Life Style online winkel
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-maart-oranjeknop.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

olympus

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
Bløf slotact 'RTL Vie...
25 augustus zal dit concer...
Bløf slotact 'RTL Vie...
Klopt de datum wel? Niet 2...
Bløf slotact 'RTL Vie...
klagers komt u maar vast
Meerdere aangiftes te...
Gewoon zijn roes laten uit...
Zwollenaar in hand ge...
Met je hand in de brand, k...
Zwolse slaapwandelaar...
Das pas lelijk wakker word...
VV Berkum dinsdag voo...
Moet lukken 20:00. Mits Jo...
"Niet alle maatregele...
Vergelijkbaar met de oerkn...
Zwolle krijgt oranjek...
Een mooi versierde straat ...
CU: Geluidsoverlast F...
@kwibux, dan mocht er wel ...
"Niet alle maatregele...
Doel bereikt dus: topdag g...
CU: Geluidsoverlast F...
[quote] Ach het is maar 1 ...
"Niet alle maatregele...
Meneer van Dijk maakt nou ...
CU: Geluidsoverlast F...
Mooi Mariane [quote]Berich...
"Niet alle maatregele...
Dame, wat vind jij van 6 o...
Tieners verzamelen 5....
jij kijkt gewoon langs ...
Tieners verzamelen 5....
@ manuel, hoe zou jij 5000...
CU: Geluidsoverlast F...
Ik dacht eerst om 22.45 uu...
Werkbezoek Kamerlid A...
Verekiezingstijd. Overvall...
Zwolle krijgt oranjek...
[quote]Bericht door...
Het weer: buien, moge...
Wonen J & L daar niet?
"Niet alle maatregele...
snap het probleem niet, he...
Fusion of Dance laat ...
@Mark it is voor mij muz...
Vragen over geluidsov...
4 x 5 min. vuurwerk wat je...
"Niet alle maatregele...
Ik heb geen buizerd gezien...
Wie is online?
  Nu 104 gasten en 4 leden
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Categorieën arrow Openhuis/dag arrow Open dag Dermatologisch- en Flebologisch centrum Isala
Open dag Dermatologisch- en Flebologisch centrum Isala
maandag 08 februari 2010
Zwolle - Het Dermatologisch centrum Isala en het Flebologisch centrum Isala organiseren op zaterdag 13 februari a.s. een open dag van 10.00 tot 15.00 uur, Dr. Spanjaardweg 29, gebouw A te Zwolle. Elke bezoeker maakt kans op één van de twee waardebonnen ter waarde van € 350 die te besteden is in het Dermatologisch centrum Isala. Parkeren is gratis.

Tijdens de open dag kunnen bezoekers een kijkje in de keuken nemen en zich laten informeren over bijvoorbeeld spataderbehandelingen, het verminderen van gezichtrimpels, het verwijderen van couperose of pigmentvlekken en het ontharen via laserbehandeling. Ook worden de nieuwe geavanceerde CO2 Laser en IPL (intense pulsed light) gepresenteerd. Deze lasers worden gebruikt bij de behandeling van huidveroudering. Nieuwe technieken

Beide centra sluiten met hun behandelingen aan bij de nieuwste ontwikkelingen. Het Flebologisch centrum Isala maakt naast traditionele behandelmethoden ook gebruik van moderne technieken zoals radiogolven en laserstralen. Onlangs was de internationaal gerespecteerde Italiaanse vaatchirurg prof. dr. Attilio Cavezzi nog op bezoek in het centrum om patiënten te behandelen. Naast alle gangbare technieken voor (spat)aderproblemen, heeft Cavezzi toen ook een verfijnde bestaande behandeling van spataderen toegepast. De samenstelling van de foam die ingespoten wordt bij de echogeleide foamsclerose is namelijk verder ontwikkeld, waardoor de behandeling leidt tot een nog beter resultaat en nog minder complicaties bij herstel.

Samenwerking

Inmiddels staan beide centra landelijk bekend om de nauwe samenwerking tussen vaatchirurgen en dermatologen van de Isala klinieken. Vakgenoten brengen regelmatig een bezoek om kennis uit te wisselen over deze aanpak. Beide vakgebieden zijn steeds meer naar elkaar toegegroeid en bieden vergelijkbare behandelingen aan. Omdat de vaataandoeningen doorgaans door zowel de vaatchirurg als de dermatoloog worden onderzocht en behandeld, is besloten een nauwe samenwerking aan te gaan. Dit biedt ook meer duidelijkheid voor doorverwijzende huisartsen én de patiënt.


Reacties (0)add
Dit artikel is vergrendeld: u kunt hier geen reacties (meer) plaatsen.

busy
 

smwds-banner-weblogzwolle.gif

Windesheim Zwolle

Computer Service Zwolle

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

logo_jabro_deuren.jpg

Upmeijer

Toegang
Wat is er te doen?
21-05-2012
Inspiratieavond
22-05-2012
Karin Spaink
22-05-2012
Smaakroute
22-05-2012
Beloftenteam
22-05-2012
Probleemgedrag
22-05-2012
Wijkplatform Berku...
23-05-2012
Tekenworkshop
23-05-2012
Wijkplatform Binne...
24-05-2012
Rijbewijskeuringen
24-05-2012
Carine Vos
Facebook