Style online winkel
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-maart-oranjeknop.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

olympus

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
"Niet alle maatregele...
Vergelijkbaar met de oerkn...
Zwolle krijgt oranjek...
Een mooi versierde straat ...
CU: Geluidsoverlast F...
@kwibux, dan mocht er wel ...
"Niet alle maatregele...
Doel bereikt dus: topdag g...
CU: Geluidsoverlast F...
[quote] Ach het is maar 1 ...
"Niet alle maatregele...
Meneer van Dijk maakt nou ...
CU: Geluidsoverlast F...
Mooi Mariane [quote]Berich...
"Niet alle maatregele...
Dame, wat vind jij van 6 o...
Tieners verzamelen 5....
jij kijkt gewoon langs ...
Tieners verzamelen 5....
@ manuel, hoe zou jij 5000...
CU: Geluidsoverlast F...
Ik dacht eerst om 22.45 uu...
Werkbezoek Kamerlid A...
Verekiezingstijd. Overvall...
Zwolle krijgt oranjek...
[quote]Bericht door...
Het weer: buien, moge...
Wonen J & L daar niet?
"Niet alle maatregele...
snap het probleem niet, he...
Fusion of Dance laat ...
@Mark it is voor mij muz...
Vragen over geluidsov...
4 x 5 min. vuurwerk wat je...
"Niet alle maatregele...
Ik heb geen buizerd gezien...
Zwolle krijgt oranjek...
Onverantwoord! Vlaggetjes ...
Tieners verzamelen 5....
Wat een helden!!!
"Niet alle maatregele...
Nou mensen. Het zal wel we...
"Niet alle maatregele...
Ik vind dit best een redel...
Dijkink schrijft volk...
Daar sluit ik me graag bij...
Het weer: (onweers)bu...
nu 23:11 toch weer wat onw...
Dijkink schrijft volk...
Bert jouw verhaal al 2x ge...
Wie is online?
  Nu 62 gasten en 7 leden
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Categorieën arrow FC Zwolle arrow Biba-boerderij show op Stadionplein tijdens opening
Biba-boerderij show op Stadionplein tijdens opening
maandag 17 augustus 2009

Zwolle - Naast de ATB toertocht is er vanaf 11.00 uur alles te doen op het Stadionplein tijdens de opening van het Stadioncomplex. De dag is het best te omschrijven als een gezellig familie evenement. Op het podium zijn gedurende de dag allerlei optredens voor jong en oud, onder andere de Biba-boerderij show, DJ Bee (Jetix), Maaike Jansen, onze regionale X-factor trots, en verschillende demonstraties.

 

biba.jpg

Op het grote terras is goed te zien wat er allemaal gebeurd en is het natuurlijk mogelijk om de kinderen in de gaten te houden. Rondom het podium is plaats ingeruimd voor verschillende activiteiten. Op het tijdelijke Cruijf Court wordt de gehele dag gevoetbald. Onder begeleiding van bekende voetballers kunnen kinderen en volwassenen een balletje trappen. Naast het voetbalveld staat een andere vorm van voetbal: het Jupiler Tafelvoetbaltoernooi. Hier zijn schitterende prijzen te winnen. Een speciale plek is ingeruimd voor de Supercars. Laat je verrassen door glimmende bolides en brullende motoren.

Om de omgeving van het Stadioncomplex te leren kennen is een GPS tocht uitgezet. Op basis van coördinaten en met behulp van een GPS apparaat moeten opdrachten vervuld worden. 

Voor de kinderen is er vooral veel te springen. Op het terrein staan op verschillende plaatsen springkussens in alle vormen en maten. De echte durfals leven zich uit op de Trampoline Adventure.

Dit is een greep uit de activiteiten, er is nog veel meer te doen!


Reacties (10)add
0
Bericht door Zwolleeder, op 17 augustus 2009 om 17:59
Dus geen openingswedstrijd ?smilies/cry.gif
ben
Bericht door BE, op 17 augustus 2009 om 18:14
@zwolleeder, het betreft hier alle bedrijven en instellingen in het stadion en niet alleen de huurder FC Zwolle.
smilies/cheesy.gif
0
Bericht door Zwolleeder, op 17 augustus 2009 om 20:31
@Ben, corebusiness is voetbal toch.
Anders hadden we het oude Oosterenk ook niet hoeven slopen.

ben
Bericht door BE, op 17 augustus 2009 om 20:50
@zwolleeder, de core business zijn de speelgoed winkel, de fietsenzaak, de sportzaak, het fitnes center en het hotel en flash waren deze partijen geen huurder geworden dan was inderdaad het slopen van de oude oosterenk niet nodig geweest, maar door deze huurders is het wel mogelijk geworden zoals het er nu staat, al vind je het mooi of lelijk, dat is ieder voor zich.

FC Zwolle is dus ook gewoon een van de huurders van dit nieuwe complex, dus sorry het gaat nu om het complete complex dus fc is een onderdeel en niet de hoofd act van deze opendag. Open dagen van de fc zijn er voor een goede voetbal pot dus als je die wilt neem dan contact op met FC Zwolle.
Ramon
Bericht door Ramon Dijkslag, op 17 augustus 2009 om 23:21
Ik heb de kaarten inmiddels binnen , en voor een pot voetbal ga ik de avond ervoor wel naar Volendam .smilies/wink.gif
0
Bericht door Zwolleeder, op 18 augustus 2009 om 13:11
@Ben, ik heb mijn clubcard nog niet eens binnen terwijl het seizoen al begonnen is.
Als ze dat nog niet kunnen regelen zie ik het voor de rest ook somber in.
Iwan Redan komt niet, zelfs niet op amateurbasis want geen geld!?
Vreemd want het nieuwe stadion aka van Vliet bunker zou de club financieel naar een hoger plan tillen.
Het stadion is gewoon een molensteen om de nek van de club en nog godsgruwelijk lelijk ook.smilies/angry.gif
0
Bericht door bert, op 18 augustus 2009 om 14:45
@Zwolleeder, dan moet je je maar vervoegen bij de FC tijdens kantoor tijden of telefonisch maar daar heeft deze opendag niets maar dan ook helemaal niets mee te maken.
smilies/wink.gif
0
Bericht door Zwolleeder, op 18 augustus 2009 om 14:49
@Bert, ik ben al 2 keer geweest bij die slome lui en tot dusver niets.smilies/wink.gif
0
Bericht door ElRey, op 18 augustus 2009 om 15:26
@Zwolleeder

Uit het gebrek aan financiële slagkracht op de spelersmarkt blijkt het echec van het nieuwe stadion als middel voor het toekomstperspectief van FC Zwolle.

Dat is echter niet verwonderlijk aangezien het geen 'stadionontwikkeling' in klassieke zin betrof, maar de ontwikkeling van een commercieel multifunctioneel complex.

Daarmee is het financiële doel van de belangrijkste belanghebbenden (IPMMC en wat Zwolse bouwbedrijven excl. Flash Casino's) bereikt.

Voetballiefhebbers hebben niets te zoeken op zo'n gezellig familie-event. Op wedstrijddagen overigens ook niet smilies/wink.gif Als er binnenkort hoofdklassers kunnen promoveren naar de Jupiler League is de club ten dode opgeschreven en kan Jan Regterschot alsnog een mooie kantoortuin van het speelveld maken.

De feestelijke opening van het totale complex staat in schril contrast met de sombere toekomstperspectief van het betaald voetbal in Zwolle.

Ik ben trouwens benieuwd hoeveel bedrijven in het complex hun drempelwaarde halen en wat de reikwijdte is. Gaan we wel samen naar de leegverkoop smilies/wink.gif
0
Bericht door ElRey, op 18 augustus 2009 om 15:29
@Zwolleeder

Trouwens afgelopen vrijdagavond is op vak 13 de interessante optie besproken om het geld van de seizoenkaarten vanaf volgend seizoen aan te wenden voor 1x in de 2 weken, wokken i.p.v. 1x in de 2 weken mokken. smilies/wink.gif
Dit artikel is vergrendeld: u kunt hier geen reacties (meer) plaatsen.

busy
 

smwds-banner-weblogzwolle.gif

Windesheim Zwolle

Computer Service Zwolle

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

logo_jabro_deuren.jpg

Upmeijer

Toegang
Wat is er te doen?
21-05-2012
Inspiratieavond
22-05-2012
Karin Spaink
22-05-2012
Smaakroute
22-05-2012
Beloftenteam
22-05-2012
Probleemgedrag
22-05-2012
Wijkplatform Berku...
23-05-2012
Tekenworkshop
23-05-2012
Wijkplatform Binne...
24-05-2012
Rijbewijskeuringen
24-05-2012
Carine Vos
Facebook