Dit is een Algemeen Log. Wil je iets kwijt wat niet van toepassing is op een van de vele nieuwsberichten, dan kan dat hier.
De redactie probeert dit Algemeen Log na ongeveer 250 reacties van een vervolg ( Algemeen Log 109 ) te voorzien. Dus, heb je een tip, nieuws of iets anders dat je kwijt wilt: ga gerust je gang!
Studio sport (N1, 18:10) - Atletiek: de Marathon van Rotterdam - Wielrennen: wielerklassieker Parijs-Roubaix - Hockey: wedstrijd Kampong - Bloemendaal (mannen) - Golf: de US Masters in Augusta - Honkbal: het openingsweekend met de return Sparta/Feyenoord - DOOR Neptunus - Voetbal: the day after bij FC Twente
Studio sport (N1, 19:00) Met samenvattingen van: - PSV-Feyenoord - FC Utrecht-ADO Den Haag - Ajax-VVV Venlo - FC Groningen-Willem II
Zembla (N2, 21:45) - Afl. 'Antibiotica alarm', over hoe de intensieve veeteelt problemen veroorzaakt voor de volksgezondheid
Studio voetbal (N1, 22:50) - Fred Rutten, trainer van PSV
SLOT:
DOCU: Van Moskou tot Moermansk (N2, 20:15) Naar deze slotaflevering hebben we al een hele tijd uitgekeken: niet omdat de prachtserie van JBC nu alweer ten einde komt natuurlijk, maar omdat ons een reportage is beloofd over zwerfhonden die de metro nemen in Moskou en ook nog weten bij welke halte ze uit moeten stappen. U leest het goed: zwerfhonden. Die de metro nemen. In Moskou!
FILM: Marie Antoinette (RTL8, 22:05) In dit biografische kostuumdrama (2006, Sofia Coppola) is een perfect gecaste Kirsten Dunst het stralende middelpunt als de jonge Oostenrijkse prinses Marie Antoinette die koningin van Frankrijk werd. Met wezensvreemde elementen (let u op de jaren 80-soundtrack) en prachtige art direction, camerawerk en kostuums die met een Oscar bekroond werden
COMEDY: Bored to death (Comedy Central, 23:00) Zie deze trailer en u zit waarschijnlijk klaar vanavond voor deze nieuwe HBO-hitserie over een schrijver-in-crisis die besluit om privé-detective te worden en zijn 'vakmanschap' haalt uit detectiveromans. Deze mix van film-noir en zwarte komedie heeft een sterrencast: Jason Schwartzman (The Darjeeling Limited), Zach Galifianakis (The Hangover) en Ted Danson (Cheers)
Kunststof tv (N2, 17:35) - Acteur Jack Wouterse speelt King Lear - Pianist Cor Bakker heeft een nieuwe cd en theatertour: Elettra - Sopraan Eva-Maria Westbroek
De wereld draait door (N3, 19:00) Het beste van de afgelopen week
Frénk 30 hoog (N2, 23:15) - Keith Bakker, ervaringsdeskundige in drank- en drugsverslavingen/presentator Family matters
BeeldBuisBodeBeschouwing:
Thuis bij Carlo Boszhard gaat het vrijwel alleen maar over de succesvolle RTL4-comedy De tv-kantine (vrijdag, 22:29 uur, 1.404.000 kijkers); Boszhard en zijn vriend Herald doen bijna alles zelf aan het programma, zo vertelt Boszhard in een interview met Het Parool: 'We zijn echt een eiland in het programma. Het kleurcorrigeren van de afleveringen, de audio-nabewerking, het licht 's avonds uitdoen en 's ochtends weer aan - dat doen we allemaal. En allemaal samen. Ik heb een klein saunaatje in de tuin, en daar zit ik vaak met Herald in te brainstormen. Ineens zien we dan het licht: dát moeten we doen met Harry Mens! Of we zitten samen Shalalie shalala te zingen. En dan zitten we te gieren met zijn tweeën. ---- Godenzonen 7-0
@Admins... Ik heb een ideetje. Ik weet zo niet of het veel werk is hoor, maar toch... Ik merk bij mezelf vaak, dat ik (doordat ik nog niet helemaal bekend ben met alle straten in de stad) even op Google maps kijk waar een bepaalde straat ligt in Zwolle. Als ik een nieuwsbericht lees kan ik het daardoor beter plaatsen. Is het misschien een idee om telkens wanneer er een straatnaam in een nieuwsbericht genoemd wordt er even een linkje naar de betreffende straat/plek in Google maps van te maken? En dan bij voorkeur een extern linkje waardoor de pagina van Weblog Zwolle niet gesloten wordt!
@ Plantje: goed idee 17:02! Waren je gasten onder de indruk van Zwolle? Al is het natuurlijk op een niet zonovergoten zondag niet super-sfeerrijk
Bericht door Appie, op 11 april 2010 om 17:11
nee Dick; de keeper
Bericht door Hans Smit - Redactie, op 11 april 2010 om 17:12
Ingezonden door Wichert aan het Rot
Wiekslag
Nu de gemeente heeft aangegeven dat op de plek van de oude school ,die nu afgebroken wordt geen woningbouw wordt toegelaten hoop ik wel dat er snel een bestemming voor komt. Ook zou het de gemeente sieren om de mensen in de direkte omgeving en vooral aan de Asterweg teinformeren. Dat is tot op heden ook nog niet gebeurd.Uit de krant (twee regels) hebben ze kunnen vernemen dat de school afgebroken gaat worden. Deze mensen komen nu wat vrijheid betreft heel raar te zitten. De school was immers hun afscheiding.Bang ben ik dat het een puinhoop wordt zo midden in het centrum als er niets gedaan wordt.Hangplek jongeren,vuilnisbelt enz. Tevens wijs ik wethouder Kastelein erop dat er veel te weinig betaalbare woningen zijn voor 55 * en voor alleenstaanden, dus vraag ik met klem om nog eens goed nate denken over de prima lokatie voor deze z.g CDA woningen zoals die ook in de aalanden zijn gebouwd
Ze vonden het zeker interessant Dick! Ik vond het ook leuk om te laten zien. Zeker oma was (met haar 89 jaar) zeer gecharmeerd van de oude gebouwen. Ik wil ook nog een keer met mijn vriendin samen de stadswandeling gaan lopen die we kregen toen we hier kwamen wonen. En dat is toch beter te doen op een minder drukke zondag.
We hebben bovendien nog even in de Broerenkerk gekeken waar we ook het schilderij van mijn vriendin nog een keer bewonderd hebben
Hoe is het met je zoontje Dick?
Bericht door verdieping, op 11 april 2010 om 17:24
gefeliciteerd dick. jammer dat er geen prijs is voor het aantal neer te tikken reacties. had je ook zonder twijfel bovenaan gestaan.
@ Appie, leuk zeg! Gaat ie volgend jaar ook naar de C's? F. is de enige die ik ken vandaar Potverdorie die woendag 21/4, dat ze eventueel kampioen kunnen worden, moeten ze al redelijk op tijd naar Sparta Nijkerk. Met CL 's avonds. Nou ja, maar eens zien hoe het loopt.
@ Appie. Dat zou een geweldig strak plan zijn: wedstrijd verzetten! Als je last van die jongen van de trainert of technische man Marco hebt moet je het hier maar melden
@ Plantje; over mijn zoontje: Het leek beter. Gister nog een hele wedstrijd gespeeld, best redelijk. Maar vanmiddag weer thuisgebleven vanwege buikpijn. We hopen op een verwaardeloosde, hardnekkige griep. Hij wil morgen naar school en trainen. Dinsdag bloedprikken. Ff afwachten.
Hier is wat meer informatie te vinden. Tot 22 april zo te zien. Mijn vriendin was niet helemaal te spreken over wat er van haar hangt, maar dit was nu eenmaal de opdracht. Wel leuk dat ze dit doen in ieder geval!
Bericht door verdieping, op 11 april 2010 om 17:38
Toch even bij de dokter langs lijkt me raadzaam Dick!
Ik ga eens kijken of het weer nog mooi genoeg is om nog wat te frezen buiten. Ik wil nog eens een verwarmingsombouw maken. En anders ga ik maar binnen-klusjes doen!
@ Verdieping, dacht dat je dat 30+ feest nixxx vond?
Bericht door Joppuh, op 11 april 2010 om 17:50
7-0 maar geen kampioen Dick!
Bericht door Appie, op 11 april 2010 om 17:52
Ik zal 't onthouden Dick. En die kampioenswedstrijd? Dan zullen ze toch beter moeten spelen dan gisteren!
Bericht door Tim, op 11 april 2010 om 18:59
Feyenoord - Ajax (bekerfinale): 6-4
Bericht door Joppuh, op 11 april 2010 om 19:24
Na strafschoppen Tim?
Bericht door Tim, op 11 april 2010 om 19:57
nee.
Bericht door Natascha, op 11 april 2010 om 19:58
Dick ik ben nog nie weg heur Heb wel zojuist de koffer ff vol gestouwt!
Wij zijn na de eerste helft weggegaan Dick, ik vond er werkelijk niks aan! Komt ook, doordat ik echt helemaal niks kon zien, Spakenburg was (1e helft) niet echt best. Dus jammer maar helaas. Wilde eigenlijk nog naar SVI -WVF doorgaan maar moest nog ff gauw wat boodschappen doen en toen was het kwart over 6 dus dat hebben we ook maar overgeslagen.
Bericht door Koko Hattem, op 11 april 2010 om 20:16
Hallo mensen, één goedenavond op deze zondag.
Fam Koko net terug van de camping. De bedoeling was dat koko jr in zijn tent zou overnachten maar om 2.30uur is ie toch verhuisd naar de kokocaravan. De temperatuur is in coucancé afgelopen nacht gezakt naar -4 (volgens de gradenmeter op de scootmobiel)
Bericht door ja-tja, op 11 april 2010 om 20:20
ja koko koude nacht geweest hier ook hoor
Bericht door drama123, op 11 april 2010 om 20:30
@Koko ; ook goedenavond. Coucangé uit bij vorst, altijd lastig. Volgende keer extra borstrok voor jr.(of een vriendinnetje
Bericht door drama123, op 11 april 2010 om 20:37
Tussenstand log-openers t/m dit log:
wij van de avondfelicitatiedienst feliciteren:
Dick (uit Stadshagen) met z'n 16e!
met 4: ja-tja en Drama123
met 5: Tim
met 6: Gezellig
met 7: Joppuh
met 16: Dick
Bericht door Koko Hattem, op 11 april 2010 om 20:40
Drama123, Ik denk dat er eerder een vriendin in die tent ligt dan een borstrok Mijn zegen heeft ie Handig voor de afwas op de camping zegt vrouwe koko
Het volgende wat ze uit de USA gaan overnemen zijn zogenaamde 'robot- calls'...dat je door een automatisch bandje opgebeld word.Wat een onzin allemaal, hoop geld weggooierij en ze kunnen blijkbaar zelf niet op het idee komen dat het weinig zoden aan de dijk zet...
Bericht door Koko Hattem, op 11 april 2010 om 21:18
Ik ga even aandachtig kijken naar de uitzending van Peter R de V. Het schijnt wel interessant te worden.
Slaap zacht allemaal! Met een beetje geluk morgenvroeg weer rennen.
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 06:47
Goedemorgen allen, Die Koos kon aardig babbelen zo goed zelfs dat ik de gedachten kreeg: worden ze allebei niet door PR de V betaald.
Maar goed,
Dick vroeg mij vrijdag of de camping vlak bij het waterstation van Echten lag. Nou Dick volgens mij word dat gebruikt als mindervalidentoilet. En laat ik het netjes houden, Koko heeft daar al aardig wat negers op de trein gezet
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 07:23
Goedemorgen!
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:27
Ha natascha, nog niet naar Egypte? Wanneer ga je?
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 07:36
Moirgenochtend , hang nu in de wacht bij de dok. Heb nog steeds last van uitslag, heb het nog kunnen voorkomen dat ik het kapot krap
Bericht door drama123, op 12 april 2010 om 07:37
Goedemorgen Koko, "t lijkt weer een mooie dag.
Die PRdV heb ik nog nooit vertrouwd; past trouwens mooi bij die zender, met programma's als "onderbuik van nederland". PRdV vind zich zelf onder en boven de wet staan; een gedeelte van de Nederlanders smult! er van. Ik vind het verschrikkelijk.
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:41
Eens Drama, zowel dat het een mooie dag word als die PRdV. En dan laten ze ook nog zien hoe het er aan toe gaat in Vugt. Zal me niet verbazen dat er mensen zijn die nu denken, Ziet er best relaxt uit. Dit geheel tegen beter weten in.
Bericht door drama123, op 12 april 2010 om 07:42
Natascha ook goedemorgen. Hoest met je Egyptisch?
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:43
Lama gamma gaan
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 07:44
Salaan Aleikum drama Inshallah!
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:46
Jaaaaaaaaaaa Drama doar heb ie nie van trug hè
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:49
Natascha jou bloemen doen het goed, ik heb ze naast m'n bed staan in de kamer. Mooie kleuren uitgezocht hoor. Hopelijk blijven ze lang staan, ik praat er regelmatig tegen dus daar ligt het niet aan
Bericht door drama123, op 12 april 2010 om 07:51
Vergeet niet dat schoenmaker er erg populair is; wordt erg vaak opgeroepen: alie hakkenbar..
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 07:54
hahahaha die zal ik zeker niet vergeten Drama, en k zal het ook zeker op het lopen zetten als ik dat hoor!
Koko, ik ben blij dat je ze leuk vind, ben zelf dol op turkse nederlandse tulpen. En wat past er nou beter bij oerhollandse kokogakballen?
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:58
Als de lente komt dan stuur ik jou. Tulpen uit zwollywood.
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 07:59
Drama ben je niet in de war met Hakkelaar????
Bericht door drama123, op 12 april 2010 om 08:12
Koko, ervaren op vakantie in Marokko. Was nog voor H. z'n tijd.
@drama 123; was echt opgelucht toen ik je reactie zag, want idd, het komt toch altijd weer op hetzelfde neer; kijkcijfers en ego likkerij. Kan er niks anders van maken. En mensen die er zo nodig naar moeten kijken mogen zichzelf ook best eens afvragen wie of er mee gediend is, slachtoffertjes komen er niet mee tot leven hoor. Pas als we met z'n allen de rug naar prdv en z'n maatje stegeman keren houd het miss. een keertje op, al die sensatie zoekerij, maar ik vrees dat dat laatste teveel gevraagd is...omdat het blijkbaar no matther what, belangrijker is 'om mee te kunnen praten'.
afz. een der laatste kritische geesten der lage landen (hetgeen me niet altijd in dank word afgenomen...)
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 08:35
Thanks plant!
Mooi verhaal: Kom ik bij de dok, niet lachen jullie!! heb ik gewoon last van zonneallergie in het gezicht Mag ik niet in de zon met m'n gezicht....
Maaaaar dat gaat de pret niet drukken!
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 08:39
Joppuh, Bijna alles
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 08:42
Ach Natas onder een parasol met een hapje en drankje zal Egypte toch ook wel te doen zijn. Alleen met die kamelentocht onder zo'n beest hangen om in de schaduw te blijven zal nie meevallen
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 08:55
Zo is dat koko! En ach heb een goede sun block gekocht bij de aptheek dus dat in combi met de parasol zal wel wonderen doen toch?
@Joppuh S'oches et s'avons sachies belle!
Bericht door drama123, op 12 april 2010 om 09:21
@Natascha ; ken iemand met zo'n allergie. Neem dat serieus!!! Factor 50, zonnebril als een windscreen. Have a good time!!
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 11:56
Drama, ik heb het altijd bij het eerste zonnetje alleen nooit eerder in me gezicht gehad Meestal me armen en net onder me hals maar ja nu ben ik dus de sjaak. Bedankt iig.
Heb bij de apotheek een factor 50 zonder parfum gekocht.
Bericht door verdieping, op 12 april 2010 om 12:06
Ik zou zeggen, laat die factor 50 thuis en trek een boerka aan. heb je ook geen last van vervelende kerels en gegarandeerd geen after sun nodig!
...dat is gelukkig het láátste waar we hoeheethetookalweer van posting 12:06 van kunnen beschuldigen; een boerka dragen, de kans is groter dat 'ie een harnas aanheeft
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 12:41
Geloof mij nou maar dat ik echt geen last heb van vervelende kerels!
grmbl ! Natascha, da's nou jammer, kan verdieping z'nne boerka niet aan je kwijt.
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 13:27
Zeg meneer Meijer, ik geloof dat u iemand een excuus moet maken namens de gemeenteraad en politie van 65 jaar geleden!
Bericht door verdieping, op 12 april 2010 om 13:29
wat bedoel je?
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 13:35
Hulde voor Klink!
Bericht door Tim, op 12 april 2010 om 14:36
In Italië is een ernstig treinongeluk gebeurd, 12 doden.
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 15:01
hahaha natas in een boerka en koko in een boerin
Bericht door ja-tja, op 12 april 2010 om 15:02
van de week hier ook mooi weer zonnebril kan op
Bericht door Koko Hattem, op 12 april 2010 om 15:02
Waar hangt die Dick uit?
Zeker weer met z'n laarzen aan in de polder
Bericht door verdieping, op 12 april 2010 om 15:03
in antwoord op QM, mijn boerka is 5 keer XL. die zal natascha niet passen, veel te groot!
Bericht door verdieping, op 12 april 2010 om 15:06
of zonder laarzen in de sloot.
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 15:15
heb net de beelden gezien Tim, echt vreselijk!
5 x xl is inderdaard wel een beetje groot voor me, maar met 2 of 3 x xl moet het me toch lukken
Bericht door Fredric, op 12 april 2010 om 17:27
Bericht door verdieping, op 12 april 2010 om 15:06 of zonder laarzen in de sloot.
O, wat een gein zal die carnavalsmuts wel zijn.
Bericht door ingrid, op 12 april 2010 om 19:18
@ Natascha, fijne vakantie
Bericht door Natascha, op 12 april 2010 om 19:36
Thanks
Bericht door Tim, op 12 april 2010 om 20:16
Dag natascha
Bericht door ja-tja, op 12 april 2010 om 21:08
rustig hier
daaaag natascha
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 22:53
Wat jammer Natas!
Wij zijn na de eerste helft weggegaan Dick, ik vond er werkelijk niks aan! Komt ook, doordat ik echt helemaal niks kon zien, Spakenburg was (1e helft) niet echt best. Dus jammer maar helaas. Wilde eigenlijk nog naar SVI -WVF doorgaan maar moest nog ff gauw wat boodschappen doen en toen was het kwart over 6 dus dat hebben we ook maar overgeslagen
Het staat er idd wel een rij of 3, 4 dik op sommige plekken. Lieten ze niemand voor? Geniet ze!
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 22:54
Grote dank drama123, op 11 april 2010 om 20:37
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 22:56
@ Koko Hattem, op 12 april 2010 om 06:47; heb er nog niet zo heel vaak rondgeleid....maar ik vertel de mensen altijd wat heel anders
Bericht door ingrid, op 12 april 2010 om 22:56
@ Dick, ik ben op maandag overdag nooit aanwezig, was jij vandaag ook ondergedoken.
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 23:00
@ Koko; Lekker veel buiten geweest idd. Vanavond visite voor onze 19e trouwdag
PS vind burka's wel zo'n triest gespreksonderwerp in NL....hoeveel zouden we er "in bewegende vorm" hebben nog geen 10? Laat ze toch net als die meid destijds in die zwemburka....heerlijke stunt
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 23:01
Ben absoluut geen fan van Peter R's pedante toontje....maar dit 3-luik is echt interessant! Die verboden beelden van dat monster Koos H. volgens mij. Deel 3 betr. de link tussen dader en rechter....wil ik wel weer zien.
QM, gister op RTV Twente genoten van....Boh Foi Toch Ze speelden een aardig setje nummers! De nieuwe cd heet "Gries Gedraaid" geloof ik.
Het nummer "Gien donder" was aansprekend. "Ik hol oe vast met beide oog'n. En ik? Ik doe gien donder en buut'n greut....Moar ik bin hier vannacht etc etc.
Gezellig hoor! Al dachten we er niet beiden hetzelfde over
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 23:07
Hé Ingrid, gefeliciteerd Was het in 1990 ook zo'n mooie dag? Harry heeft nog wel veel bewijsmateriaal van een zonovergotendat in 1991 geschoten. Langs deze onsympatieke weg wil ik ook De Henze en L. feliciteren met hun trouwdag
Bericht door dick, op 12 april 2010 om 23:08
@ Ingrid, Lekker veel buiten geweest idd.
Bericht door ingrid, op 12 april 2010 om 23:10
Overdag wel, maar toen s'avonds de mensen voor het feest binnen stroomden, kwam het met bakken uit de lucht.
Bericht door ingrid, op 12 april 2010 om 23:11
weltrusten allemaal.
Bericht door Tim, op 12 april 2010 om 23:15
goede nacht, ingrid. De rest ook. Nog even een paar uurtjes leren en dan de oogjes toe.
Bericht door Papa val, op 13 april 2010 om 02:30
Hallo Natas, goede reis en een prettig verblijf. Veel plezier met z'n tweeen. Maak er een leuke vacantie van.
Bericht door Papa val, op 13 april 2010 om 02:57
@ Dick, de derby was in de eerste helft voor de "rooien". De "blauwen" leken wel verlamd te zitten. Veel lange ballen en daardoor balverlies. Hun middenveld draaide niet in de eerste helft. Na de thee ging het beter voor hun, twee ballen achter elkaar op de lat en tegen de paal. Zij scoorden 2 keer en konden net niet de derde maken. Duncan van M is wel een van de belangrijkste spelers van de "blauwen". Ook onze Claus Bw was nog aanwezig. Zelfs onze minister van def. nog gespot. Maar ja, derby's staan vaak niet bekend om hun hoogstaand spel. Dat was het in de Zwolse derby (horen zeggen) ook niet het geval. Ik heb wel gelachen om het spektakel erom heen. Wil de scheids, beginnen, loopt er een varken op het veld. T'ja, en deze moet dan eerst gevangen worden, maar in eerste instantie is er uiteraard niemand die dat beest wenst te vangen. Moeten uiteraard de stuwards optreden. Voor het laatste fluitsignaal mag er in geen enkele kroeg alcohol worden geschonken, ook in de restaurants niet. Dus als je gaat lunchen, geen wijn bij de lunch. Ook veel publiek, afkomstig van enige eredivisie clubs. Voor enige jaren terug is dat flink uit de klauw gelopen. Daarom ook heel veel politie op de been. Op zich lopen de meeste "rooien " en "blauwen" door elkaar en feliciteren elkaar, met de toevoeging, de volgende keer, wij weer.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 06:23
Goedemorgen allen,
Dick en Ingrid alsnog gefeliciteerd met jullie 19 en 20 jarig huwelijk.
Dick wat jij die mensen verteld tijdens die rondleiding zal minder vragen oproepen dan dat verhaal van mij denk ik (Nerger? Trein? in Echten)
Natas ik weet niet hoe laat je ri vliegveld gaat maar ook van Fam Koko een fijne vakantie.
Tim ben je nog aan het leren of inmiddels toch de slaap gevat?
Wij zijn gisteravond naar een infoavond geweest van Talentstad. Koko jr gaat daar na de zomer naar toe, hij niet alleen want de hele klas heeft zich collegiaal opgesteld en gaan allemaal naar talentstad. Was een leuke avond met goede info en uitleg, denk dat ie daar wel op z'n plek zit.
Bericht door Natascha, op 13 april 2010 om 07:27
Dick en Ingrid, gefeliciteerd!
Wat een uitzwaai comité
Kan ik jullie ook tegemoed zien volgende week in de aankomst hal? 21e 01.15uur?
Hoorde dat het weer hier jullie niet in de steek gaat laten, gelukkig maar, niets is leuker dan dat als wij op vakantie zijn dat het in die Heimat ook goed weer is
Mensen goede week!
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 07:53
Bericht door Natascha, op 13 april 2010 om 07:27Kan ik jullie ook tegemoed zien volgende week in de aankomst hal? 21e 01.15uur?smilies/tongue.gif
Natascha ik kan wel voor koffie zorgen zo tegen een uur of 3.30 / 4.00 (in .Attem)
Bericht door Natascha, op 13 april 2010 om 07:59
Dat is een mooi gebaar koko, alleen we gaan met de trein, en die gaat pas rond 6 uur voor de eerste x deze kant op
We hadden graag met de auto gegaan maar smart parking kan alleen als je een creditcard hebt.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 08:11
Natascha, Helaas is Schiphol gezien de gezondheid te lang zitten voor mij maar anders had ik je wel willen halen met de Kokobus. Echt Dat word dus gezellig lang ontbijten in Schiphol plaza.
Bericht door Natascha, op 13 april 2010 om 08:19
Ohw dat is hartstikke lief koko maar was ook echt niet nodig geweest hoor, ik bedoel wij willen zo nodig op vakantie daar hoeft een ander zijn nachrust niet voor op te geven
Daarom ben ik ook niet gaan zitten, zoals die man met de telefoon in de hand kennissen en familie af te bellen hahaha
dick, op het account van omroep gelderland (youtube) staat een hele leuke special over Boh foi toch... ik heb de laatste cd in huis gehaald en het is echt een aanrader!
maargoed, daar is men op 3FM nog niet achter, die geilen maar door op het afgrijselijke geschreeuw van anouk.
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 09:13
QM, Anouk geschreeuw? Ik respecteer je mening, maar ik deel hem niet
Mogguh Koko, bedankt (Natascha ook) en vragen-oproep verhaal klopt zondermeer Eens Natasch, over goed weer voor de heimat! Hoe laat vertrek je ook alweer>
Tim, indirect speelt uiterlijk toch een rol, bij 3fm dj's... en natuurlijk helpt het ook als de muziekbuisness wat pusht, zo van hier heb je 1000 anouk cd's, zie ze maar kwijt te raken. Dus als ze die meuk niet draaien zitten ze ermee... zie je.
Papa val, op 13 april 2010 om 02:57 Oh, verlamde "blauwen". Toen wij er waren speelde Duncan van M niet best. Hij verspeelde nog eens de bal waaruit gescoord werd. Geweldig: een varken op het veld.
Gaat Natascha de volgende keer ook weer mee? Ze kon het toch niet goed zien? Vogels schieten na de 2-3 nu mooi op kampioen te worden.
“Er heerste grote chaos bij de partij die overbevolkt is met mediadeskundigen en transparantie hoog in het vaandel heeft staan. De deur ging wekenlang op slot.”
Wat is dat toch met D66? Als ze niet op en neer jojo’end van de ene verkiezingsuitslag naar de andere voorthobbelen weten ze wel een verkiezingswinst vakkundig te verknallen. De nieuwste aflevering in de continuing story of D66: in Amsterdam heeft Ageeth Telleman, tot aan afgelopen weekend fractievoorzitter van de afdeling aldaar, met een winst van 5 zetels (2 naar 7), waarbij haar partij echt nodig was (en eigenlijk is) om een progressief college te vormen met PvdA en GroenLinks, PvdA-voorman Lodewijk Asscher en zijn partij danig voor het hoofd gestoten.
Toen er in het begin naar gevraagd werd, gaf ze niet aan dat het waarnemend burgemeesterschap van Asscher een principieel breekpunt voor haar partij zou zijn. Later werd het dat toch weer wel (naar sommigen zeggen nadat ze ingefluisterd werd vanuit Den Haag door Alexander Pechtold), waarna ze openlijk harde kritiek op tv bij Pauw & Witteman leverde op Asscher, notabene tijdens een lijmpoging, waarna D66 later toch weer probeerde om het goed te maken, wat niet meer hoefde voor de PvdA. Enzovoorts, enzovoorts. En nu is het exit Telleman. Je zou bijna denken: Ageeth, het is de hoogste tijd om zo’n enig antiekwinkeltje te beginnen.
(Bron: Sargasso)
Bericht door alinda, op 13 april 2010 om 11:00
hallo, sinds zondag 11 april is mijn kat niet meer thuis gekomen, ik denk dat ze is verdwaald. Ze is wit met een rode gloed en ze luistert naar de naam kaylee. Ik woon in de leliestraat, dus vermoedelijk struint ze ergens in assendorp rond. Als iemand haar gezien heeft wilt u dan bellen met: 0642014845, ik mis haar namelijk erg.
dick; fijn dat je mijn afgrijzen voor Linda deelt, maar OMG als het 9 juni fout gaat, dan staan we strakjes verplicht met vlag in de poot elleke avond naar deze chauvinistische troep te kijken en moet je het nog leuk vinden ook!
Nee dan good old Discovery channel, gisteren 'the Colony' gezien...wel veel reclame tussendoor maar het expiriment (mensen afsluiten van de wereld) is boeiend.
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 12:12
Mag ik even off-topic mekkeren? Ik heb ergens gehoord, dat alle gescheiden afval (ik zei al, off topic) toch weer bij elkaar op 1 grote hoop beland op de vuilnisbelt? Wie weet of dat waar is? Ik wordt zo vreselijk flauw van het scheiden van Rest, GFT, papier, glaswerk, frisdrankflessen, chemisch afval en nu ook weer plastic! Ik heb 3 containers in de tuin (Rest, GFT en papier), 2 kratten in de gangkast (glas en plastic flessen), de chemische box in de schuur. Ondertussen kan ik al bijna geen gewone spullen meer opruimen! En door al dat specifieke gedoe merk ik, dat ik verslons in al die regeltjes! We hebben bijna geen GFT afval, dus die moeite om het te scheiden doe ik al nauwelijks meer. En dan het plastic? Vreselijke specifieke eisen! Daar heb ik me ook nog niet toe kunnen verzetten om dat te gaan scheiden! En als ik nou het gevoel had dat het zin had? Maar als alles weer op 1 grote hoop terugbeland, waar doe ik het dan voor?
Verdieping, ik houdt veel van verrassingen. Ben de laatste doordeweekse dagen 's avonds ook niet/nauwelijks online. Dit is van gisteravond: dick, op 12 april 2010 om 23:08 @ Ingrid, Lekker veel buiten geweest idd.
Nu is het trouwens nog lekkerder. Net geluchwandeld....over een markt (dat was minder) met (hebben ze dat ook in Zwolle) een mobiele- snack en drinkenman in een zeer puntig karretje. Hij heette Appie Happie
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 12:12 Mag ik even off-topic mekkeren? Ik heb ergens gehoord, dat alle gescheiden afval (ik zei al, off topic) toch weer bij elkaar op 1 grote hoop beland op de vuilnisbelt? Wie weet of dat waar is? Ik wordt zo vreselijk flauw van het scheiden van Rest, GFT, papier, glaswerk, frisdrankflessen, chemisch afval en nu ook weer plastic! Ik heb 3 containers in de tuin (Rest, GFT en papier), 2 kratten in de gangkast (glas en plastic flessen), de chemische box in de schuur. Ondertussen kan ik al bijna geen gewone spullen meer opruimen! En door al dat specifieke gedoe merk ik, dat ik verslons in al die regeltjes! We hebben bijna geen GFT afval, dus die moeite om het te scheiden doe ik al nauwelijks meer. En dan het plastic? Vreselijke specifieke eisen! Daar heb ik me ook nog niet toe kunnen verzetten om dat te gaan scheiden! En als ik nou het gevoel had dat het zin had? Maar als alles weer op 1 grote hoop terugbeland, waar doe ik het dan voor?
In de eerste plaats: in het algemene log is niets off-topic! Zolang je je maar aan de regels van het weblog houdt.
Ik heb ook wel eens gehoord, dat alles weer op 1 grote hoop belandt, maar volgens mij is dat toch een broodje aap verhaal. Hier kun je wat meer info vinden...
@ Platte; Van harte gefeliciteerd jongen! Wat zijn de attracties dan? Nog een gezellige topperT van Zieleman in de gelederen? Of is sportfotograaf ook aan 2 verbonden? Begrijp dat de leider dezelfde succesvolle persoon is als dege die onder Eduard zo goed presteerde. Zie R. eerst donderdag bij De Dijk.
Richard komt toch niet op sollicitatiegesprek
Ben laat terug van Preston Palace, bovendien speelt WVF-1 thuis tegen AZSV. Als ik nog wat wil/kan zien wordt dat de bestemming.
Maar neem er vooral geen schuimer minder om!
Komen jullie na het feest allemaal buis in DeWeyenbelt? Oh nee, de + van 30 is vast nog niet voor iedereen weggelegd.
@Eva, maar ik ga er helemaal in mee, vooral dat smééérige GFT, de warme dagen komen er weer aan en voor je het weet komt de bak weer tot 'leven'...je hoeft'mzelfnietaandekantvandewegtezetten...
wie nog een miljeuvriendelijk middeltje weet om het krioelende gespuis doodstil te houden; ik hou me aanbevolen! Vooralsnog, ja sorry ik walg zo erg van die witte dingetjes, spuit ik er een of ander amerikaans middel in... het is niet goed, ikweethet
En plastic verzamelen, word ook onregelmatig opgehaald, dus wat krijg je...soms waait zo een zak weg, moet je er heel armoeiig achteraan maar eigenlijk zou je het ding het liefst laten gáán, alleen dat is zo aso.
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 14:36
@eva afval wordt niet bij elkaar gemieterd... Glas wordt zeker gerycled, papier al helemaal en over plastic kan ik gewoon zeggen: daar hebben ze hele hallen voor gebouwd om te verwerken.
@
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 14:36
@QM
maar ik vind 50 cent dan wel gaaf.
meeeeeen je niet
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 14:37
QM in zwolle wordt het toch niet opgehaald, maar moet je het weg brengen? En ik Kampen is de ophaal wel regelmatig opgehaald (=met regelmaat, je weet wanneer).
Mooi 15:01-eerste link bleven even steken....maar staat er toch. Het taalgebruik was immers veel netter dan dat stijlloze relaas. Maar het gaat om het nieuwsbericht! Skande!!
Ik werd er laatst op gewezen door iemand, dat ik nog veel meer moest doen om afval te scheiden. Daar werd ik wat kribbig van. Een schuldgevoel kwam in een opwelling, maar eigenlijk wil ik er verder ook geen echte moeite meer voor doen, en daarom weer een schuldgevoel. Gedoe. Blegh!
@Eva, moeternietaandenken. Wel heeft de gemeente zo een speciaal klemmetje voor alle bewoners alhier, om de zak plasticverzameling in de gft bak te kunnen hangen...jippieee, speeltuin voor al wat leeft of gaat leven aldaar.
Bericht door verdieping, op 13 april 2010 om 15:24
Eva, ik ken niet anders van je als je avator. Aha, hij gaapt. Nou je het zegt herinner ik me de gevaarlijke uitdrukking ook van onze kat als hij liet zien hoe lui hij was. Altijd handig zo'n bescherm-poes.
Idd QM wat een niveau die gemeente. Grenst aan de niveauloze PVV-er in 15:01 & 15:03.
Zo'n foto hebben wij ook van onze (inmiddels overleden) kat Azraël. Altijd geinig.
Ik moet zeggen, dat ik ook wat scheidingsmoe word. Maar glas, gft, restafval en papier gaat bij ons wel apart. Toen ik nog in Maastricht woonde werd de vuilniszak 1 euro per stuk, maar je kon al je gescheiden afval gratis aanbieden. (Zodoende kreeg je het idee:"De vervuiler betaalt")
Maar dat werd me teveel van het goede. Als plastic en blik ook nog apart moet wordt het volgens mij te lastig. Als je eens ziet wat er allemaal wel en niet kan. Melkverpakkingen moesten bij blik enz enz.
Da's in de Achterhoek Eva. In 't land van Boh Foi Toch. Ken je die?
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 15:42
Okee, glas en papier vind ik geen punt om te scheiden. Glas zelfs heel logisch, want dat is gevaarlijk als het stuk is. Een extra container voor het tuinafval is idd ook nog wel handig (onze grijze is namelijk na 2 weken tjokvol en dan kan er geen tuinafval meer bij). Maar euh... wordt het restafval niet ook nog ergens gekuist bij de ROVA? Oftewel... zitten we met zn allen nu dubbel werk te doen? Zo niet, is het niet een idee, om bij de ROVA te gaan kuizen? Wordt het afval toch gescheiden en hebben wij er niet te veel om te doen. Of klinkt dat wel heel erg lui van me
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 15:54
Boh Foi Toch? Klinkt eerder Chinees? En verder dan Ni Hao Kai Lan kom ik niet, hoor....
Wacht maar ff dan kom je wel verder....ze waren zondagavond nog met een special bij Edwin nogwat van RTV Twente Een willekeurig nummer. Ze hebben nota bene in het voorprogramma van Normaal gestaan. En check de levensverhalen van de gezichten van de mannen!
dick; vriend drinkman teruggezet naar no. 13, zelfs gee-wee gelooft er niks meer van, maar hoezo géén pvv achtige toestanden??? als er ééntje is die aan de stoelpoten knaagt van gee, is het drinkman wel!!!
Dionneke ontsnapt voortdurend aan strafvervolging. Zie zijn Wiki Die eerder gelinkte nr.5 (Markuszower) met wapen hoort volgens Vrij Nederland bij de vage organisatie 'Bij Leven en Welzijn', een joodse organisatie die synagogen en feesten bewaakt.
Jammer dat vorige post is tegengehouden overigens. Maar nu staat de info er nog.
Bericht door drama123, op 13 april 2010 om 16:55
Goedemiddag allen. Hele dag geen internet wegens gecrashte card in één of andere centrale.
Weet het eigenlijk allemaal niet Eva, ik promoot ook alleen de muziek van QM maar. Och best (even!) gezellig. Vond dit sterke teksten: (voorzover ik het kon verstaan) " van het nummer "Gien donder": "Ik hol oe vast met beide oog'n. En "ik? Ik doe gien donder en buut'n greut ut....Moar ik bin hier vannacht etc etc". 'T zal wel met die club. Een man op leeftijd (daar ook vandaan) vroeg me eens mee te komen, want hij had hele mooie muziek....was dit ook. Mooi toch dat er zoveel lol aan beleven.
Och a's t gezellig is kom ik ook wel ff kijk en QM. Zie dat mijn reactie er toch staat om 17:09.
Bericht door Fredric, op 13 april 2010 om 17:16
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 17:04 "De liefde is een zak patat"? Zo heb ik 1 van de nummers van Boh Foi Toch goed vertaald? Geinig. Lijkt het me erg goed doen op Piratenfestival?
@Eva, Je gaat vooruit, van afval naar festival.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 17:36
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 15:05 Maar vertel eens... wie van jullie heeft 5 verschillende vuilnisbakken naast elkaar staan in de keuken?[/quote
Eva bij ons in de schuur hebben we 1 bak voor papier, 1 voor glas, 1 voor blik ,1 voor plastic en 1 voor chemisch afval en buiten staan ook twee containers (1 voor groen afval en 1 voor rest afval). Ik moet zeggen dat het prima werkt.
Komend najaar krijgen we nog een witte container (voor de sneeuw)
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 17:37
Ging ff niet goed met die Quote, was alleen bedoeld voor het eerste deel
Bericht door drama123, op 13 april 2010 om 17:42
@Koko ; die witte: voor stuifsneeuw of snuifsneeuw?
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 17:43
Sinds vandaag krijg ik van elke reactie op de algemene log een mail. Nooit eerder gehad, hoe kan ik dat noe weer uut zetten.
Wat een pruttel>
Bericht door drama123, op 13 april 2010 om 17:52
Koko ; bij dat soort problemen neem ik meestal contact op met de helpside van ASSENDORPER
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 18:32
Boh Foi Toch iets voor komend bevrijdingsfestival? Ben benieuwd, zou prima passen....
Maar ook ik houd wel van eigen dialect... maar om nou het Kamper Stedenlied te gaan promoten.... Nou, vooruit dan http://www.youtube.com/watch?v=HFzfKgrkajg http://www.stadkampen.nl/nl/kampen/lied_kamper_stedelied.html
Die van youtube wel met schaamrood op de kaken, maar vind zo gauw even niets anders.
Ik woon overigens al 12 jaar niet meer in Kampen. Westenholte is mn thuishonk.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 17:43 Sinds vandaag krijg ik van elke reactie op de algemene log een mail. Nooit eerder gehad, hoe kan ik dat noe weer uut zetten.
Dat is ook de reden dat ik niet alles op het Algemene Log meer volg. Ik word suf van de mailtjes!
Bericht door Derk, op 13 april 2010 om 19:08
Vinkje weghalen onder je bericht wat je aan het schrijven bent bij Abonneer mij via e-mail That's all
Hieronder de tekst van ons aller AJAX clublied, zoals dat op 25 april 2010 door de kuip zal gaan:
Een juichtoon da-vre langs de velden Voor ons dierbaar rood en wit De ploeg de dapp`re Meersche helden Onze vreugd` en trotsch bezit Alom Gevreesd in heel den lande Glorie onzer Amstel-stad ... Ieder draagt ze op de handen Wie gaat niet op Ajax prat Hup Ajax Hup, Rood - Witte schare Dapp`re strijders fier en koen Geen club die ons kan evenaren.. Rood en wit word kampioen! Hup Ajax hup, Rood - Witte schare Dapp're strijders fier en koen Een roep die geldt, dat is je ware Rood en Wit wordt kampioen Hup Ajax Hup, Rood - Witte schare Dapp`re strijders fier en koen Geen club die ons kan evenaren.. Rood en wit word kampioen!
Maakt niet uit hoe je het vond, je hebt het er over... en zo werkt PR.
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 20:15
Oh, wacht, ik snap nu pas dat het een link was naar een pracht van een foto....
Bericht door Eva, op 13 april 2010 om 20:18
Ik moet nog even uitzoeken hoe dat werkt, hoor... om foto's te uploaden op de site... Komt vanzelf een keer.
Bericht door ASSENDORPER, op 13 april 2010 om 20:27
Bericht door drama123, op 13 april 2010 om 17:52 Koko ; bij dat soort problemen neem ik meestal contact op met de helpside van ASSENDORPER
Verstandig drama. Het probleem waar koko mee kampt is hardnekkig. Dit gebeurt meestal bij mensen die veel reageren. De programmatuur plaatst de reacties wel, maar raakt in de war en stuurt de reacties automatisch terug. Dit houdt ook niet op bij 250 reacties. Het enige advies dat ik hem kan geven is om een maandlang niet te reageren. Daarna ziet de programmatuur hem als een nieuwe reageerder en dan gaat het weer een hele tijd goed.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 20:33
Tjonge jonge, van je weblogvrienden moet je het maar hebben. Het vinkje van dat abonneren is elke keer uit en toch die mailtjes. Ben bang dat die assendorper nog gelijk heeft ook
Wat moet Dick dan wel niet krijgen.
IK HEB OOK NIKS AAN JULLIE
-----------------------------------------
Helaas, als je het de eerste keer hebt aangevinkt, is het pas herstelbaar na een nieuwe log.... Sterkte met de mail
dick, je toegenegen troll- 'vriendje' van ut Henk blog moest nog iets kwijt als je zijn inzendingen leest weet je waarom ik géén pvv stem...je zult maar zo eindigen in het leven...
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 20:50
Tim je hebt mail
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 21:28
dank je voor het op de hoogte houden van de algemene log, koko (stuurt-ie-alles-door )
Bericht door Tim, op 13 april 2010 om 21:30
Admins, jullie mogen mij ook wel sterkte toewensen met koko's mail...
-----------------
Jij ook sterkte ;-)
Bericht door ja-tja, op 13 april 2010 om 21:31
sterkte ik heb geen last,,,
Bericht door ja-tja, op 13 april 2010 om 21:35
fc twente ???
kom op nog 10 min...
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 21:36
Tim ik zal je ook wat andere mail sturen, mail waar je wel wat aan hebt
Als je reageert op een onderwerp kun je het vinkje bij "Abonneer via e-mail op dit artikel" aan zetten. Vanaf dan krijg je een mail bij IEDERE reactie op dat onderwerp.
Je kunt hier echter vrij gemakkelijk weer vanaf komen. Doe daarvoor het volgende: -Klik in het linkermenu op "Reactieoverzicht". (Dat is wel even scrollen als je dit leest ) Voor het gemak zou ik nu adviseren om er een rechter muisklik op te geven en de link te openen in een nieuw venster (dan kun je dit nog lezen) -Klik dan op het tabblad "Abonnementen" -Klik achter het onderwerp waar je geen mails meer van wil ontvangen op "Verwijderen". ("Afmelden" werkt niet)
En klaar is Klara! (Of Koko in dit geval )
Blij dat ik nog iemand heb kunnen helpen nu ik net terug ben van mijn werk. Nu eerst even brood smeren en dan een uiltje knappen!
@dick; alweer het weer; wij- omroep gelderland- heeft lekkur reinier vd berg !
Bericht door ASSENDORPER, op 13 april 2010 om 22:29
Ajax straks landskampioen en bekerwinnaar. Uit betrouwbare bron heb ik vernomen dat het niet twee keer wordt gevierd maar alles in één keer.
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 22:32
Dick wat te denken als Sascha de Boer met het weer komt en voorspeld dat het morgen een natte dag word?
Bericht door Derk, op 13 april 2010 om 22:58
Bericht door Plantje, op 13 april 2010 om 22:09 Bedoel je dat "Afmelden" wel werkt Derk? Of de door mij voorgestelde oplossing?
Die van jou
Bericht door Derk, op 13 april 2010 om 23:01
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 22:32 Dick wat te denken als Sascha de Boer met het weer komt en voorspeld dat het morgen een natte dag word?
Nat bij haar ?
Bericht door marieke de tweede, op 13 april 2010 om 23:07
Derk: Nat bij haar ?
haar in de zin van haar als vrouwelijk persoon óf haar in de zin van haar met een wortel??
Bericht door Derk, op 13 april 2010 om 23:11
Bericht door marieke de tweede, op 13 april 2010 om 23:07 Derk: Nat bij haar ?
haar in de zin van haar als vrouwelijk persoon óf haar in de zin van haar met een wortel??
Laten we het op een plaatselijke bui houden
Bericht door marieke de tweede, op 13 april 2010 om 23:14
trusten
Bericht door Koko Hattem, op 14 april 2010 om 00:43
Sloap lekker allemoale
Bericht door Koko Hattem, op 14 april 2010 om 07:53
Mogguh, Wakker worden. Het zonnetje schijnt, de lucht is blauw. Weblogbezoekers kom maar gauw
Bericht door Koko Hattem, op 13 april 2010 om 22:32 Dick wat te denken als Sascha de Boer met het weer komt en voorspeld dat het morgen een natte dag word?
wieweet is het juist een leuk idee om voor youtube al 'troll's' inzendingen hardop voor te lezen ihkv uitzending voor politieke partijen >>> pvv, blijft geen kiezer meer over.
dick, idd...en de telegraaf graaft lekker verder aan geewee's grafje...reacties liegen er niet om.Kortom, de dag begint weer goed.
Bericht door Zwolse, op 14 april 2010 om 09:28
Smet op PVV-nieuwelingen Van onze parlementaire redactie DEN HAAG -
De PVV is in grote verlegenheid gebracht door een drietal nieuwe goudhaantjes, die hoog op de kieslijst staan.
De nummer 3 op de kieslijst, Lilian Helder, verdedigde als advocaat een omstreden imam die volgens Geert Wilders het land moest worden uitgezet en de nummer 5, Gidi Markuszower, werd twee jaar geleden opgepakt met een wapen. Bovendien blijkt de nummer 9, Mellony van Hemert, niet de waarheid te spreken over haar diploma's.
Daarmee komt de nachtmerrie van de PVV-leider, die er alles aan heeft proberen te doen om met onomstreden kandidaten voor de Tweede Kamer op de proppen te komen, alsnog uit.
Helder trad op als raadsvrouw van de Eindhovense imam Imraan Karimam, die in 2007 een preekverbod van twee jaar van de rechter kreeg wegens gewelddadig en ophitsend gedrag. Wilders vond die kwestie destijds aanleiding om uitzetting te eisen. Vorig jaar nog verdedigde Helder dezelfde imam bij een nieuwe zaak over een vechtpartij bij de moskee. Ze voerde toen aan dat haar cliënt zich steeds 'voorbeeldig' had gedragen. Markuszower werd twee jaar geleden door de politie opgepakt omdat hij als beveiliger bij de viering van 60 jaar Israël in de Amsterdamse Rai met een wapen rondliep. De PVV-kandidaat beschikte weliswaar over een wapenvergunning maar had het pistool niet mogen meenemen. Zijn zaak werd geseponeerd.
Gepromoveerd
De nummer 9, Van Hemert, was volgens een tekst op de PVV-site gepromoveerd op kindermishandeling', maar dit bleek niet te kloppen.
Wilders zei gisteravond dat deze fout bij de partij lag en dat het wel juist vermeld stond op Van Hemerts cv. Over Markuszower zei de PVV-leider dat deze zich "natuurlijk aan de regels had moeten houden en dat hij dat zelf ook vindt". Over Helder zei Wilders niets.
Gelukkig hebben ze dit soort dingen bij andere politieke partijen niet. Dan weten we tenminste weer wat beter wat we wel en wat we niet moeten stemmen.
Bericht door Koko Hattem, op 14 april 2010 om 09:35
@Ingrid, Met hoesten valt wel mee Rest heeft wat meer tijd nodig
Bericht door Zwolse, op 14 april 2010 om 09:35
Dick er worden toch wel bonbons geserveerd van Borrel?..
Dat chocolade zeefruit van de supermarkt tikt niet aan.
@plantje...da's niet de issue, maar enerzijds wil men 'absoluut geen lpf- achtige toestanden' ...anderzijds kun je ook denken 'is dit alles wat ze de kiezer te bieden hebben?' ...opgeleukte cv's, mensen met een bedenkelijke achtergrond... zeg dan 'we calculeren lpf toestanden in'...ben je in ieder geval eerlijk naar de kiezer toe.
nee echt, als het niet veel sops is, mag het gerust gezegd worden...geen wonder dat geert ging , toen Cohen het stokje van Bos overnam, dat was pas bálen. Wie zetten ze daar nu tegenover??? graus zeker, of drinkman...
Net zoals bepaalde bevolkingsgroepen het in de ogen van PVV(-stemmers) nooit goed kunnen doen, kan de PVV het nooit goed doen in de ogen van bepaalde mensen! (Wat ze ook doen...)
@ Plantje al eens een digitaal hok met PVV-stemmers bezocht en er dagenlang gepost? Sterker, jarenlang...toen ze nog twijfelden tussen TON en Geert? Misschien heeft QM de link nog.
Ik zeg helemaal niet, dat ik vind dat PVV het zo goed doet. Alleen dat het opvallend is dat velen er behoorlijk bovenop zitten alle foute kanten van PVV in de schijnwerpers te zetten. En dan moet je ook niet voorbijgaan aan het feit, dat ik ook noem dat PVV de negatieve aspecten van complete bevolkingsgroepen in de schijnwerpers zet. Dat vind ik ook een kwalijke zaak!
Bericht door dick, op 14 april 2010 om 09:46 @ Plantje al eens een digitaal hok met PVV-stemmers bezocht en er dagenlang gepost?
Nope, ik kom er al nauwelijks aan toe om WLZ met goed fatsoen een beetje bij te houden!
Nou, groen links kwam ook over singh varma heen... maar over de pvv mag je blijkbaar alleen zalvende woorden schrijven anders zien pvv'ers metéén allerlei complotten en heeft 'die linkse pers' het weer gedaan... nou 'de rechtse pers' is anders ook aardig bezig maar om sjuul paradijs te vriend te houden zegt men er niks over.Wel héél opvallend hoor.
@ Plantje, misschien heb je hier wat aan? Omdat een verkleinde link naar joop zo lang werg vastgehouden, maar ff de originele tekst. Link kan niet, omdat mijn mailadres er dan bij staat:
Sargasso introduceert moddermeter voor de verkiezingen 14-04-2010 om 07:30 door de Redactie
8 weken te gaan nog. Dan liggen de geslepen rode potloden op u te wachten. Dan zijn er de verkiezingen voor de Tweede Kamer. Maar tot die tijd gooien de partijen alles in de strijd om u te overtuigen. Nu de programma’s zo’n beetje klaar zijn en de lijsten opgesteld, zal de campagne in volle hevigheid starten.
Dan zullen de partijen en politici u via alle mogelijke kanalen bestoken met hun waarheid. En daar waar we in het verleden vooral verslag deden van wat er gebeurde, gaan we nu een stapje verder. We willen het niveau van de campagne op de voet volgen, met een acht weken durende peiling. En u kunt ons daarbij helpen. Waar gaat het dan om? Politieke partijen zeggen dat het om de inhoud draait. Maar dat is toch echt vaak niet het geval. Daarom willen we hier volgen als dit niet het geval is. Daarom vragen we u te melden als u een verre van inhoudelijke uiting leest/hoort van een politicus of een partij. Maar wanneer er sprake is van opzettelijk verkeerde weergave van de inhoud, of bij drogredenen in plaats van inhoud, of bij feitelijke onjuiste inhoud. En al helemaal als er op de man/vrouw gespeeld wordt, zonder inhoud. Meld ons dit gooien met modder!
Vermeld in de comments de stoot onder de gordel, de vileine slip of the tongue, of andere campagneviezigheid. Maar ook de welgemeende lofuitingen aan het adres van de tegenpartij, of onverwachte vergezichten. Merk de uitzondering in aanpak, toon of gewoonte op. Kwalificeer deze vervolgens op de schaal van Verhagen(-10)/Obama(+10). Wij plussen en minnen en houden u van het verloop op de hoogte middels een wekelijkse presentatie van de moddermeter op een extra luxe wijze.
Zelf proberen we in ieder geval Telegraaf, Volkskrant, NRC, AD, NOS en RTL te volgen en de meldingen hier te plaatsen. Maar wijs ons gerust op de zaken die we over het hoofd gezien hebben. We richten ons vooral op de elf partijen die momenteel de meeste kans maken.
Voor ons en de lezers is het wel zo handig als u bij de meldingen ook duidelijk een link meegeeft naar de uiting waar dan ook. En indien het om een falsificatie van de feiten gaat, dan stellen we het al helemaal op prijs als u een linkje biedt naar de juiste gegevens. O ja. Mocht u de moddervlek tegenkomen op twitter of op een weblog van de persoon of partij zelf, maak dan een screenshot. Die vermeldingen willen namelijk nogal eens plots verdwijnen na wat aandacht.
QM, bedoel je zoiets? Zie voor links in de tekst....joop
De 'Bijlhout-factor' van de PVV
Gaat de PVV de LPF achterna? Onderzoek naar de kandidatenlijst van de PVV brengt een aantal onwaarheden aan het licht.
In de Volkskrant van vandaag staat een overzicht van PVV-kandidaten met een luchtje. Het overzicht begint met de nummer 5 op de lijst, Gidi Markuszower en zijn aanvaring met de politie vanwege een wapen dat hij niet bij zich mocht hebben.
Over de nummer 9 van de lijst, Mellony van Hemert, stond aanvankelijk op de PVV-website te lezen dat ze 'psycholoog/gezinstherapeut' was en gepromoveerd op het onderwerp kindermishandeling. Van Hemert werkte tot een jaar gelden als verpleegkundige in de geestelijke gezondheidszorg en bij het ACT-team jeugd in Rotterdam-zuid als gezinstherapeut. Daar is niet bekend dat Van Hemert psycholoog is. Ook komt haar naam niet voor in het BIG, bij het Nederlands Instituut van Psychologen of bij de Nederlandse Vereniging voor Relatie en Gezinstherapie. De aanvankelijke mededeling is dan ook inmiddels verwijderd van de PVV-site.
De nummer 23 van de lijst, James Sharpe werd aangekondigd als nationaal recordhouder op de 50 meter horden. Dat is niet zo. Volgens de Atletiek Unie heeft Sharpe het record in de categorie mannen tussen de 35 en 39.
Arjan Brogt staat op 34. Hij is ooit door de rechter veroordeeld voor een economisch delict. Hij bleek als studentenraadslid van de economische faculteit in Amsterdam vergoedingen te hebben opgestreken zonder ooit aanwezig te zijn geweest.
dick; linkje 9:59... logisch toch, dan tref je menig pvv'er of de kinderen daarvan.Het bekende 'ons-kent-ons'.
In de film 'scent of a woman' - met weergaloze Al Pacino krijg je daar een sprekend voorbeeld van; ben je middle class of rijk kind dan kún je het nooit fout doen, al doe je het fout...een ander (mindere) heeft het altijd gedaan.
Ajax nadert magische doelpuntengrens in Eredivisie 14/04/2010 08:01
Voor de dertiende keer in zijn historie kan Ajax een Eredivisieseizoen beëindigden met minimaal honderd doelpunten. De formatie van trainer Martin Jol schroefde zijn totaal afgelopen zondag met de 7-0 overwinning op VVV-Venlo op naar 96 treffers in 31 wedstrijden.
In het seizoen 1997/98 passeerden de Amsterdammers voor het laatste de grens van honderd competitiegoals in één seizoen. Onder leiding van de Deense oefenmeester Morten Olsen finishten ze toen op 112 treffers in 34 optredens.
Behalve Ajax slaagden in het verleden alleen PSV (drie keer), AZ (één keer) en Feyenoord (één keer) erin de magische doelpuntengrens te bereiken of zelfs te passeren. Het Ajax van 1966/67 is recordhouder met 122 goals in 34 duels.
Ajax speelt in het restant van het seizoen nog tegen Willem II (uit, woensdag), Heracles Almelo (thuis, 18 april) en NEC (uit, 2 mei).
Veelzeggend was ook dat op Henks blog naar mij werd gewezen, toen ons gezin een jaar geleden uit een dorp werd weggepest en weet je hoe dat komt... veel pestkoppen zijn nu 'zogenaamd nette' pvv- ers. Tel uit je winst.
Voor de volledigheid mag wel vermeld worden dat we toch al van plan waren te verhuizen en dat de steeds slechter wordende sfeer in het dorp - vernielingen, terreur van jongeren uit naburige dorpen- het proces alleen maar heeft helpen versnellen.Dan gaat het er bij mij niet in dat je degene die weg MOETEN gaan gaat lopen beschuldigen, ipv het tuig wat dat op zijn geweten heeft...maar dat zal wel typisch peeveevee's zijn.
Bericht door Zwolse, op 14 april 2010 om 10:20
Bericht door Plantje, op 14 april 2010 om 09:50 Ik zeg helemaal niet, dat ik vind dat PVV het zo goed doet. Alleen dat het opvallend is dat velen er behoorlijk bovenop zitten alle foute kanten van PVV in de schijnwerpers te zetten. En dan moet je ook niet voorbijgaan aan het feit, dat ik ook noem dat PVV de negatieve aspecten van complete bevolkingsgroepen in de schijnwerpers zet. Dat vind ik ook een kwalijke zaak!
Wat ik NOG kwalijker vindt Plantje,is dat de PVV zich op een schandalige en onbeschofte manier diverse keren uitlatingen in de media hebben geuit zoals tuig/tsunami/ onderdrukkers naar de gehele moslim bevolking toe.Dat de PVV er alleen op uit is om een enorme tweespalt in de samenleving te bewerkstelligen.Dat de PVV elke coalitie uit de weg gaat,met de insteek om zoveel mogelijk alles te ontregelen.De PVV in zijn totaliteit geen democtatische club is,maar een eenmansbeweging,waar alleen de alleenheerser (met een zeer dubieus en duister inkomensplaatje waar deze club zich staande mee houd) Geert de lijnen uitzet en een paar onverlaten het moeten uitvoeren.
Naar mijn mening bestaat er in Nederland geen enkele partij, die zulke regels hanteren en waar de normen/waarden zover van de mensen afstaan als bij de PVV.
Bij elke partij zullen zwakke schakels zijn,en daar mogen ze terecht op aangesproken worden,maar de PVV spant de kroon in zijn onrealistische manier van politiek bedrijven.
de ironie is; eigenlijk moet je die eikels nog bedanken ook, aan de ene kant hoge verhuiskosten maar nu wel een groter huis, leukere buurt EN lagere energiekosten. Dus we zijn sowieso beter af.