Life Style online winkel
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-maart-oranjeknop.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

olympus

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
Aanpassing gevaarlijk...
@Degi wat een "aardig mens...
Foto's Fusion of Danc...
Onmiddelijk afschaffen dit...
Vragen over geluidsov...
ik misgun niemand zijn fee...
FC Zwolle versterkt z...
Thanks vd Berg ! Klopt hel...
Aanpassing gevaarlijk...
Het was toch een markering...
Aanpassing gevaarlijk...
Fijn laten liggen die ding...
Mega tuinfeest bij Jo...
Nou dat worden weer vernie...
Schrijf je eigen spro...
......wat geen Zwols sproo...
"Niet alle maatregele...
Iemand die nogal eens wat ...
"Niet alle maatregele...
Inderdaad Sabine, het was ...
Zwolle krijgt oranjek...
@jasper helemaal mee eens....
"Niet alle maatregele...
Pluim voor de organisatie ...
FC Zwolle versterkt z...
Pedro is een goed autodida...
FC Zwolle versterkt z...
Ik bedoel maar Bantega !
"Niet alle maatregele...
@ Dame Helemaal correct.....
Bløf slotact 'RTL Vie...
Eindelijk een beetje roeri...
Het weer: zonnige per...
@ Joppuh: Zeven Alleetjes ...
Tieners verzamelen 5....
manuel, in "andere landen"...
Nepcollectant Hartsti...
Hoe diep kun je zinken?
Tieners verzamelen 5....
waarom zou die 5500 euro o...
Mannen aangehouden vo...
Hier de link naar het topi...
"Niet alle maatregele...
Soepie 10.43 had je je ken...
Aanpassing gevaarlijk...
Leggen ze die Chinese band...
Aanpassing gevaarlijk...
Nu, negen maanden later en...
Vragen over geluidsov...
De motie van GL en D66 kre...
Wie is online?
  Nu 76 gasten en 8 leden
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Categorieën arrow Zwols Nieuws arrow Nieuwe ad interim voorzitter voor RTV ZOo
Nieuwe ad interim voorzitter voor RTV ZOo
zondag 26 juni 2011

Zwolle - Bij de Zwolse Omroep Organisatie RTV ZOo heeft op 23 mei jl. een voorzitterswissel plaatsgevonden. Mevrouw S. Chapel heeft haar functie als voorzitter van RTV ZOo neergelegd. De reden hiervan beschouwt het bestuur van RTV ZOo als een interne bestuurskwestie en onthoudt zich daarom van elk commentaar hierover. Wel wil het bestuur laten weten een enthousiaste ad interim voorzitter te hebben gevonden. Bärbel Brouwer is door het bestuur gevraagd als voorzitter en heeft deze functie, gezien de drukke werkzaamheden binnen haar eigen bedrijf, tijdelijk aanvaard.

Haar doel is samen met het huidige bestuur RTV ZOo goed op de Zwolse kaart te zetten. Een stad als Zwolle verdient een mooie lokale omroep. Het bestuur is in de afgelopen weken met nieuwe kansen en mogelijkheden aan de slag gegaan, heeft verrassende ideeën uitgewerkt en veel nieuwe toekomstplannen gemaakt. Er is in de afgelopen weken hard gewerkt aan de nieuwe website, mogelijkheden voor live-uitzendingen op locatie en er komen prachtige nieuwe programma's aan. Samen met alle vrijwilligers gaat RTV ZOo met grote stappen vooruit en dat is ook reden voor een live-uitzending op 3 juli 2011, bij restaurant Koperen Kees in Zwolle, waarbij onder andere de nieuwe website wordt gelanceerd.



Reacties (12)add
smiley
Bericht door smiley, op 26 juni 2011 om 01:02
Tot nu toe valt tv zwolle ontzettend tegen, zelfs de kabelkrant valt tegen.
Yoz
Bericht door Yoz, op 26 juni 2011 om 09:43
Leuke zwolse zender! 105.0 FM smilies/shocked.gif
0
Bericht door Yosti groep, op 26 juni 2011 om 13:22
Zwanger?
0
Bericht door Jan Kleinjan, op 26 juni 2011 om 21:33
Bijna een jaar na de 'flitsende' start is er nog helemaal niks gepresteerd. Het ontbreekt RTVZOo aan leiderschap en aan vakmensen. Nou dan kun je het dus wel vergeten.
0
Bericht door zoooooo jammer, op 26 juni 2011 om 22:46
Ook al hebben ze leiderschap maar als er mensen aan het roer blijven die totaal geen radio ervaringen hebben zal het niks worden met ZOO. Nu is een makelaarster voorzitter van ZOO en ik weet zeker dat zij totaal geen radio ervaringen heeft gezien haar verhaal in de krant. Zo is het altijd al geweest bij de zwolse omroep: onervaren mensen die voor het zeggen hebben. Het zal nooit wat worden hier in zwolle. Jammer weer
0
Bericht door KvDijk, op 26 juni 2011 om 22:51
De vraag dringt zich wel op waarom Chapel weg moest. Want dat is de waarheid. De nieuwe voorzitster dekt zich al bij voorbaat in om geen eerste uitglijder te maken. Intussen zijn ze dus een charmeoffensief gestart.
smiley
Bericht door smiley, op 26 juni 2011 om 23:23
Omroep zwolle die hiervoor was had de zaakjes beter voor elkaar, een goeie kabelkrant en teletext en steeds redelijk goeie live uitzendingen, zoals rondje peperbus en o.a bevrijdingsfestival. Zoo heeft tot nu toe niet veel gedaan. Geen liveuitzendingen geen teletext en een hele slechte kabelkrant.
Wat moet hier nu nog van terechtkomen. smilies/cool.gif
0
Bericht door EX-LOZ, op 3 juli 2011 om 12:03
Ze hebben vandaag een feestelijke uitzending, maar een paar bejaarde presentators maken er met een slecht signaal een treurige uitzending van. Het wordt nooit wat met dat ZOO.
dick
Bericht door dick, op 3 juli 2011 om 12:06
Eens K.
De vraag dringt zich wel op waarom Chapel weg moest.
Word op facebook ook nixxx wijzer. Maar is ze zéker niet uit zichzelf weggegaan K.?
Het lijkt wel of de nieuwe voorzitter een dubbele pet hoed opheeft. Zij is toch makelaar oid?

Oh ik lees het net: zoooooo jammer, op 26 juni 2011 om 22:46

0
Bericht door EX-LOZ, op 3 juli 2011 om 12:29
De vorige voorzitter zou beslissingen genomen hebben die niet door de beugel konden. Er was zelfs sprake van het achterhouden van geld. Het nieuwe bestuur wil hier natuurlijk niet de handen aan branden. Het is nu een zakelijk vriendenclubje dat de eigen portemonnee en die van hun relaties (Furness Car, Novon e.d.) vooral als aandachtspunt heeft.
dick
Bericht door dick, op 3 juli 2011 om 12:30
Na deze verdachtmaking
De vorige voorzitter zou beslissingen genomen hebben die niet door de beugel konden. Er was zelfs sprake van het achterhouden van geld.
vind ik wel dat je met iets meer moet komen. Iedereen weet namelijk over wie we het hebben smilies/shocked.gifsmilies/shocked.gifsmilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 3 juli 2011 om 12:34
Vinden wij als subsidieerders niet dat de gemeente na deze feiten (van een insider)
Bericht door Jan Kleinjan, op 26 juni 2011 om 21:33
Bijna een jaar na de 'flitsende' start is er nog helemaal niks gepresteerd. Het ontbreekt RTVZOo aan leiderschap en aan vakmensen. Nou dan kun je het dus wel vergeten.
een (skerpere?) deadline moet stellen voor wanneer alles op de rails moet staan? Het is toch ongelooflijk dat een provinciehoofdstad met meer dan 120.000 inwoners en een aardig verspreidingsgebied keer op keer maar geen lokale omroep kan krijgen???

- Heb het alleen over radio, niet eens over tv en kabelkrant smilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gif
Terwijl de hogeschool voor de communicatie nota bene om de hoek zit....die willen vast ook wel een mooie praktijkplek om ideeen en inspiratie op te doen?
Dit artikel is vergrendeld: u kunt hier geen reacties (meer) plaatsen.

busy
 

smwds-banner-weblogzwolle.gif

Windesheim Zwolle

Computer Service Zwolle

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

logo_jabro_deuren.jpg

Upmeijer

Toegang
Wat is er te doen?
22-05-2012
Karin Spaink
22-05-2012
Smaakroute
22-05-2012
Beloftenteam
22-05-2012
Probleemgedrag
22-05-2012
Platform Berkum
23-05-2012
Tekenworkshop
23-05-2012
Platform Centrum
24-05-2012
Rijbewijskeuringen
24-05-2012
Carine Vos
24-05-2012
Tim Christensen
Facebook