Life Style online winkel
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-maart-oranjeknop.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

olympus

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
VV Berkum gelijk in s...
En nu winnen bij ACV..... ...
VV Berkum gelijk in s...
Aanpassing gevaarlijk...
Geloof het of niet, ik zag...
Aanpassing gevaarlijk...
En dus moeten er volgens d...
Aanpassing gevaarlijk...
@degi: ze kunnen niet over...
Aanpassing gevaarlijk...
Ik denk dat we elkaar niet...
Volksverhaal over de ...
Schrijfster en dichteres A...
Schrijf je eigen spro...
Leuk jacob
Volksverhaal over de ...
Het verhaal staat op de 3e...
Schrijf je eigen spro...
er was eens een opgeblazen...
Programma Parkpret be...
zullen we het ff hebben ov...
Aanpassing gevaarlijk...
Volgens mij was hier een W...
Programma Parkpret be...
Zie ik daar in Park Eekhou...
Programma Parkpret be...
oh ik ook wel hoor wichert...
Wethouder: geen overt...
Tja nu komen waarschijnlij...
Wethouder: geen overt...
Ik zit nu dik twee jaar me...
Programma Parkpret be...
Ik ben er wel voor om iede...
Programma Parkpret be...
ja echt wel sjoerd benjami...
Programma Parkpret be...
Dikke line up!
Inbreker op heterdaad...
48...
Wethouder: geen overt...
wow wel 9 klachten ja dat ...
Programma Parkpret be...
en niet te vergeten het is...
Programma Parkpret be...
ik voeg er helemaal niks a...
Nepcollectant Hartsti...
Hahah humor dit!
Wethouder: geen overt...
Mooi. Dit is een opsteker ...
Wie is online?
  Nu 44 gasten en 6 leden
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Algemene Logs arrow Chat Log 41
Chat Log 41
zaterdag 10 december 2011

Dit is een Chat Log. Een log waar bezoekers, bekenden of weblogvrienden met elkaar kunnen 'praten' over datgene wat hun bezighoudt. De redactie probeert na ongeveer 500 reacties dit log van een vervolg ( Chat Log 42 ) te voorzien. Ga gerust je gang! 

Naast het Chat Log bestaat er al een succesvol Politiek Log. Het Algemeen Log is ooit bedoeld geweest voor actuele Zwolse nieuwtjes en tips. Voor dit laatste is een Chat Log een alternatief. Daar zouden bijvoorbeeld ook ervaringen over voetbal een plaatsje kunnen krijgen. Dus: het Algemeen Log gebruiken voor actuele Zwolse nieuwtjes en tips, en het Chat Log voor een aangename conversatie.



Reacties (461)add
0
Bericht door Diezerpoorter, op 10 december 2011 om 13:27
ach toch

0
Bericht door Diezerpoorter, op 10 december 2011 om 13:30
Dames en Heren,
Ik wens u allen een prettige voortzetting in Chatlog 41.smilies/smiley.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 13:45
Bericht door wichert, op 10 december 2011 om 12:37
Plantje zal vanmiddag even vragen naar de brand glazen,nog niet eerder aan toegekomen

Dank je!

Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 13:05
De Boni heeft het Brandbier in de aanbieding.

Goeie tip, maar ik kan even geen bier meer zien! smilies/cheesy.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 10 december 2011 om 13:50
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 13:45

Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 13:05
De Boni heeft het Brandbier in de aanbieding.

Goeie tip, maar ik kan even geen bier meer zien!

Bier moet niet zien, maar opdrinken.smilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 10 december 2011 om 14:04
De smilies/wink.gif van Youp. Treffend verwoord weer!

Knipoog

Grappig dat de coach van Dinamo Zagreb zijn excuses heeft aangeboden aan de fans van zijn club. Dit had nooit mogen gebeuren. Wanprestatie! Ja, het is wat voor een sportman. 7-1 thuis verliezen van een stel tweedehands Fransen. Dat doet veel pijn. De woorden van de coach horen bij het spel. Net als het amateurtoneel van de Zagreb-spelers, die zogenaamd teleurgesteld het veld verlieten. Jean-Michel Aulas, de voorzitter van Olympique Lyon, had het over het onvoorwaardelijke geloof in eigen kunnen van zijn spelers. Daarom hadden ze gewonnen. Wat zullen ze gelachen hebben in die bestuurskamer. De knipoog van Zagreb-verdediger Vida was niet handig. Die kan van de Portugese grensrechter, die diezelfde avond met een stoïcijns gezicht twee zuivere Ajax-goals wegvlagde, nog veel leren.


De wereld van de knipoog. Klokkenluiders beierden deze week over prijsafspraken tussen telecomboeren. Of ik vrees dat het waar is? Ja. Volgens de klokkenluiders werden de afspraken, die met prepaidtelefoontjes geregeld werden, afgerond in achterafzaaltjes. Herentoiletten zouden mij in dit geval niet verbazen. Op de rand van de pot piesende directeuren op een rijtje in een plee van een congrescentrum. Twee keer plassen en allemaal weer een paar honderd miljoen rijker. Daarna nog even de zaak afneuken in het bordeel en dan op naar huis. Daar wordt met het verdiende geld de plaatselijke voetbalclub gesponsord. Een Lyon. Een Zagreb. Door een hardvochtige meneer, die nog een heleboel geld kreeg van de Buma/Stemra, is een tipje van de corruptiesluier bij deze criminele organisatie opgelicht.

Een bestuurslid is gesneuveld, maar gaat gewoon lekker verder met zijn malafide praktijkjes. Net als de rest. Er is de laatste weken wat geknipoogd in die burelen. Maakt u zich geen enkele illusie. Net als in de banken waar de bazen voor het einde van het failliete jaar hun bonussen veilig moeten stellen. Dat wordt keurig geregeld. Gedekt door de advocaten van de Amsterdamse Zuidas. Zij zorgen ervoor dat het juridisch allemaal klopt en als het juridisch klopt dan klopt het. Zo martelen we al jaren varkens en kippen in dieronterende concentratiekampen in streken waar men heel erg in God gelooft. Zo buiten grote jongens in arme landen doodarme mensen uit en dragen wij probleemloos de daar gemaakte kleding. Zo zorgt de energiemaffia dat er een kolengestookte centrale wordt gebouwd. Alles afgesloten met een knipoog.

Naar de chef, de directeur, de keeper, de politicus en als het nodig is naar God of Allah zelf.
De hele wereld is één grote knipoog. En wie dat niet weet is gek. Gijssen loerde in de jaren vijftig van de vorige eeuw likkebaardend naar een masturberende tiener en droomde onderhand van een zichzelf aftrekkende paus. Misschien wel van een ejaculerende God de Vader. Gijssen is daar toen niet voor gestraft. De jongen had een te grote fantasie! De zaak werd met priesterknipoog afgedaan. Gijssen werd later zelf bisschop. Dat is de wereld en zo zit ie in elkaar.
Nova Zembla. De media en alle BN-ers op de rode loper meldden dat het een prachtfilm is, terwijl nu elke kijker murw uit de bioscoop strompelt na het zien van deze saaie, opgeblazen 3D-schoolplaat.

Knipoog tussen pers en producent? Geen idee, maar men heeft om welke reden dan ook één oogje dichtgedaan. Daarom moeten de Ajax-supporters niet zo verontwaardigd reageren. Dit is de voetbalwereld. Dit is een deel van de competitie. Het geld regeert. Ook bij aankopen van dure spitsen dicteert de dikste portefeuille. In Nederland zijn dat een paar rijke clubs en internationaal regelen Barcelona, Real Madrid, wat maffiose Russen en Berlusconi de zaken. Zo simpel is dat. Die zaken gaan zelden zuiver. Corrupte makelaars, steekpenninggevoelige bestuursleden, toevallig blunderende keepers, bizar falende spitsen. Er zit vaker dan we weten een hele vette knipoog achter. Achter alles? Achter alles! Nout Wellink knipoogt naar Wouter Bos, Angela naar Sarkozy en Paul naar Matthijs. Of andersom.

0
Bericht door drama, op 10 december 2011 om 14:10
Diezerpoorter, gefeliciteerdsmilies/cheesy.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 10 december 2011 om 14:10
@Diezerpoorter gefeliciteerd.smilies/cheesy.gif
0
Bericht door drama, op 10 december 2011 om 14:15
Dabentstreek'n Dame! De ALV is pas a.s. maandag!
0
Bericht door Eva2, op 10 december 2011 om 14:28
Huh?
Nou, nog maar ns...
Diezerpoorter GEFELICITEERD!!!
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 15:33
Komt hij iig niet te laat, Drama.smilies/wink.gif bij Margreet is wel vanmiddag. Ben benieuwd met wat voor een creaties hij ons straks verblijd.
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 15:33
`verblijdt`smilies/angry.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 10 december 2011 om 16:11
Bericht door Eva2, op 10 december 2011 om 14:28
Huh?
Nou, nog maar ns...
Diezerpoorter GEFELICITEERD!!!

Dank Eva en anderensmilies/smiley.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 10 december 2011 om 16:12
Neem aan dat de cadeau's onderweg zijn.smilies/cheesy.gif
Tim
Bericht door Tim, op 10 december 2011 om 16:31
Hujjjj!
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 16:49
Appie heeft ons cadeau, Diezerpoorter. Dus nog even geduld. iig geval proficiat met deze mooie overwinning.
0
Bericht door Ongelofelijk!, op 10 december 2011 om 17:28
Mag ik zeggen dat ik bewondering heb voor het "stukje" dat Dick heeft geschreven; gek dat geen van jullie "trouwe leden" daar maar een woord aan heeft gewijd. Geeft een aardige indicatie van de waarde van dit soort chatlogs.....

mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 19:04
Voor de liefhebber is straks om 19.30u de vuurwerkshow van Henk Gerrits bij voetbalvereniging Edon (voorheen bij SV Zwolle). Het schijnt weer spectaculair te worden. De tweede ronde is om 21u.
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 19:16
Moeten we gelokt worden naar je eigen blog, Ongelofelijk, waar je ons vertelt hoe je je huis het ingericht? Is natuurlijk wel véééél boeiender dan dit chatlog. Niettemin heb ik jou hier al tweemaal gezien en ik vrees dat ik net voor de eerste en laatste maal bij jou op 'bezoek' was.smilies/tongue.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 19:26
Bericht door Ongelofelijk!, op 10 december 2011 om 17:28

Mag ik zeggen dat ik bewondering heb voor het "stukje" dat Dick heeft geschreven; gek dat geen van jullie "trouwe leden" daar maar een woord aan heeft gewijd. Geeft een aardige indicatie van de waarde van dit soort chatlogs.....

Je mag zeggen dat je bewondering voor die lap tekst hebt. Maar niet dat het een stuk van Dick is. Hij kopieert dit soort dingen ook maar gewoon. De tekst is namelijk van Youp van het Hek.
Dat is tevens de reden dat ik er niet op reageer.
Wat vind je trouwens dat het aangeeft over de waarde van het chatlog? Hoeveel waarde moet zo'n chatlog hebben?

Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 10 december 2011 om 20:14
Misschien wel leuk dat ik ook wat tekst ga kopiëren en op dit log ga plaatsen. Uiteraard wel van iets wat ik mooi vindt.

Iemand interesse?????? smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 10 december 2011 om 20:25
@Koko, iets leuks heeft altijd mijn interesse, denk je dat wij hetzelfde leuk vinden.
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:29
Goed zo Dame. Geef die Ongelovelijke maar een ferme schop onder zijn kont. Wat kan mij het schelen hoe hij zijn huis heeft ingericht. Mijn steun heb je.smilies/cheesy.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:36
Wat een geknal hier. Die fietsenmaker gaat helemaal los. smilies/smiley.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 10 december 2011 om 20:38
Knallen die fietsbanden zo hard dan?
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:39
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 19:26
Bericht door Ongelofelijk!, op 10 december 2011 om 17:28

Mag ik zeggen dat ik bewondering heb voor het "stukje" dat Dick heeft geschreven; gek dat geen van jullie "trouwe leden" daar maar een woord aan heeft gewijd. Geeft een aardige indicatie van de waarde van dit soort chatlogs.....

De tekst is namelijk van Youp van het Hek.
Dat is tevens de reden dat ik er niet op reageer.


Plantje ook weer een beetje bijgetrokken?smilies/cheesy.gif
mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 20:41
@Assendörper; ben je op lokatie?
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:43
Nee Ingrid, hij plakt vanavond geen banden maar geeft een vuurwerksjow. smilies/wink.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:46
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 20:41
@Assendörper; ben je op lokatie?


Ja Mieke. Hoezo?
mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 20:48
Ik was even benieuwd hoe het daar is. Man hangt daar uit en vertelde dat er ongeveer rond 750 mensen zijn? Vind 't wel jammer dat ik niet even langs kan. Had 't sfeertje wel even willen proeven...
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:51
Ja Mieke, dat krijg je als je kindjes thuis hebt. Er moet dan iig ééntje thuis blijven.smilies/wink.gif
mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 20:54
pcies smilies/wink.gif Maar ik zit wel lekker warm zo binnen smilies/cool.gif
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 20:54
Geef die Ongelovelijke maar een ferme schop onder zijn kont. Wat kan mij het schelen hoe hij zijn huis heeft ingericht.

?? (1) Ik heb niemand geschopt, noch ferm noch anderzins, (2) de persoon is niet ongelovig maar vindt het allemaal ongelofelijk en (3) weleens aan gedacht dat het ook een vrouw kan zijn??smilies/tongue.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:59
Goed bekeken Mieke. Laat die man van jou maar koukleumen. Wij zitten lekker bij de kachel.smilies/cheesy.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 21:05
@Kwekkie

1. Die schop viel idd nog wel mee. 2. Ik weet niet of die persoon gelooft of niet. 3. Nee.
Plantje
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 21:28
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 20:39
Plantje ook weer een beetje bijgetrokken? smilies/cheesy.gif

Mwoa...ik ben straks even gaan wandelen met Sanne en voel me nu weer wat beter. Morgen ga ik er weer vol tegenaan! smilies/wink.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 10 december 2011 om 21:33
Toch niet weer aan de zuip Plantje? smilies/cheesy.gif
Tim
Bericht door Tim, op 10 december 2011 om 21:46
welk stukje?
0
Bericht door Gezellig038, op 10 december 2011 om 21:57
5 x Bas Dost........Wie had dat 12 maanden geleden nu gedacht ?
Appie
Bericht door Appie, op 10 december 2011 om 21:57
De felicitatiedienst feliciteert:

Diezerpoorter met zijn 3e gouden plak!


Eregalerij:

met 1: Papa Val, Ingrid, Appie, ps, Dick, Kire, MarKel, Tim, JanD, ja-tja & Bernard
met 2: Ingrid, Natascha, Derk, Assendorper, Doeksen, Eva & Bert J
met 3: Blauwtje & Diezerpoorter
met 4: Dame
met 7: Joppuh
Appie
Bericht door Appie, op 10 december 2011 om 21:58
Komt ie Diezerpoorter (speciaal voor jou een nieuwe gekocht):


Plantje
Bericht door Plantje, op 10 december 2011 om 22:02
Nee Assendörper, dan ga ik thuis weer vol aan de bak!
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 22:06
Een mooi nummer van De Dijk op tv: Bloedend hart.
mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 22:13
Ah dame; ook liever verliefd aan het kijken? Mooie muziek bij de film smilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 22:15
Ja, Mieke. Gaat ze 'nee' zeggen tegen Dirk de Dropl*l?
mieke de tweede
Bericht door mieke de tweede, op 10 december 2011 om 22:17
@Dame: ik was de film met 'een half oog' aan het kijken. Maar volg hem nu toch wel met beide ogensmilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 22:24
Ik ook, Mieke. Grappig einde en leuke muziek.
ingrid
Bericht door ingrid, op 10 december 2011 om 23:07
http://www.barca4ever.mysites.nl/

Barcelona kijken, probeer deze link.
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 09:01
Je mag zeggen dat je bewondering voor die lap tekst hebt. Maar niet dat het een stuk van Dick is. Hij kopieert dit soort dingen ook maar gewoon. De tekst is namelijk van Youp van het Hek.
Dat is tevens de reden dat ik er niet op reageer.
Wat vind je trouwens dat het aangeeft over de waarde van het chatlog? Hoeveel waarde moet zo'n chatlog hebben?


Wat een gezeik...... Dick en k hebben er nooit een geheim van gemaakt dat dce tekst van Youp is, ook nu meldt Dick keurig dat het om Youp gaat. Daarbij heb ik altijd gemeld dat ik alleen die stukken plaats welke ik de moeite waard vind.
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 09:16
Joppuh...lees nou gewoon even waar ik op reageer!

Iemand is er schijnbaar nogal verbolgen over, dat niemand de bijdrage van Dick waardeert. Ik geef alleen even aan dat Dick een tekst van Youp hier plaatst. En inderdaad: Dick geeft dat zelf ook altijd duidelijk aan!

De reden dat ik er niet op reageer is niet omdat ik vind dat Dick die tekst van Youp er niet zou moeten plaatsen. Nee joh...prima! Maar meer, dat het een beetje zinloos is om hier inhoudelijk in te gaan op een gequote artiest.

En ik vind het een beetje belachelijk dat iemand zich hier druk gaat maken om de waarde van het chatlog als er niemand reageert op de tekst van Youp. Terwijl zo iemand zelf niet goed leest.
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 09:23
OK, point taken! Goedenmorgen overigens.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 09:42
Ach Plantje, Ongelofelijk vindt het gewoon heel belangrijk dat wij er notie van nemen dat hij/zij "dit soort geneuzel" (citaat bij chatlog 40) geen waarde vindt hebben. Misschien kunnen wij ons voordeel doen met deze opinie...smilies/wink.gif
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 09:45
Ja Dame laten we daar ons "voor(oor)deel" meedoen! smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 09:53
Van nu af alleen zinnige reactie met voldoende diepgang!
Ik vrees alleen dat het met dit chatlog dan dezelfde kant op gaat als met het algemeen log, maar we kunnen het proberen. Ik hoop wel dat Ongelofelijk ons af en toe meldt of we op de goede weg zijn en waar we ons nog kunnen verbeteren.smilies/smiley.gif
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 09:58
Ja, inderdaad, heerlijk als iemand ons aangeeft dat we ons kunnen verbeteren.

De Engelsen hebben daar zo'n heerlijk onderkoeld maar dodelijk taalgebruik voor ;-) Bv als iets echt helemaal, maar dan ook heeeelemaaal bagger is, dan wordt er gezegd: "there is some room for improvement", en dat dan proberen uit te spreken met een echt hete aardappel authentiek Oxfordaccent, hoor je het al? smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 10:01
Ja, geweldig. smilies/smiley.gif Die houden we er in om elkaar af en toe de weg te wijzen.
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 10:09
Ik zal het othouden als er weer s een wlz borrel is ergens smilies/cheesy.gif
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 10:09
onthouden
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 10:33
Waar en wanneer, Joppuh?
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 10:56
Ja, dat is nog niet nader bepaald, en ik ben zelf niet in de organisatie modus. Wel zit ik natuurlijk bijna elke zaterdagmiddag rond n uur of 5 bij stapp's Inn! smilies/cheesy.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 11:02
Bericht door Joppuh, op 11 december 2011 om 09:23
OK, point taken! Goedenmorgen overigens.

Mooi dat je het niet te aanvallend oppakt. Het was namelijk ook niet aanvallend bedoeld.

Goeiemorgen!

De Engelsen hebben daar zo'n heerlijk onderkoeld maar dodelijk taalgebruik voor Bv als iets echt helemaal, maar dan ook heeeelemaaal bagger is, dan wordt er gezegd: "there is some room for improvement", en dat dan proberen uit te spreken met een echt hete aardappel authentiek Oxfordaccent, hoor je het al?

Heeeeel herkenbaar! Ook erg Amerikaans overigens. Ik werk voor een Amerikaans bedrijf en ieder jaar heb je in je jaargesprek "Strengths" en neeeeee....geen "Weaknesses", maar "Areas for development". Man! Noem het beestje toch gewoon bij de naam! Als ik iets verkeerd heb gedaan is dat een zwakte....geen ontwikkelings mogelijkheid. Pffff...

Maar inderdaad: "Ongelofelijk" til af en toe een tipje van de sluier op en laat ons meegenieten van uw onmeetbare wijsheid! Hier op het chatlog doen we anders maar wat! smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 11:20
Borreltje, anyone?

Bezoekers kerstmarkten Berlijn vergiftigd met borrel

BERLIJN - Op kerstmarkten in de Duitse hoofdstad Berlijn zijn 7 mensen ziek geworden nadat ze van een onbekende man een vergiftigde borrel hadden gekregen.

Dat heeft de politie bekendgemaakt, aldus lokale media zaterdag.

De onbekende man schenkt bezoekers flesjes met 'schnapps' nadat hij heeft verteld dat hij net vader van een dochter is geworden. Na het drinken van het drankje krijgen de bezoekers last van kramp, braken en bewustzijnsstoornissen.

Verscheidene slachtoffers moesten voor een korte behandeling naar het ziekenhuis. Van de dader ontbreekt nog elk spoor. Ook is nog niet bekend wat in het drankje zit. De politie van Berlijn roept bezoekers van kerstmarkten op tot verhoogde waakzaamheid.

0
Bericht door Eva2, op 11 december 2011 om 12:19
Is dit nou een Engelse manier om aan te geven, dat je niet zo'n trek hebt in een WLZ- borreltje, Tim? Haha...smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 12:26
hahahahaha Eva, volgens mij, als er iemand zin in een WLZ-borrel heeft, ben ik dat wel ;-) Ik heb al verschijdene onder ons in real life gezien, tijd voor een gezamelijke ontmoeting dus smilies/smiley.gif
0
Bericht door Eva2, op 11 december 2011 om 12:31
Ik heb nu een paar WLZ' ers ontmoet, maar ik zou het zo leuk vinden om er nog veel meer te ontmoeten. Ik weet alleen niet, of Stapp daar nou zo'n goede plek voor is...
Ik heb liever een plek, waarbij je elkaar kan verstaan zonder in een oor te hoeven schreeuwen... smilies/smiley.gif. Das ook wel handig als je elkaar een beetje wilt leren kennen...
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 13:21
Bericht door Appie, op 10 december 2011 om 21:58
Komt ie Diezerpoorter (speciaal voor jou een nieuwe gekocht):

Dank hiervoor.
Moest je die andere weer terug geven aan Derksmilies/smiley.gif?
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 13:48
Ik weet niet of Derk nu veel kan aannemen, Diezer!
Appie
Bericht door Appie, op 11 december 2011 om 14:00
Bij het vertrek van Derk vond ik ergens nog een stapeltje medailles. Die zijn nu op; dus ik ben maar even gaan shoppen.
0
Bericht door Eva2, op 11 december 2011 om 14:07
En ik moet zeggen, dat ie prachtig is, Appie!!!
0
Bericht door Eva2, op 11 december 2011 om 14:24
Ik heb eens bij de Action een dingetje met 3 medailles en 3 ieniemienie kleine bekers gekocht. Mn dochter heeft nu daar 1 medaille van en 1 beker (gegeven om te belonen) en ze is er supertrots op!!!
0
Bericht door Eva2, op 11 december 2011 om 14:25
Ik bedoel... Die had je dus bij het shoppen kunnen tegenkomen, succes verzekerd ;-)
Appie
Bericht door Appie, op 11 december 2011 om 14:30
Die had ik ook gevonden Eva, maar zowel de beker als de medaille paste niet door mijn modem smilies/tongue.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:14
Heerlijke post "Ongelooflijk"....oeps AJAX scooooooooooort smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Eriksen...ongelooflijk! Uitdagend, prikkelend en naar je eigen pennenvruchten verwijzend. Maar wat is je doel met deze zinsnede
Geeft een aardige indicatie van de waarde van dit soort chatlogs


Zou je "aardige", "waarde" en "dit soort" nader willen verklaren?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:18
smilies/shocked.gif Dame, ook op terugkijktv?
Bericht door Dame, op 10 december 2011 om 22:06
Een mooi nummer van De Dijk op tv: Bloedend hart.
We zaten zelf in een gaaf feest terwijl hier een "sweet sixteen" werd gehouden, waar "wonder boven wonder" alles redelijk goed is gegaan....tenminste zo lijkt het. Het tijdstip van slapen van de teveel tijdellijke bewoners in dit pand is helaas niet heulemaal goed gegaan.


0-1 rust in 't Mandemaekerstadion smilies/kiss.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:19
Overigens vannacht nog ff de hoogtepunten van Real-Barca gezien. Enkele vreemde "weggeef-gelijkende" doelpunten. Is dat nou het beste van het beste het duurste van het duurste in het zwaar door een crisis getroffen Iberische schiereiland smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:20
Appie, oeist met de pestaties van de keepert-zunne?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:22
Grote dank Gezellig! Wist ik nog helemaal niet! Mooi voor die jongen....
Bericht door Gezellig038, op 10 december 2011 om 21:57
5 x Bas Dost........Wie had dat 12 maanden geleden nu gedacht ?
er lopen wel meer (aanvallend ingestelde) spelers in die sportstad. Wil Zwolle zich niet (op termijn) meten met sportstad Heerenveen?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:30
Treffender had je niet kunnen worden Joppuh
"there is some room for improvement"
Wel veel tekst voor een "indruk". Is een afkorting die zelfs tussen ,, geplaatst kan worden wellicht wat?

"Tisir"...Inprovement Room ipv Room For Improvement....hoef je de F niet af te korten en 't staat logischer, is mijn bescheiden mening. Dus bijv.

tisir fo tisrfi
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:33
fo smilies/angry.gif = of schrok ff van de 3-dubbel gedraaide VVD-mening op het nieuws smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Appie
Bericht door Appie, op 11 december 2011 om 15:35
@Dick; gaat prima. Zijn team staat nu 2e in de hoofdklasse (vorig jaar daarnaar toe gepromoveerd). Hij heeft in juni een proeftraining gedaan bij de plaatselijke FC en is gescout door de KNVB regio Oost voor jongens onder de 15 (AV). Belangrijkste is dat hij het keepen nog steeds heel leuk vindt en elke zaterdag met plezier zijn keepershandschoenen aan doet.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:43
Zou hierover héél graag een sfeerstukje op WLZ lezen:

Wanneer: 11-12-2011
Titel Scrabble
Waar: Binnenstad Zwolle - Zwolle,Nederland
Categorie: Sport en spel

Evenement beschrijving:
Zwols kampioenschap Scrabble in Café de Hete Brij

Op zondag 11 december wordt het Zwols kampioenschap Scrabble gehouden in café De Hete Brij aan de Nieuwe Markt in Zwolle.
Na het Wordfeudverbod in het café kwamen er steeds meer vragen naar de offline variant bij het café binnen, zodat er is besloten hier het Zwols kampioenschap te organiseren.

Vanaf 11.30 uur is er eerst tijd voor een kop Scrabblesoep met een broodje, waarnaar er vanaf 12.30 begonnen wordt met de eerste speelronde van het toernooi.

Aan het toernooi kunnen maximaal 64 deelnemers meedoen, verdeeld over 16 tafels. Het toernooi bestaat uit een knock-outsysteem waarbij de 2 deelnemers met de hoogste score doorgaan naar de volgende ronde.

De speeltijd is voor het toernooi ingekort tot een maximum van 60 minuten per ronde, waarbij er vervolgens naar de score wordt gekeken. Verder wordt het officiele scrabblereglement in acht genomen.

De kosten voor deelname bedragen € 5,- per persoon en zijn inclusief Scrabblessoep en brood.
Opgave kan aan de bar van Café de Hete Brij of op Twitter met een DM aan @cafedehetebrij of @patrick038

De dag ziet er als volgt uit:
11.30 - 12.15 Scrabblesoep met broodjes
12.30 - 13.30 1e speelronde
13.35 - 14.35 2e speelronde
14.40 - 15.40 1/8 finale
15.45 - 16.45 1/4 finale
16.50 - 17.50 1/2 finale
18.00 - 19.00 finale



Zelf kijken? Neh...dan wil je ook meedoen en alleen de finale kijken? Ja....maar onder Studio Sport.

Had nog liever zelf meegedaan: alle succes met die zeer creatieve evenement. En wat een stunt ook, die media aandacht op het weren van die Remi's, die tikkend op hun zwarte kassies, ego-scrabble spelen smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:49
Goed zeg Appie: 2e als nieuweling in de hoofdklasse!
Hoeveel punt achter?
Heeft ie veel doelpunten tegen?

Absoluut
Belangrijkste is dat hij het keepen nog steeds heel leuk vindt en elke zaterdag met plezier zijn keepershandschoenen aan doet.
Daar kan ik alleen uit de ervaring met onze jongste dit seizoen, wel een A4 over volschrijven....en dan gaat het over wat veel ouders geweldig zouden vinden: Hij zou in B1 spelen......Maar omdat ie LIEVER in B2 speelde (bovendien ook als laatste was afgevallen) ....... wilden we dat natuurlijk (hobby/plezier/maten) nou, wat voor water er door de IJssel heeft moeten stromen voor het zover was smilies/smiley.gif

Enkele, al dan niet officiële vergaderingen, maar ik heb me nergens mee bemoeid. Slechts de feiten en data geregistreerd voor het geval het wel nodig mocht zijn dat ik me er mee bemoeide.


Mooi dat (wist ik al, maar toch mooi) zoon-Appie zich de kop niet gek laat maken. Succes!!
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 16:00
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 13:48
Ik weet niet of Derk nu veel kan aannemen, Diezer!

Ach Tim, Deze worden niet geweigerd bij de ingangsmilies/smiley.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 16:02
Dick,
Leuk dat je er weer bent, heb je gemist op dit weblog
smilies/cheesy.gif.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 16:21
Dank je Diezerpoorter! Ben wel erg benieuwd was "deze" is in
Deze worden niet geweigerd bij de ingang
Ben er welhaast van overtuigd dat Derk nixxx zou weigeren, maar die mensen bij de ingang.....pfff wat kan dat allemaal zijn. Hé hé, eindelijk weer eens nadenken hier smilies/wink.gif
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 11 december 2011 om 16:21
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 15:14
Heerlijke post "Ongelooflijk"....oeps AJAX scooooooooooort Eriksen...ongelooflijk! Uitdagend, prikkelend en naar je eigen pennenvruchten verwijzend. Maar wat is je doel met deze zinsnede
Geeft een aardige indicatie van de waarde van dit soort chatlogs


Zou je "aardige", "waarde" en "dit soort" nader willen verklaren?


Mooi skerp Dicksmilies/wink.gifsmilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 16:29
Toch komt ze vast niet weer (zet in op een dame Koko, jij ook?) Of onder een andere naam natuurlijk, ook zo lekker makkelijk.

'T gaat goed met Herman Z. he? Draait ie nog regelmatig voor Loko, trouwens?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 16:50
Ik zet zeker in op een dame, Dick, maar ik heb dan ook een naam zien staan onder de huiselijke blog onder de nickname.smilies/wink.gif
Ik denk dat ze bij elk nieuw log even komt kijken of we het niveau al hebben weten op te krikken. Door daar niet zelf aan bij de te dragen organiseert ze haar eigen teleurstelling. Maar misschien is dat ook wel het hogere doel, zich verheven te voelen boven ons soort plebs.smilies/grin.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 16:51
Dick,
Derk was toch een jongen van de organisatie, dat mis je nu, heb een idee dat niemand het op zich wil nemensmilies/smiley.gif
Ik ben hier ook pas anders zou ik het wel doensmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 16:55
"Marian" Dame 16:50?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 16:58
@ Dame; Lijkt me lastig voor, ok, een dame om je ongebreidelde nieuwsgierigheid en drift te reageren onder controle te houden. Denk dat een man dat nog wel zou kunnen (smilies/wink.gif)

Lief trouwens dat je die "Ik-start" er zo heerlijk in houdt.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 16:58
@ 16:50 jaaaaaaaaaa wanneer gaat het hier eindelijk weer eens over "niveau" smilies/kiss.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:00
Ook is het onderwerp "mensen die zich verheven voelen boven anderen".....smullen. Wat heeft de anoniemo ons toch een heerlijke inspriratie geboden smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:03
KLOPT absoluut Diezerpoorter, het gemis en: iemand die organisator zou WILLEN zijn....die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet....die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet; die....niet, jij (jajaja "anders", misschien ook wel "pas") en ik niet.............

hmmmmm dan maar een ongeoraniseerd en stuurloos verhaal laten?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:14
Lijkt me lastig voor, ok, een dame om je ongebreidelde nieuwsgierigheid en drift te reageren onder controle te houden. Denk dat een man dat nog wel zou kunnen

smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif En ben jij die man, Dick?smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:15
Wat moet er georganiseerd worden dan? Is een locatie en tijd niet genoeg?
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 17:17
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:03
hmmmmm dan maar een ongeoraniseerd en stuurloos verhaal laten?

Denk het,maar je ziet er is weer leven in de brouwerij.
Dat heb ik gemist, was de laatste tijd net de ViVasmilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:17
Ik vind dat ook heerlijk, Dick.smilies/wink.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 17:20
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 16:50
Ik zet zeker in op een dame, Dick, maar ik heb dan ook een naam zien staan onder de huiselijke blog onder de nickname.

Dame, is dat niet een beetje ouderwetssmilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:26
@ Dame 17:14 nee dus
en ik niet.............

hmmmmm dan maar een ongeoraniseerd en stuurloos verhaal laten?

dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:27
@ 17:17
Zwaar eens over de neiging naar een VIVA-gehalte....maar alles moet mogen he. smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:29
smilies/shocked.gif WAT
Ik vind dat ook heerlijk, Dick
ohhhhh stuurloos & ongeorganiseerd. Eens. Hoopte echter dat je een VIVA-gerelateerd itempje zou willen uitdiepen smilies/cry.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:35
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:26
@ Dame 17:14 nee dus

Bericht door dick, op 11 december 2011 om 17:29
WAT

Dick, Je bent zo snel dat je niet ziet op welke van jouw reacties ik reageer.
17.14 gaat over jouw opmerking over het controleren van de drift om te reageren, iets dat vrouwen minder zouden beheersen
en 17.17 als reactie op jouw opmerking van 16.58 over het beginnen met 'ik'.smilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:36
Wat is ouwerwets, Diezerpoorter? Dat Ongelooflijk een blog over haar inrichting heeft?
En waar gaat dat (tijdschrift?) VIVA-verhaal over?
0
Bericht door Diezerpoorter, op 11 december 2011 om 17:44
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:36
Wat is ouwerwets, Diezerpoorter? Dat Ongelooflijk een blog over haar inrichting heeft?
En waar gaat dat (tijdschrift?) VIVA-verhaal over?

Waar maakt u zich druk om Dame.
Dit hoort bij het jaartal 2011.
Laat maar gaan, de VIVA komt er aansmilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:50
Ik begrijp er niets van, Diezerpoorter. Maak ik me druk ergens om? En waar om dan wel? De Viva lees ik niet, maar wel andere vergelijkbare bladen, zoals VI. Niks mis mee.smilies/cool.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 18:46
Voorstelbaar Dame: welke (re)actie ook alweer (17:35).
Daarom nog ff terug
En ben jij die man, Dick?
Kan dat zeker, ben meerdere keren (vrij) lang weggeweest. Vanmiddag tijd over en het was gezellig: mooie WLZ-combi. Hen mezelf echter wel aardig kwetsbaar opgesteld, want niet alleen hier maar ook op div nieuws-items gereageerd. Ach na Studio Sport niet meer en morgen ben ik vrij, dan zien we wel verder. 'T kost vaak achteraf WEL meer tijd dan je denkt is mijn ervaring. Sorry, wilde dit ff kwijt.
Verder schrijf je
bericht door Dame, op 11 december 2011 om 17:17
Ik vind dat ook heerlijk, Dick.
Begreep ik dondersgoed Dame smilies/wink.gif Maar wat een héérlijke gelegenheid om weer eens dubbelzinnig te reageren smilies/tongue.gif

0
Bericht door Dineke, op 11 december 2011 om 18:47
wij zijn vanmiddag naar de kerstmarkt bij de Agnietenberg geweest, heel sfeervol , er werden kerstliederen ten gehore gebracht door Multple Voice
erg mooi en gezelligsmilies/cheesy.gif

dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 18:51
Viva, weet ik nixxx anders van als dat er vrogger dom in geneuzeld werd. Vond ik dan, want het was/is (?) geloof ik een oudere meisjes/damesblaadje. Dus vwb de "dom neuzelen"-paragraaf van Diezerpoorter, ben ik het van harte met hem eens.

Zelf doel ik met
Zwaar eens over de neiging naar een VIVA-gehalte
op de gehoord (ja, idd, ook wel eens gelezen) nogal sexueel getinte onderwerpen en/of reacties. Kan erop door
Ik vind dat ook heerlijk, Dick
............Wat dan weer door Dame als ik-statement bedoeld was. Hoe lang nog tot Studio Sport smilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 18:53
Klinkt goed Dineke. Jammer dat ik het heb gemist.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 18:54
VI en de tv-versie vind ik ook weinig mis mee. Valt me wel op dat de redacteuren op tv allemaal Johan-3 meelopers zijn. De papierenversie staat al tientallen jaren bekend als de Donald Duck voor mannen. Als ik wat over voetbal wil lezen, lees ik veel liever "Hard Gras". Elf vond ik vrogger ook leuk, maar die bestaat volgens mij niet meer.

Vind het allemaal prima, zolang er een markt voor is zijn uitgevers, schrijvers etc gek om er geen geld aan te verdienen.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 18:54
Wat dacht je van de Panorama of Nieuwe Revu? Die kunnen er ook wat van.
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 18:56
Nog altijd liever de Viva, dan een blad dat enkel over voetbal gaat! smilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 18:57
Nieuwe Revu was vrogger nog wel redelijk vond ik. Begrijp niet dat zoveel mensen tijdschriften lezen. Ook zoals de Linda, gadverdamme als ik haar naam schrijf zie ik die botoxsmoel alweer voor me. Oeps, dat is op het randje hier he....nou ja moet dan maar smilies/cool.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 18:58
Mis je ME ook Plantman? En Oor?
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 19:03
ME? Oor heb ik eigenlijk nooit gelezen. In de bibliotheek wel eens. Muziek moet je luisteren...niet te veel over lezen smilies/smiley.gif

Heeft Linda botox? Zou het zo niet zeggen. Ik vind het wel een aardige meid. Maar inderdaad... te veel tijdschriften word je niet goed van!

Ik ga vanavond waarschijnlijk even badderen en me door wat oude Intermediairs en Computables heen worstelen. Ik ben nu bij 2008 en heb nog een redelijk stapeltje te gaan smilies/smiley.gif Grappig om reclames over Icesave en DSB te lezen. Daar wordt gewoon aangegeven dat dat toch echt de veiligste plaats voor je geld is smilies/smiley.gif

Daarnaast vind ik het wel leuk om wat tijdschriften over vissen te lezen, maar het houdt dan al snel op. Op internet is zooooooveel te lezen en beleven, dat ik er niet aan toekom ouderwets papieren dingen te lezen.
Natascha
Bericht door Natascha, op 11 december 2011 om 19:05
Volgens mij heef ''Ongelofelijk'' hier ook nog een schoonvader rondsurfen smilies/wink.gifsmilies/tongue.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 19:12
@Plantje, begrijp ik goed dat je met je computerkennis 3 jaar achterloopt?smilies/shocked.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 19:14
Wie, Natascha? Assie, Diezerpoorter, Drama? Wie o wie?
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 19:37
drukte alom hier :O

Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 19:52
en opeens iedereen weg -_-
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 19:54
Dank je, Tim.smilies/sad.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 20:06
Wat een gemauw hier toch. Ik dacht dat er meer diepgang in de gesprekken zou komen. smilies/shocked.gif
0
Bericht door drama, op 11 december 2011 om 20:12
vader? nee. beau? och...
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 20:14
Wat, assie, wil je een diepe gang?

Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 20:26
Dank je Tim. Heb je geen schoffel kunnen vinden? Dan kunnen we al dat geneuzel onderschoffelen.smilies/grin.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 20:57
Ha, eindelijk iemand die wat niveau kan aanbrengen. zet 'm op, Assie!smilies/grin.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:06
smilies/wink.gif Ben er toch weer ff Dame, MOEST immers elders op t www zijn. Of ik teleurgesteld ben in het naleven van mijn eigen plannen? Nee hoor, alleen "Van God los" nu was misschien een aardig alternatief geweest.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:08
ME?
Wist dat het niet duidelijk zou kunnen zijn maar....gunde mezelf de tijd niet tot volledig zijn ivm het nakende STUDIO SPORT met de weer formidabele Frank Snoeks en Thomas Egberts....dit moet vermeld worden omdat ik in gezelschap vaak kritiek heb op BN-ers en TV-programma's/TV-persoonlijhedenmedewerkers.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:09
Maar Muziek Express dus Plant smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:11
De botox van Linda is een aanname mijnerzijds. Vond haar al nooit wat/nepaardige verwende Gooise muts maar toen ze uit Duitschland terug kwam vond ik haar erg lelijk geworden in het gezicht. Mijn vrouw (vind haar wel leuk) ontkende mijn "waarnemingen" zelfs niet. Nu heb ik geen zin meer over verwende meisjes die overdreven lachen te schijven smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 21:12
Dick, ik vind niks zo erg als consequente mensen die daar ook nog eens trots op zijn. En ik ben sowieso niet teleurgesteld wanneer ik jou hier op WLZ (tegenwoordig noemen ze het WZ, merk ik) tegenkomt. Integendeel: gezellig.smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:16
smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Asjeblieft Intermediairs en Computables ken ik ook....van zien liggen. Nog nooit op kunnen brengen een hele zin uit te lezen. Dit is natuurlijk uberwaar (met kleine toevoeging)
Muziek moet je luisteren, beleven, ondergaan, in de juiste stemming brengen...niet te veel over lezen


Voetbal moet je eigenlijk doen
Daarna: er naar luisteren soms nogwel voor er naar kijken
Dan pas (maar de beschikbare tijd is dan al om
smilies/wink.gif) erover lezen.................



Zucht: badderen moet ik hooooooooooooognodig weer eens doen. Tijdenlang ging ik elke week. Heb het wel eens 2 uur volgehouden. Soms zelfs zonder op te kunnen brengen ook maar iets te lezen. HAVE A LAZY NAGHT PLANTMAN smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:16
NIGHT..smilies/sad.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:16
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 20:57
Ha, eindelijk iemand die wat niveau kan aanbrengen. zet 'm op, Assie!


Dame, dat probeer ik al een paar jaar maar het lukt me niet. Moet maar eens op zoek naar een ander log.

dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:18
Spuug ook op consequentie Dame smilies/smiley.gif En lach mensen uit die er prat op gaan dat ze het zijn.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:19
Bliemmmmm Assie!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:20
Hebben we nog een onderwerp buiten, noem eens iets, "sex"?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:22
Zou er geen weblogversie van Scrabble bedacht kunnen worden?
Misschien kan Martijn van Riele hier dan zelfs een steentje komen leggen smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:23
Natas, wordt ongetwijfeld gezellig 1e Kerstdag smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:25
Oeps, dé Dame bijna vergeten te bedanken.
Dame, op 11 december 2011 om 21:12
BEDANKT (smilies/angry.gif helaas geen roeptoeter-emoticon)
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:29
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:19
Bliemmmmm Assie!


Doe ik Dick. Er is niemand die me we wegkreg. smilies/smiley.gif Veur sex vind ik het een bettien te kold buut'nsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:32
Klasse! Beetje kerel laat zich niet opzijskoemmmmmm

smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Buut'nsex lek mie ok nixxx en ajt over "lull'n over sex" hebt is een aangepaste versie van Plantje's
Muziek moet je luisteren...niet te veel over lezen
eigenlijk ook veeeeel beter!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:33
Hej nog koegnijs Assie? Heb niet heul veul meer te doen dan een gezellig groepsgesprek hier af en toe te onderbreken. En Brandpunt lijkt me wel weer aardig vanavond.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:36
Kerstavond geen wip voor de neus weerd?

Beleef Hans Stroeve en Wipneus & Pim's

nostalgische Zaterdagnachtkoorts!

Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:40
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:32
Klasse! Beetje kerel laat zich niet opzijskoemmmmmm


Ie loat oe toch ok niet opziet skoem'n.smilies/wink.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:42
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:33
Hej nog koegnijs Assie?


Wat is det veur een spul Dick? Leg's uut. smilies/shocked.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 21:45
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:20
Hebben we nog een onderwerp buiten, noem eens iets, "sex"?

Beetje cliché, Dick, dat dit het eerste is dat in je opkomt.smilies/tongue.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:45
Assendörper, op 11 december 2011 om 21:40
Rek'ntdoarmoarnietop.

OEPS die weerbarstige "R" dook weer weg uit het woord KrOEGNIJS...en "nijs" was bedoeld als dialect op "nieuws". smilies/cry.gif hopeloos mislukt dus.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:47
Ja....merkte ik ook toen ik het opschreef, Dame, schijnbaar het 1e wat tijdens dit impulsieve schrijven in me op kwam.....maar uh, NU denk ik al weer ergens anders aan hoor.....egggggggggg waar smilies/cool.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:51
Hier zal ZWOLLE ongetwijfeld bijhoren
Uit onderzoek blijkt dat 49 van de 112 gemeenten minder geld aan omroepen geven dan ze van het rijk krijgen
Hoe valt anders de zeer belabberde en amateuristische (ruziënde en roddelende sfeer) bij (in Zwolle alleen OOK NOG) de radio te verklaren?
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:52
Noe snap ik het Dick. Loat ik die smeuïge verhalen van gisteravond hier maar niet vertellen. Of wel VRIEND Doeksen? smilies/cheesy.gif
Appie
Bericht door Appie, op 11 december 2011 om 21:52
leuke reclame; vooral het interactieve deel!
http://www.youtube.com/watch?v=4ba1BqJ4S2M
je blijft woorden verzinnen
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:54
Jammer Assie, maar het hoeft ook niet allemaal waar te zijn. Als het maar smeuïg is, wat mij betreft. Die 2 dames van toen....wat was dat ook alweer, met Derk en Koko er nog bij.....nog vaak gezien?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:55
Leuk idd Appie!
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 21:57
Hé ja, Assie. Vertel!
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 21:58
Die ene dame komt niet meer Dick maar de andere wel.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:59
Komt die ander soms thuus?
Of sowieso ok nie minder?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:02
Welke twee dames, Dick? Er waren er een paar meer die avond.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:02
Waar is je maat eigenlijk Assie
Of wel VRIEND Doeksen?
hij is zich toch niet aan het inlezen voor een bestuursfunctie in die club die vrogger de beste van Zwolle was?


MAANDAG 12 DECEMBER - ALV
KANTINE GESLOTEN VANAF 20.00 UUR
en op hun site wordt geschreven over een beoogd interim-bestuur smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:03
Dame, goed om ff het geheugen te toetsen. Nu MOET (smilies/angry.gif) ik toch nog ff in de archieven hier. Want hebben we het wel over dezelfde bijeenkomst in De Pierik?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:04
De nieuwe VZ van BQ, Dick!smilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:05
Nee, ik had het over die WLZ-meeting bij Stappie. Jij over de gakballenavond, waar ik alleen foto's van gezien heb.
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 22:05
Die ene ef verkering en kump niet meer en de andere is nog op zuuk maar kan nog steeds niks vind'n.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:05
smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:06
Assie, toen was het toggg?
Appie
Bericht door Appie, op 11 december 2011 om 22:06
He Dick; heb een nieuwe hobby voor je: http://www.youtube.com/watch?v...embedded#!
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:07
Nou Dick, je kunt je kans dus nog grijpen bij die ene!smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:09
Flyboard, wat GEWELDIG Appie! Zo'n setje moet toch aanslaan. Had er nog nooit van gehoord.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:09
smilies/smiley.gif Dame, hopelijk mag ik mijn "kanskaart" op de kop laten liggen?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:10
Dan ook niet meer zeuren, Dick.smilies/tongue.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:12
Ok, want wie zeurt krijgt een beurt; volgens een oude volkswijsheid.

Nog een paar minuten (terwijl botox-Linda hier voor staat) ga je ook naar Brandpunt kijken?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:18
De betere "koppen"...Sportief Zwolle:

Dieze West rolt EMMS met veel plezier op

smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif


opskiet'n........
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 22:18
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:06
Assie, toen was het toggg?


Klopt Dick maar die beide meissies stoan er niet op. Ie add'n wel interesse veur die meid'n.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:22
Dick, hier staat een cabaretprogramma op. Net als bij jou is de afstandsbediening niet in mijn bezit..smilies/sad.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:23
smilies/smiley.gif Assie, kan nog wel ff nou de oldste dame hier met heur auto de jongste ophaalt en ik de afstandsbediening weer heb smilies/cheesy.gif

Was wel lachen idd, daar lag de interesse ook. Volgens mij hadden ze allebei wel humor en zin in een beetje onzin. Maar verdere interesse....dan moet er wel wat anders ten tonele komen en zelfs dan Assie: daar vertrouw jij toch ook wel op smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:25
smilies/wink.gif afstandsbediening is net precies na het posten van 22:23 in handen van de jongste gekomen. Prima ook, volgens mij waren die onderwerpen van het te vaak genoemde programma ook niet heul boeiend. Hoewel er smilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gif nu weer reclame op staat en daar heb ik wel een hekel aan: aj tv kijkt KIJK dan ergens naar!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:26
Is/was dat cabaretprogramma, vast van Weijers op 3, nog een beetje leuk?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:27
Ik hoop dat vrouw-Dick niet meeleest of weet ze wel dat het toch allemaal grootspraak is van kerels onder elkaar.smilies/grin.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:28
Voor mij een nieuw WLZ-lid
Profiel van DansCreatief


Hoe laat zou de 1e WLZ-proefles zijn?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:30
@ Dame: smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif Vrouw-Dick heeft hele andere interesses. Daar heb ik haar zorgvuldig op geselecteerd....of zij mij.....denkend aan

MIJN VAN STRAAT GEREDDE ROOS

van DE DIJK smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif

======

Kerels en grootspraak....jij hebt toch ook al je hele leven ervaring met kerels smilies/wink.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 22:30
Zo! Jullie zijn goed bezig geweest hier!


Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 19:12
@Plantje, begrijp ik goed dat je met je computerkennis 3 jaar achterloopt?

Nee joh... De recente heb ik gelezen...maar deze had ik nog liggen van een tijd dat ik er danig minder tijd voor had. Sowieso haal je uit Intermediair en Computable niet echt computerkennis (gelukkig!) En wat ik tegenwoordig in Computable lees op het gebied van techniek en gadgets heb ik weken of maanden ervoor al op internet gelezen.


Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 19:52
en opeens iedereen weg -_-

Was even druk. Eten koken, Sanne voeren, kerstboom water geven (tja...was ook nieuw voor mij) enz enz. Zometeen nog even een McFlurry voor het plantenvrouwtje halen. Heeft ze wel verdiend: ze is vandaag voor het eerst met mijn moeder een blokje om gegaan. Ondertussen heb ik met mijn pa een paar kilometer gelopen, maar toch. smilies/smiley.gif


Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:09
Maar Muziek Express dus Plant

Nee, zegt me niet echt wat :S


Bericht door dick, op 11 december 2011 om 21:16
Asjeblieft Intermediairs en Computables ken ik ook....van zien liggen. Nog nooit op kunnen brengen een hele zin uit te lezen.

Ik vind het wel aardig. Alleen die stomme Roos Vonk die ze daar nog steeds een podium geven! Schandalig! Ik haal tegenwoordig de leuke en interessante dingen eruit. De rubriek "Knagende vragen" blijf ik leuk vinden! Vragen als: "waarom zijn streepjes op overhemden in de lengterichting?", "Is een harde schijf met veel data erop zwaarder?", "Als ik een sneeuwbal in de diepvries leg krimpt deze alsnog...hoe kan dat?", "Waarom wordt in het alfabet het één als 'ef' uitgesproken (de e ervoor) en het andere als 'ge' (de e erna)?" enz enz. Schitterend!


Zucht: badderen moet ik hooooooooooooognodig weer eens doen. Tijdenlang ging ik elke week. Heb het wel eens 2 uur volgehouden. Soms zelfs zonder op te kunnen brengen ook maar iets te lezen. HAVE A LAZY NAGHT PLANTMAN

Dank! Het is er alleen niet meer van gekomen. Dan maar een andere keer deze week. Ik kan er ook zo twee uur in liggen! Ik heb een tablet met internetradio (en weblog zwolle smilies/wink.gif ) bij de hand. De speakers staan op een kast en krijgen de muziekjes via bluetooth toegezonden. Lekker een Brand biertje erbij en wat lezen. Eens in de tijd de bubbels aan en ik hou het uuuuren vol! smilies/cheesy.gif Als het plantenvrouwtje ook weer in bad mag gaan we weer met zijn tweeën. Tegen die tijd kunnen we waarschijnlijk weer aan de rosé smilies/smiley.gif

dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:30
Wel afgedroogd Plantje smilies/shocked.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 22:31
Zo...nu naar de McDrive!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:34
smilies/smiley.gif Heerlijk, ook een voorgenomen actie (badderen) veranderd: klasse Plantje!

Geweldig om te posten op WLZ....tijdens het badderen. Maar buiten iets te lezen & muziek: ouderwetse radio, terwijl ze; bij maat gezien, tegenwoordig GEWELDIG kunnen worden ingebouwd....nixxx of niemand in bad................ok iemand héél even as't moet smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:34
Een Plantje heeft voeding nodig: eetze.
Plantje
Bericht door Plantje, op 11 december 2011 om 22:36
Ik heb de ingebouwde tv's bekeken. Veeeeel te duur voor wat je er voor terugkrijgt!

Mijn tablet wil ik wel nog ophangen. Dan heb ik: alle muziek, foto's, opgenomen tv, youtube, gedownloade zooi, internet, wat ik maar wil!

Maar voorlopig gewoon: Veronica Top 1000 aller tijden!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:37
Eens
VEEL te duur: prijs/kwaliteit

&
Eens
Veronica Top 1000 aller tijden!



Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 22:38
Ben ik even weg en kijk weer even en zie dat het domme geneuzel gewoon doorgaat. Wanneer gaan we hier op een hoger niveau?smilies/grin.gif Ongelovelijk.smilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:41
Ja, Assie, jij zou toch een kwaliteitsimpuls geven!smilies/angry.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:43
Ja, het niveau kan mij niet alarmerend genoeg stijgen......dan valt het ook ooit weer heerlijk hard.


Maar uh, over "impulsen"....
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:46
Via deze, weliswaar zéér, onsympatieke weg....wil ik 1 Beoogd interim bestuurslid van BQ (vast de jongste) enorm aanbevelen
smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif


Als zijn zeer deskundige en aimabele pa hem ook nog eens af en toe wat toevoegt.....oeps, die verkeert wel meer bij Berkum, WVF en de hockey.....nou ja dan maar telefonisch. Go Martin!
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:47
Daar gaan we weer...smilies/grin.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:47
Sorry Dame, weer over voetbal smilies/angry.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 22:50
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:41
Ja, Assie, jij zou toch een kwaliteitsimpuls geven!


Ik doe niet anders maar het wil me niet lukken.smilies/cry.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:52
22.43 bedoelde ik, Dicksmilies/smiley.gif
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 22:53
Hey Assendörper hoe gaat het met je ?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:53
Welke impuls heb je gegeven, Assie?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 22:56
Nu moet het lukken, nu Assie`s knorrende vriend is gearriveerd.smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 22:57
Heerlijke naam
Vérkenssnoette
smilies/cool.gif
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 22:59
Ik lijk ook op een vérken Dick.smilies/grin.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:01
Ha die vèrkenssnoette. Ik dagge det ie met oe snoette al in de snèrt zat. smilies/tongue.gif
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 23:04
Je hebt weer net zo'n grote mond als in het cafe gisteren Assendörper.smilies/shocked.gif
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 23:06
Bla bla bla... samen met die kale vriend van je.smilies/tongue.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:06
Daar willen we meer over horen, verkenssnoete.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:08
smilies/shocked.gif Toch niet zo'n lief rose schepsel als door vriend Youp bedoeld smilies/sad.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:10
Oh, wassie d'r ook Snoette? 'K eb oe niet uhzien en eb ok geen geknor uheurt.
ingrid
Bericht door ingrid, op 11 december 2011 om 23:10
Oh, wat wordt er weer lekker ge OH hier.
Heb rond 6 uur doog geërgerd aan een medeweg gebruiker, ging mijn jongste met de auto ophalen van het station, rijd op de Hortensiastraat, gaat er iemand oversteken over het zebrapad, bij het pleintje waar Jonker surfspullen zit, ik stoppen, één of andere idioot in een mercedes had blijkbaar zo'n haast, dat hij me daar ging inhalen, sloeg linksaf, zijn eten bij de chinees werd zeker koud. Het was maar goed dat de voetgangers van rechts kwamen, en met mijn auto voorbij waren. Wat een mafkees.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:11
Die Doeksen, Zwolse, Jan D (?), Diezerpoorter (?) etc met een BQ-hart....gaan toch morgenavond allemaal wel Martin in het interim bestuur juichen smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:12
smilies/angry.gif Mafkees idd Ingrid....Allemaal geteisem
één of andere idioot in een mercedes
smilies/cool.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:13
Zeg Verkenssnoette, beetje rustig over Doeksen he, da's ook een vriend van mij.smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:13
Maar Joppuh zat vast al naar zijn Technische held bij Studio Sport te kijken. Dus die was het dit keer niet.
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 23:14
Ik was er ook Assendörper, en ik heb jou wel gezien.smilies/grin.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 11 december 2011 om 23:14
Ach ja, over het algemeen denk ik loat goan, maar dit was echt te gek voor woorden.
Duik mijn bed in morgen mijn laatste "werkdag"smilies/angry.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:17
Sterkte morgen Ingrid en hopen dat je snel wat weer vindt.
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 23:18
Wie is Doeksen Dame?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:18
@ Vérkenssnoette
Ik was er ook Assendörper, en ik heb jou wel gezien

Niet interessant om ff mee te babbelen, of was ie te blauw of beiden smilies/shocked.gif
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:19
Ga ik doen Dick.smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:19
Det kan noooooiiiit Snoette.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:20
Volgens mij babbelt ie interessanter als ie blauw is, Dick.smilies/cheesy.gif
0
Bericht door Vérkenssnoette, op 11 december 2011 om 23:21
Toch is het zo Assendöper.
ingrid
Bericht door ingrid, op 11 december 2011 om 23:21
Dank je @Dick, weltrusten allemaal.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:22
Doeksen is een breur van Derk, Vérkenssnoette; ze kunnen zo maar verdwijnen en in een andere gedaante terugkeren. Barbapappa is er nixxx bij. Er zat toen ook eens zo'n mannetje in Berkum. Die kwam hier niet, wel op 't nieuwslog. Sh*t hoe heette ie ook alweer en welke naam gebruikte ie nog meer...ach, lekker belangrijk; aj moeilijk wilt doen over je naam, doej dat toch lekker smilies/sad.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:23
smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif
Volgens mij babbelt ie interessanter als ie blauw is, Dick.
smilies/cheesy.gif Goed mogelijk, maar hij is wel lief!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:23
Trusten alvast Ingrid en rest.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:24
Wie is Doeksen. Zoals ik zei, een vriend van mij, Verkenssnoette. Dat is genoeg info.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:24
smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Jan, grote klasse; wist niet dat je BQ-er was....of was het, gezien mijn leeftijd ook goed mogelijk, vergeten.
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:25
Wordt een vreemde dag morgen, Ingrid, met een dubbel gevoel. Je hebt er zo veel jaar liggen, dat poets je niet zomaar weg. Sterkte morgen en uiteraard met het vinden van een - nog leukere - baan.
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:26
Dat wist je toch wel Dick? Zo oud ben je nou toch ook weer niet.smilies/grin.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:28
Zouden we ongeveer even oud zijn....Ken alleen een Jan L. (BQ-er van mijn leeftijd)...maar je had het idd al wel eens geschreven, vandaar dat ik je bij die andere 3 namen noemde
Doeksen, Zwolse, Jan D (?), Diezerpoorter (?)
Is de laatste ook BQ-er dan?
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:29
Assie, volgens mij weet ik wel wie die vérkenssnoette is. Hij zat gisteren aan het eind van de bar.
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:30
vérkenssnoette = Doeksen smilies/shocked.gif
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:32
Is de laatste ook BQ-er dan?

Niet dat ik weet Dick.
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:34
vérkenssnoette = Doeksen

Dat kan niet Dick. VRIEND Doeksen zat gisteren bij Assie en mij aan de bar.
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 23:36
Mensen gaan niet slapen?
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:37
Ok...bedankt voor de verheldering. Zit er ook nog een, al dan niet, verzonnen anekdote in "'t vat"?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:42
Nee, Tim, maar Verkenssnoette is waarschijnlijk al wel naar zijn hok.smilies/grin.gif
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:45
Ben nu wel weg. We zouden trouwens vaker Raymann moeten kijken smilies/cheesy.gif

Trusten alvast!
dick
Bericht door dick, op 11 december 2011 om 23:45
Natuurlijk een vette duim voor KOOS POSTUMA NU bij Raymann smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:46
Denk het ook Dame. Hij zag er gisteren al aardig moe uit.smilies/grin.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:47
Klopt Dick 23.23. Wel verrassend uit jouw mond.smilies/smiley.gif
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 23:47
Rayman is inderdaad wel mooi om te zien, Dick.
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 23:48
Ik heb ALWEER keelpijn. Moet niet gekker worden. :O Ik ga morgen gelijk dat spul halen waar Natascha het over had. Hoe heet dat ook alweer?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:48
Kan ook zijn dat ie onderweg naar zijn transformatie tot karbonade.smilies/grin.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:50
Haal meteen iets voor vroeg geheugenverlies, Tim.smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 11 december 2011 om 23:51
Ik ga onder 't lakentje liggen, meisje is in Zwolle dus ik kan lekker slapen smilies/smiley.gif Ciao!
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:51
OOOOOOOOHHHHH. JanD, ie bedoelt de TongurT. Ja, die ef een echte vrèrkenssnoette maar wist niet det uh hier ok kump posten.
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:51
@Dame.smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:53
Bericht door Natascha, op 28 november 2011 om 12:27
Hibitane

JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:53
Daar hebben we het laatst wel met 'm over gehad Assie.smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:54
Verkenstong, bhlll.smilies/shocked.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:56
Hè vèrkenssnoette. Liggie al achter de gebreide broek mien jonguh?
Dame
Bericht door Dame, op 11 december 2011 om 23:59
Wat een domme vraag Assie: of hij staat aan de trog of hij rolt zich nog eens lekker om in de str*nt.smilies/grin.gif
JanD
Bericht door JanD, op 11 december 2011 om 23:59
Denk het wel Assie. Ik ga ook naar mijn mandje. Morgen weer vroeg op. Trusten allemaal.
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 11 december 2011 om 23:59
Klopt JanD maar deur kump geen zinnig woord uut. Het enige wat ff noar buut'n kump is zien tonguh.smilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 00:01
Da's genoeg, Assie.smilies/shocked.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 12 december 2011 om 00:08
Meer dan genoeg Dame, maar om elke week die rooie lap te zien is ook teveel van het goeie. Trusten. smilies/wink.gif
Appie
Bericht door Appie, op 12 december 2011 om 08:32
@ Tim; Hibitane moet je hebben volgens Natascha.
Ik heb zelf heel goede ervaring met de keelspray van dr. Vogel.
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 09:53
Goedemorgen! Dank Appie en Dame voor het herinneren aan de naam smilies/smiley.gif Keelspray dr. Vogel, ik houd het in gedachten maar ga eerst voor de Hibitane.
Natascha
Bericht door Natascha, op 12 december 2011 om 14:25
Tim loopt al bijna een maand, als het niet langer is, met keelpijn rond. Ik vermoed dat keelspray en/of hibitane niet eens meer helpensmilies/shocked.gif
0
Bericht door wichert, op 12 december 2011 om 15:51
een rauw ei roeren met glas cognac en dan roeren en langzaam opdrinken,dan een hete munt op het voorhoofd leggen een warme doek erover twee paracetemolletjes en dan je bed in.
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 16:26
Nja het was weg, Natascha smilies/shocked.gif
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 16:27
dan liever keelpijn wichert!
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 17:07
Aardig:

De Wereld Draait Door (N3, 19:30)
o.a.
- Peter R. de Vries over de bestuurssoap rondom Ajax
- Singer-songwriter Bertolf (+ kerstkoor)

Pauw & Witteman (N1, 23:00)
o.a.
- Cabaretier Youp van ’t Hek
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 17:08
smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif Ok we zijn het over zeer veel zaken oneens maaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr de lastigste net precies:

Ik heb een hekel aan HET GEDRAG van rijke menschen smilies/kiss.gifsmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gifsmilies/kiss.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 17:12
Tim je bent er toch wel overheen gekomen met een beetje goed doorspoelen? Dropshotje geprobeerd? Nee...nou dan zal me het eigenlijk jeuken verder smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 17:13
Handmatige verkeersleiding op de gevaarlijke splitsing waar die verkeersdeelnemer laatst overleed. Hoe lang is dat al en alleen op bep.tijdstippen?
Plantje
Bericht door Plantje, op 12 december 2011 om 17:43
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 17:08
Ok we zijn het over zeer veel zaken oneens maaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr de lastigste net precies:

Ik heb een hekel aan HET GEDRAG van rijke menschen

Definieer rijk Dick...

Mijn vriendin en ik verkeren in goede gezondheid. De familie gelukkig ook. We hebben een dot van een dochter, ik heb een leuke baan, we wonen in een fijn huis in een fijne buurt. Vanavond weer lekker met de band aan de slag en af en toe mag ik nog eens een hengeltje in de hand nemen en wat vissen. Ik reken mezelf dan als "rijk". smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 18:00
dick dropshot, welke bedoel je?
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:24
@ Plantje, Rijk = mooie voornaam, ken tenminste 2 toppers die Rijk heten. De 1 is overleden. Laten we het over "Rijkman" maar niet hebben smilies/shocked.gif

Er zijn veel definities van Rijk....val ook onder een aantal (voor mij de belangrijksten)....mijn dochter en ik (spreek ff voor haar 1. omdat ik geen zin heb haar erbij te halen 2. omdat ze dat niet zou willen) bedoelen denk ik, op jou "befehl" smilies/wink.gif in de context:

Definieer rijk Dick...


Ik heb een hekel aan HET GEDRAG van rijke menschen

We hebben een hekel aan kijk mij eens voornaam/poenerig/machtig (denken die types ook vaak: is te koop)/meer dan een ander/véél meer aanzien hebbend dan jij zijn.



Gezondheid van jezelf en je dierbaren blijft natuurlijk je grootste bezit. Ook zijn er veel positieve associaties met Rijk te maken. Maar ik laat het hier ff bij Plantje smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:26
Probeer ze allemaal Tim! Dat dropshotje met alcohol....zwart (vanzelf smilies/cool.gif) is ook nog eens lekker. Gaat het trouwens al wel beter? Stel ik dat "jeuken" van 17:12 nog ff uit.
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:28
Had ook nog iets wilde melden over dat "rijk" wat mij betreft echt nixxx met jaloezie te maken heeft.....maar wellicht lokt dat ook weer een reactie uit. Dus laamaa (ff) smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:30
Hoe laat komt onze 'speciale BQ-Algemene Ledenvergadering-verslagger' er in?
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:33
GEWELDIG begin van DWDD (weer met Matthijs)-verbinding tussen mensen onderling met blauwe voetballen- :stop met oh-en.

Met alle AJAX-soap hoofdrolspelers smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:37
JC viert feest Peterrrrr vraagt zich af of JC het wel begrepen heeft. Volgens Peterrrrrrrrrrrr heeft JC het helemaal niet goed gelezen smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif


Het woord aan de aandeelhouders, lijkt mij ook logisch smilies/wink.gif

Agut Jan Mulder vond "een overwinning van het voetbal" niet euforistisch.........wat Peterrrr NU zegt over JC ben ik het volkomen mee eens smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif

Hij was er niet/hij vertraagde....wat zijn JC's belangen.
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:39
Dat je als commissaris van een beursgenoteerd bedrijf gewoon je stukken niet leest....oeps, wederom Peterrrr over JC en agut Janmu het is toch allemaal niet serieus meer te nemen..............laaaamaaa weer met Mu.
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 19:40
smilies/shocked.gifsmilies/shocked.gifsmilies/shocked.gif Nu wil Geer Spong op de schoot van Peterrrrrrr gaan zitten....
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 19:54
Kun je iets specifieker zijn Dick? Hoer in huis staat het niet op vanwege de schreeuwerigheid van Matthijs van Nieuwkerk en dn kan ik het toch een beetje volgen.
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 19:55
Zou de censor doorhebben dat het een kwestie van verkeerd typen was of mag dat woord?
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 20:34
Nee Dame, ik kan niet specifieker zijn als het over DWDD gaat....hmmm geen emoticons hier. Maar wat die (hier idd inmiddels getolereerde) "Hoer in huis" in het verhaal thuis doet weet ik ook niet.
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 20:51
Jij maakt het nog spannender, Dick...smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 12 december 2011 om 22:07
'k kan nog spannender smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 22:21

Kom maar op dan!smilies/smiley.gif
Appie
Bericht door Appie, op 12 december 2011 om 22:29
Passen jullie op; straks gaat Assendorper weer mopperen over het lage niveau smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 22:42
Goedenavond?
Dame
Bericht door Dame, op 12 december 2011 om 22:51
Appie, dan moet ie maar langskomen. Zonder hem vervallen we automatisch naar het laagste niveau...smilies/shocked.gif
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 22:55

ingrid
Bericht door ingrid, op 12 december 2011 om 22:55
Heb helemaal geen zin in mopperen.
Tim
Bericht door Tim, op 12 december 2011 om 23:17
Zoals opa zei, het mag wel wat serieuzer en met wat meer diepgang.

ingrid
Bericht door ingrid, op 12 december 2011 om 23:31
Het gaat een winderig smilies/cheesy.gif nachtje worden.
Plantje
Bericht door Plantje, op 12 december 2011 om 23:35
Gezondheid van jezelf en je dierbaren blijft natuurlijk je grootste bezit. Ook zijn er veel positieve associaties met Rijk te maken. Maar ik laat het hier ff bij Plantje

Gelijk heb je Dick! Je punt is ook wel duidelijk hoor smilies/wink.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 12 december 2011 om 23:36
Eva...wanneer weten jullie wat meer deze week? Succes met afwachten!
ingrid
Bericht door ingrid, op 12 december 2011 om 23:44
Youp zit bij P&W.
Tim
Bericht door Tim, op 13 december 2011 om 02:05
Tied veur 't bed.
Natascha
Bericht door Natascha, op 13 december 2011 om 06:58
Goedemorgen!smilies/cheesy.gif

Nog een weekje en dan gaan we rennen voor #metersvoormamas #SR11! SPONSOREN ZIJN NOG STEEDS WELKOM!! Ieder bedragje telt!
Plantje
Bericht door Plantje, op 13 december 2011 om 08:34
Goeiemorgen!
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 09:59
@Dame, heb antwoord gekregen van Oude Wesselink over het niet uitzenden van Eagels-Zwolle, niets zeggend vind ik.
Afwachten wat er bij de return gaat gebeuren.
dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 10:12
Sjonnie Oude Wesselink smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 10:15
Een digitale WLZ petitie opstellen en bij voldoende namen (die het er mee eens zijn) opsturen?

"RTV Oost hoort er voor héél Overijssel te zijn, wij willen niet eens wéten hoeveel gemeenschapsgeld er heen gaat! We weten dat GA Eagles-FC Zwolle door jullie genegeerd is. Nu willen we zéker weten dat FC Zwolle-Eagles niet hetzelfde lot beschoren zal zijn....Er moet immer een mogelijkheid zijn om invloed op die subsidiekraan te hebben!"
dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 10:15
immer moet immerS zijn smilies/wink.gif
0
Bericht door drama, op 13 december 2011 om 10:28
@ingrid ; ik ben niet nieuwsgierig, en jouw vorige posting was ook niet aan mij gericht, maar wat nietszegt O.W.?smilies/cool.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 10:33
Hier het antwoord wat ik kreeg:
RTL7 heeft de Jupiler League omarmt en heeft op vrijdagavond al een compleet overzicht..
We hebben enkele jaren voor veel geld het recht gekregen om op zaterdag samenvattingen uit te zenden en af en toe een live wedstrijd.
Na afloop van het contract hebben we kosten en baten afgewogen en zijn we tot de conclusie gekomen dat we met het geld beter iets kunnen brengen dat nergens anders te zien is.
En dat is de topklasse waar veel clubs uit de hele provincie in spelen. Het blijkt dat daar veel mensen op zaten te wachten. De kijkcijfers doen niets onder voor die van de wedstrijden GAE-Zwolle van de afgelopen jaren.
In aanloop naar de derby GAE-Zwolle hebben we bij Eyeworks overigens gevraagd naar de kosten van live uitzenden.
Die waren dermate hoog dat we er van hebben afgezien. Ook al omdat er niet direct iets op het spel stond.
De return beoordelen we opnieuw op deze manier. Het zou kunnen dat er dan een andere beslissing uitrolt omdat e competitie dan in een meer beslissend stadium zal zijn.

Dame zal vast een antwoord hebben gekregen wat er op leek?

Toen duidelijk werd dat er geen uitzending van de wedstrijd zou zijn is er volgens mij al door velen naar rtv oost gereageerd, en heeft WLZ er een topic aan geweid. Weet in dit stadium niet wat er meer aan gedaan kan worden? En eisen ja, weet het eigenlijk niet of dat kan?
En de meeste Zwolle supporters zullen bij de return in het stadion zitten.
Heb wel terug gereageerd, dat het me wel verbaasd heeft, dat er zelfs geen voor en nabeschouwing is geweest.

En dat ik benieuwd ben, mocht Zwolle promoveren, hoe de aandacht voor Zwolle dan zal zijn, of dat het nog steeds Twente en Heracles zal zijn wat de klok slaat. Maar dat is iets wat we alleen maar kunnen afwachten.
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 10:38
Ik richtte mijn antwoord aan Dame omdat zij er laats naar vroeg of ik al een reactie binnen had gekregen. Maar deel deze reactie graag met jullie. Het was voor mij niets zeggend omdat het een antwoord is waar ik op zat te wachten.

Ben wel benieuwd hoe de kijkcijfers zijn van de uitzendingen van de topklasse? Volgens mij staat het grootste deel van de potentiëlle kijkers op dat moment zelf in het veld, of aan de kant te kijken, naar een wedstrijd.

Kan op de site van RTV oost geen kijkcijfers vinden, maar misschien zoek ik wel niet goedsmilies/smiley.gif
0
Bericht door drama, op 13 december 2011 om 10:55
@ingrid ; bedankt. Idd nietszeggend, want wat moet je nou met " omdat er niet iets direct op het spel staat" . Zij willen dus niet begrijpen wat het belang en de impact van zo'n derby is.
En kijkcijfers van rtv-oost zijn volgens mij niet openbaar.
Het uitzenden van de Topklassewedstrijden is dit seizoen voor het eerst, met een landelijk netwerk, via de provinciale omroepen. En hoe dat geld stroomt?
RTV-Oost wordt volgens mij gefinancierd via opcenten-per-inwoner door de provincie. Dan zouden de kijkcijfers ook geopenbaard kunnen wordensmilies/shocked.gif
0
Bericht door drama, op 13 december 2011 om 11:06
Excelsior'31 ziet af van liveduels op RTV Oost

De voorzitter van Excelsior'31 ziet geen winst voor zijn club. "We krijgen nul euro van RTV Oost. Het enige wat we mogen, is sponsors aandragen die de uitzending mogelijk maken. Ik vind het heel goed dat RTV Oost veel aandacht besteedt aan de Topklasse, maar aan een live-uitzending mag een club toch zelf ook financieel wel wat overhouden."

bron: topklasse.nl

------------------------------

weet iemand hier hoe die geldstromen in elkaar steken?
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 11:20
@Drama, inderdaad dat was ook mijn gevoel, ze "beleven"het niet bij RTV oost.
Tim
Bericht door Tim, op 13 december 2011 om 11:31
Selectie FC Zwolle loopt mee met sr loop smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 11:33
Excelsior'31 ziet af van liveduels op RTV Oost

smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif TUURLIJK!!
maar aan een live-uitzending mag een club toch zelf ook financieel wel wat overhouden.

dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 11:34
Zal mijn neef vanavond eens vragen, zit bij Gaelemuud'n.
dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 14:06
Het interim-bestuur van Ajax vraagt vermoedelijk nog deze week een Buitengewone Algemene Vergadering voor Aandeelhouders (BAVA) aan. Tijdens die bijeenkomst hebben de aandeelhouders het lot van de raad van commissarissen in handen.

....eindelijk een beetje schot in de zaak!


dick
Bericht door dick, op 13 december 2011 om 14:47
Heb het RTV TWENTE verhaal
Zal mijn neef vanavond eens vragen, zit bij Gaelemuud'n.
nu REEDS goed in beeld....om met Sjef van Oekel te spreken.

En ja, ik begrijp de tapijtboeren wel; begrijp ze héél goed

en Bert v L vindt het schijnbaar ook niet errug!!

Sprak precies de goede persoon: laat maar!
Mailen naar RTV TWENTE (waarom ineens ook dames live boven GAE-FCZ?) zou idd kunnen HELPEN smilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gif
0
Bericht door Eva2, op 13 december 2011 om 19:57
Bericht door Plantje, op 12 december 2011 om 23:36
Eva...wanneer weten jullie wat meer deze week? Succes met afwachten!
Vandaag uitslag gehoord, was niet goed...
doeksen
Bericht door doeksen, op 13 december 2011 om 20:18
lekker naar het stadion gaan,heeft de betreffende club ook wat aan
Plantje
Bericht door Plantje, op 13 december 2011 om 20:43
Dat is kl*te Eva! smilies/angry.gif

Ik wens je heel veel sterkte bij het verdere vervolg. Weet even niet wat ik verder moet zeggen. Sorry...
0
Bericht door Eva2, op 13 december 2011 om 20:47
@Plantje; Mn ma is een bikkel, die krijg je niet zomaar klein. Dus hier gaat ze helemaal doorheen komen, weet ik zeker...
Maar het is inderdaad kl*te en er ZIJN gewoon geen andere woorden voor...
Dank je wel voor je lieve reactie...
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 21:29
He bah Eva, wat een kl*te bericht. Maar ga ervoor. En heel veel sterkte ook voor je moeder, en de rest van de familie.
0
Bericht door 1stejohn, op 13 december 2011 om 21:32
worden we aangevallen?

Straaljagers over Zwolle om 21:31?smilies/shocked.gifsmilies/shocked.gifsmilies/shocked.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 13 december 2011 om 21:45
Ik hoor de straaljagers ook John...

Ben benieuwd!
0
Bericht door Schrik, op 13 december 2011 om 21:48
smilies/sad.gifsmilies/shocked.gifsmilies/cry.gif Wow schrokken ons suf hier met die straaljagers, wat is dit en zo laat?

Natascha
Bericht door Natascha, op 13 december 2011 om 21:56
Bij ons komt ie nu al voor de derde x over, ik vind het echt niet normaal op dit tijdstip!
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 13 december 2011 om 21:57
assie kwam jij overvliegen???smilies/wink.gif
Yoz
Bericht door Yoz, op 13 december 2011 om 22:02
Oorlog in stadshagen! Straaljagers vliegen steeds over. Al wel 20 minuten!
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 13 december 2011 om 22:03
nou nu nog 1, heeft zeker een pilsje gehaald in brabandsmilies/tongue.gif
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 13 december 2011 om 22:33
Bericht door Koko Hattem, op 13 december 2011 om 21:57
assie kwam jij overvliegen???


Ja Koko. We hebben vandaag een personeelsfeestje gehad en dat is afgesloten met een rondvlucht boven Oost-Nederland. Mooi hoor.smilies/wink.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 22:36
Maf hoor die straaljagers zo laat nog.
ingrid
Bericht door ingrid, op 13 december 2011 om 22:46
Maar ja oefenen hoort er nu eenmaal bij.
0
Bericht door Eva2, op 13 december 2011 om 23:00
Ik kan je zeggen... met die straaljagers boven mn hoofd zat ik toch niet zo lekker in bad, hoor... smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 13 december 2011 om 23:36
Dat waren wel HEEL veel straaljagers. Was bij het meisje, we stonden er versteld van. Later op de fiets naar het station nog steeds, soms in tweetallen. Vaag...
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 14 december 2011 om 00:25
liep hier vanavond ook een paard door de straat die was op hol geslagen door dat lawaai, ook vreemd om te zien.
En dat was geen oefeningsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 08:53
Oorlog in stadshagen! Straaljagers vliegen steeds over. Al wel 20 minuten!
Hebben we dan gisteravond voor nixxx geschuild in Westenholte smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 08:54
Jammer van de uitvinding trouwens...straaljagers, om het maar heulemaal niet over JSF's te hebben of onbemande plains.....die Obama mist in.....Iran smilies/shocked.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 08:56
WIL U DE SR-HIT-2011 WIL IK U PRESENTEREN:

Racoon-
Don't give up the FIGHT! smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 08:56
2 x U: omdat jullie het verdiend hebben: U2 zeg maar smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 08:57
KALLE schijnt voor de FIFA-lente te willen zorgen met zijn bijzonder treffende teksten tegen


BLATTER smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif


Ja JC, je kunt ook wat anders doen met je status smilies/tongue.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 09:00
Moggaaaaah
Appie
Bericht door Appie, op 14 december 2011 om 10:13
Hoe'st met de keel Tim?
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 10:20
Het gaat, was vanochtend wel vervelend, nu lukt het wel weer.

Overigens wat NIET fijn is, is dat ik gisteravond even op mijn rooster keek, en last-minute vanochtend half 9 netwerken op het rooster stond. Dat was weer 2 uurtjes eerder uit bed dan gepland.
Maar het had een reden, begrafenis die docent bij moest wonen
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 10:20
moest = moet, gaat.
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 10:20
Plantje, ken jij internetprovider NOKNOK nog?
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 10:23
Ja, inderdaad...van vroegâh Tim!
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 10:27
De nieuwe van Anouk smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif

Modern Onderweg smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 10:39
Ik krijg elke week 2 colleges (netwerken) van de oprichter daarvan, Plantje!
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 10:39
In 2000 was het de 4e grootste provider van Nederland.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 10:45
Tim wil je nooit meer het woord "netwerken" gebruiken smilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gifsmilies/angry.gif O.a. over dit onderwerp gisteravond een UITERST goed gesprek gehad smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 11:09
Netwerken is hier een vak, sorry. Maar het is vast niet het netwerken dat jij bedoelt ;-)
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 11:59
Cool Tim! Ben benieuwd hoe het hem vergaan is. Bestaat NokNok überhaupt nog?

En Dick... ik heb ook een hekel aan "netwerken" zoals jij het bedoelt, maar helaas leven we in een maatschappij waarin netwerken belangrijker is dan werken! Je kunt daar altijd tegenaan trappen of er in meegaan. Volgens mij bevindt jij je in je werk in een positie waarin je wel hier en daar tegen de gevestigde orde en "netwerken" aan kunt trappen, maar veel mensen kunnen zich dat niet veroorloven. Ik denk dat je daar niet aan voorbij moet gaan. (Wel een interessant onderwerp overigens! smilies/wink.gif)
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 12:08
Plantje, zullen we het HIER niet over mijn positie binnen een zeer waardevol orgaan hebben? Mag wel, graag zelfs; doen we wel eens onder 4 ogen.

Je hebt gelijk, mijn gesprekspartner van gister had het IQ (fiscaal-jurist met meer dan bijzondere historische en polititieke kennis) het inlevingsvermogen en de leeftijd......Om dmv netwerken zo hoog te kunnen vliegen als ie zelf zou willen. Meneer vond zijn gezin het belangrijkst. En (net als ik, als je die discussie met Dame nog kunt herinneren) netwerken: slijmen. Hoort er idd bij.


Praat graag, ENORM GRAAG, met mensen die een eigen wil, een eigen mening hebben en eigen keuzes maken. Ondanks onze bijzonder verschillende politieke voorkeur.....vonden we in principe alle mensen gelijk.......hielden we niet van haat- en angstzaaien en zijn we niet te koop.
0
Bericht door drama, op 14 december 2011 om 12:25
Ik houd van netwerkensmilies/cool.gif (zelfstandig naamwoord)
Vooral als je ergens voor gevraagd wordt, en je wil dat niet: dan heb ik altijd het verkeerde netwerksmilies/wink.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 12:35
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 12:08
Plantje, zullen we het HIER niet over mijn positie binnen een zeer waardevol orgaan hebben? Mag wel, graag zelfs; doen we wel eens onder 4 ogen.

Vanzelfsprekend. Dat was ook niet zozeer wat ik ter discussie wil stellen. Ik wilde enkel noemen, dat het voor de één (bijvoorbeeld jou) makkelijker is niet mee te doen aan netwerken dan voor de ander.

Eigen keuzes maken is belangrijk. Maar de eigen keuze voor het één levert wel vaak wat verplichtingen op ten aanzien van het andere. Simpel voorbeeld: wij wonen met ons gezinnetje mooi! Dit huis was een eigen keuze; de bijbehorende hypotheek ook. Daarmee heb ik er ook voor gekozen om niet 3 dagen per week te kunnen gaan werken of danig terug te kunnen vallen in salaris. Dan komen we in de problemen. Dus als het gaat om mijn baan heb ik daarmee mijn keuzevrijheid enorm beperkt!
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 13:23
Sprekend voorbeeld Plantje! 1e alinea is mooi verwoord.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 13:24
Oeps, heb ik die jongen ook gezegd gister. Mijn broertje was er ook bij en we dachten er alle 3 eigenlijk hetzelfde over. Zei toen dat alleen die jongen er écht wat mee te maken zou kunnen krijgen als ie wou.....daarmee ook écht "ophoog zou kunnen komen in de maatschappij". Mooi: mensen met principes.
Natascha
Bericht door Natascha, op 14 december 2011 om 13:42
Ingrid gefeliciteeeeeerdsmilies/cheesy.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 14:30
Gefeliciteerd Ingrid! smilies/cheesy.gif

(Waarmee Natascha? smilies/wink.gif )
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 14:38
De Dijk NU op radio 2 met "Kan ik iets voor je doen?" smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif


Iedereen gefeliciteerd met alles wat je lief hebt!
Natascha
Bericht door Natascha, op 14 december 2011 om 14:39
Dat is aan Ingrid, ik heb haar niet op Facebook Twitter of Hyves dus is dit de makkelijkste manier om haar te feliciteren smilies/cheesy.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 14:41
@Natascha, dank je.
@Plantje, ik heb een nieuwe baaaaaaaaaaaansmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif, en nog promotie ook.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 14:45
GEWELDIG Ingrid! Gefeliciteerd....dacht er in een flits aan, maar dacht gelijk: da's wel errug snel: SUPER!!!!
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 14:45
Hey wat goed! Dan nu een oprecht: gefeliciteerd! smilies/cheesy.gif

Maar vertel! Dat heb je snel gedaan! Wat ga je doen? Ben je intern kunnen doorstromen?
0
Bericht door drama, op 14 december 2011 om 14:50
Ingrid. Fijn, zo'n goed bericht in deze tijden. Gefeliciteerd!smilies/cheesy.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 14:53
Ja ik ben intern aangenomen, ga naar de afdeling die vorige week nog zo in het nieuws was. Al die jobcoach bedrijven die de boel oplichten. En waarbij het uwv te weinig controle uitoefend. Had afgelopen vrijdag een gesprek, kan daar ook weer 20 uur werken. Had graag wat meer gehad. Maar je hoort mij niet klagen. Ben zooooooooooo blij.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 15:06
Ingrid (hoe) kan ik een connectie met je leggen. Of mag ik je mailadres opvragen bij de admin?
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 15:18
@Dick, sta je gerigistreerd als gebruiker dan kun je toch een connectieverzoek maken. En anders mag je van mij mijn mailadres opvragen.
Derk
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 15:20
*plopperdeplop* Zo ben ik weer smilies/wink.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 15:28
Plantje

NokNok is ooit overgenomen door WISH, toen werd het 'WISH-NokNok' en in 2001 is het overgenomen door tiscali (wat toch weer van Telfort is?)
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 15:30
dick, je kunt een mail sturen via d'r profiel ;-p
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 15:31
En Ingrid, toppie, gefeliciteerd!

Over werk gesproken, iemand nog een (niet-zo-standaard)-bijbaantje voor een student door de week? Ik bedoel, kassa, kan, horeca, kan, maar misschien heeft iemand hier van-horen-zeggen of opgevat dat er ergens gezocht wordt... Beetje netwerken hier smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 15:46
Dat zijn de betere tips Tim (15:30) bedankt! En grappig dat je nog weet dat je het bij mij zo simpel mogelijk moet houden smilies/wink.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 15:46
Derrrrrrrrrrrrrrrrrrrukkkkkkkk:
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 15:53
@Tim, zag nog een leuke baan voor je bij een IT bedrijf voor 12 uur p/w maar dat is in Hengelo. Daar vragen ze studenten die dat naast hub ICT opleiding willen doen. Kijk maar eens op studentenwerk.nl
Derk
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 15:57
Dicccccccccccccccccccckkkk
0
Bericht door Diezerpoorter, op 14 december 2011 om 16:08
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 15:20
*plopperdeplop* Zo ben ik weer

Fijne vakantie gehad? Of ben je Derk van de Sluus, die heeft nonstop vakantie.smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif:
Derk
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 16:13
Ik kijk vanavond weer eens moet nog wat werk doen. Tot later smilies/cheesy.gif
Appie
Bericht door Appie, op 14 december 2011 om 16:16
Ingrid; Gefeliciteerd! smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 16:29
Doe waj mutt'n doen Derk....maar de Hazes die ik vanochtend hoorde blijft gewoon een mooie H6 zonder bijbetekenis wat jou betreft smilies/shocked.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 16:31
@Tim, zag nog een leuke baan voor je bij een IT bedrijf voor 12 uur p/w maar dat is in Hengelo. Daar vragen ze studenten die dat naast hub ICT opleiding willen doen. Kijk maar eens op studentenwerk.nl

Ik heb daar al via 15 manieren gesolliciteerd, maar het is steeds 'net' al bezet. Tsja..
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 16:32
Prachtig, Coen en Sander show gemaakt vanuit Sesamstraat: prachtig. Meneer Aart is een geweldig persoon smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 16:34
ZEKER Aart Staartje dé (Sesam)straate maker op zee smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 16:34
"s" viel van ut staartje smilies/angry.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 14 december 2011 om 16:35
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 16:13
Ik kijk vanavond weer eens moet nog wat werk doen. Tot later

Derk doe je steeds in de scheepies?
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 17:16
@Tim, ben je ook al ingeschreven bij de diverse uitzendbureaus. Maar ik ga voor je rond vragen/kijken.
Joppuh
Bericht door Joppuh, op 14 december 2011 om 17:30
Derk is ook weer trugge! Bù-j druk ûh-wes Derk?
0
Bericht door ja-tja, op 14 december 2011 om 17:35
derk ,,,, mooie vakantie gehad ?smilies/wink.gifsmilies/cool.gifsmilies/smiley.gif
Derk
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 17:51
Ja Diezepoorter, maar ben m'n grenzen aan het verleggen.
Joppuh; as ik oe da's allemeule most vertelle he dan heb ie rooie eurtjes smilies/shocked.gif

ja-tja, nou leuk, ach was gratis smilies/wink.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 14 december 2011 om 17:52
Bericht door Joppuh, op 14 december 2011 om 17:30
Derk is ook weer trugge! Bù-j druk ûh-wes Derk?

Leuk Zwols lullen tegen een Utechtersmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Derk
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 17:55
Die Diezenpoorter heeft voorkennis smilies/shocked.gif smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 18:33
@Ingrid; Gefeliciteerd met je nieuwe baan!!!!! Wat een goed nieuws!!!!
@Tim; Ik dacht dat Aart Staartjes er mee op zou houden??? Uit protest voor het vervroegen van het uitzendtijdstip??? Ik zou blij zijn als hij bleeef! De rol die hij nu heeft vind ik zoveel leuker dan een aantal jaren geleden...
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 18:42
Mijnheer Aart rules!

Ik had het er vandaag nog over, dat ik alleen maar kan hopen dat Sanne Ernie en Bert ook net zo gaat waarderen als ik dat doe smilies/wink.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 14 december 2011 om 18:52
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 17:55
Die Diezenpoorter heeft voorkennis

Dat zijn jou woorden, dank hiervoor.smilies/smiley.gif
0
Bericht door Diezerpoorter, op 14 december 2011 om 18:58
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 17:51
Ja Diezepoorter, maar ben m'n grenzen aan het verleggen.

Alweer? Successmilies/smiley.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 19:23
Goedenavond!
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 19:43
@Plantje, TIP: De CD of LP van Sesamstraat: "k Wist niet dat je kwaad werd". Daar ben ik groot mee geworden (vooral door de Tijgerjacht) en ook Rosalie vindt het ge-wel-dig!!
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 19:47
0
Bericht door MarKel, op 14 december 2011 om 20:33
@tim: ben je een beetje handig met computers ?
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 14 december 2011 om 20:45
Assie heb je vandaag ook weer een personeel feestje gehad?
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 21:00
MarKel ik studeer informatica, ik ben er wel redelijk handig mee smilies/smiley.gif
0
Bericht door MarKel, op 14 december 2011 om 21:01
@tim: ook in het maken van websites ?
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 21:39
Ingrid, wat een geweldig nieuws: proficiat!

Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 21:40
Ik snap eigenlijk niet waar die connecties goed voor zijn: je kunt een medelid gewoon mailen via het gebruikersmenu. Die persoon ziet wel jouw adres maar omgekeerd niet, tot je teruggemaild wordt.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 21:42
Ingrid,
Ik heb helemaal geen reactie gehad van RTV Oost noch van Van Kessel.
Die reactie aan jou is een beetje slap, zeker omdat ze niet kunnen aangeven hoe het dan zit met de kijkcijfers. Die worden volgens mij niet gemeten voor regionale zenders. Ik kan iig niets vinden op het internet.
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 21:47
@Dame, raar dat je geen reactie kreeg. Had hem nog terug gemaild, en de 2e reactie was nog korter. Ik dacht laat maar. Als jullie steeds minder kijkers krijgen komen jullie er vanzelf wel achter. En kijkcijfers zijn inderdaad niet terug te vinden. Is eigenlijk niet goed vind ik, volgens mij worden ze ook nog behoorlijk gesubsidieerd, maar hoeven via hun site blijkbaar daarover niets te publiceren.
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 21:50
En dank voor je felicitatie, bij echt blij. Had het niet verwacht, ben helaas wel de enige van de oude afdeling die aangenomen is. Weet het van 1 collega nog niet.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 21:54
Drama had het over opcenten, maar dat systeem is er al jaren niet meer las ik bij Stichting ROOS 9regioale omroepen). Ook vond ik een stuk uit 2005 waarin afspraken staan tussen Rijk, provincies en ROOS over een nieuwe financiering. Daar stond een bedrag in - voor álle regionale omroepen - van 110 miljoen. Zou voor Overijssel rond de 10 mln zijn schat ik zo. Maar eigenlijk vind ik dat niet uitmaken: ze moeten gevoel hebben voor wat er leeft in de provincie en niemand kan ontkennen dat GAE-Zwolle zéér leeft in Salland.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 21:55
Is tot een hele opluchting Ingrid, gewoon in Zwolle, een mooie baan en nog iets nieuws ook. Dat geeft ook weer nieuwe energie.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 22:00
Twente heeft net wel een schitterende goal gescoord tegen Krakow: de gelijkmaker.smilies/smiley.gif
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 22:02
Er zijn hier een hoop kijkers, maar weinig kopers...smilies/sad.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 22:02
@Dame, geeft zeker weer energie, kijk er echt naar uit.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 22:07
En dat geeft ook aan dat mondigheid toch wel wordt gewaardeerd. Mooi zo voor kerst.
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 14 december 2011 om 22:08
Bericht door Derk, op 14 december 2011 om 16:13
Ik kijk vanavond weer eens moet nog wat werk doen.


Derk, wördt det wèrk nog een bettien betaald?
Assendörper
Bericht door Assendörper, op 14 december 2011 om 22:10
Bericht door Koko Hattem, op 14 december 2011 om 20:45
Assie heb je vandaag ook weer een personeel feestje gehad?


Bij ons op het werk is het altijd feest Koko. smilies/wink.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 22:10
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 19:47
Tijgerjacht

Geweldig! smilies/cheesy.gif
Koko Hattem
Bericht door Koko Hattem, op 14 december 2011 om 22:11
Assie er bestaat ook nog vrijwilligerswerk, Derk gaf ook aan zijn grenzen te verleggen.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:16
Volgens mij denkt Derk nog steeds dat ut leven een "Spel zonder grenzen" is. Zou kunnen hoor; wie zal het zeggen?
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:17
Soist Dame: "ze moeten gevoel hebben voor wat er leeft in de provincie en niemand kan ontkennen dat GAE-Zwolle zéér leeft in Salland." Ze is in deze context natuurlijk

RTV TWENTE; de club die ik, tot het tegendeel bewezen is, nogal in verband breng met "arrogantie".

dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:21
"Bijna" Nieuwsuur vergeten die dame is goed he! Hoe heet ze ook alweer?
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 22:22
MarKel, daar ben ik wel redelijk handig in ja smilies/smiley.gif
Tim
Bericht door Tim, op 14 december 2011 om 22:27
Je mag me wel mailen hoor, MarKel!
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:33
Hahaha, o.k. nogal gretig Tim....maar je hebt groot gelijk na zo'n post van Markel smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 22:35
Ik hoop niet dat je die dame bedoelt waar ik de pest aan heb, Dick. Eentje die niemand laat uitpraten en vooral op zoek is naar sensatie. Ik mis Clairy Polak nog steeds.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:35
smilies/smiley.gifsmilies/smiley.gifsmilies/smiley.gif NU op de nieuwsuurlink 130 km/uur smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:37
smilies/shocked.gifsmilies/shocked.gifsmilies/shocked.gif Buzz Nieuwsuur
Harddiskjockey Als het aan Schultz ligt, mogen er eerst doden vallen en daarna wordt er pas wat aan de wegen gedaan. VVD ten voeten uit #nieuwsuur ongeveer 36 seconden geleden
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:38
smilies/shocked.gif Dame. Vrees van wel en ik vrees dat die stijl mij aanspreekt smilies/wink.gif Mist CLairy echter méér....glamour Eva niet: doeiiiiiiiiiiiiiii Eef!
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:39
Ok tijd voor nuance op 22.38: vind Paul EN Jeroen te slap.
ingrid
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 22:39
@Natascha, lekker warm met 2 badjassen. Hier thuis waren ze er erg blij mee. Maar moeders p*st weer naast de pot.smilies/smiley.gif
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 22:41
@Plantje; Leuk he... nog eendje dan ;-)

Troeteleendje

Hoewel de Engelse versie van deze eigenlijk wel leuker is: Rubber Duckie
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:43
Dame, we MOETEN er vandaag nog wel ff uitkomen: favo-interviewers....

wat VOND je van
- Theo van Gogh (puur als interviewer niet als mensch en provocateur bijvoorbeeld)?
- Ischa Meijer?
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:45
Ok Twan Huys?

0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 22:47
- Sonja Barend?
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:48
smilies/cheesy.gif Sonja-rulez nogsteeds.
0
Bericht door MarKel, op 14 december 2011 om 22:50
@tim: zal morgen op mijn werk is navragen of we een klus voor je hebben. laat het wel weten via mail
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 22:51
Troetel eendje heb ik zelf ook al smilies/smiley.gif
Ben al jaren fan van de heren en mag het ook graag in de auto luisteren (en kei hard meezingen smilies/wink.gif )
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:51
Vind Wilfried de Jong ook wel in aanmerking komen voor een top 20. Maar we hebben vast geen idee (ik niet tenminste) hoe goed de mensen het op het ogenblik doen in programma's al "HET OOG"......Zag Koos Postuma van de week nog.....natuurlijk veel meer een presentatort maar: zéér aansprekend....Felix Meurders.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:54
Eigenlijk zou ik het gewoon geweldig vinden als gasten eens met een gezonde vorm van angst naar de tv-studio kwamen. Maar toch gingen omdat ze zich natuurlijk willen (en moeten) profileren. Als de redactie maar zou vermoeden dat de gast dan gewoon nixxx los wil laten......jammer dan: volgende smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 22:56
@Plantje; Nog een favoriet uit eerder genoemde CD/LP:
IK.
En deze: Ik ben mijn lieve hondje kwijt
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 22:58
Zijn er lieve honden smilies/shocked.gif
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 23:00
We zingen de letter, de W
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:02
MOET eerlijk zeggen dat ik Dolf Jansen op de radio (voordeel dat je em dan ook niet ziet) bij "Spijkers met koppen" ook absoluut niet slecht vind. De in het leven onmisbare factor "humor" is bijvoorbeeld, gegarandeerd aanwezig bij onze marathonman smilies/cheesy.gif
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:02
Marielle Tweebeeke bedoel ik. Ik zag haar bij Wolfson (die ik ook wel een beetje een s*kkel) vind over dat weggepeste stel en vond haar bijzonder ergerlijk omdat het haar niet om zijn verhaal ging maar vooral om het eigen imago.
Theo van Gogh was een goede interviewer; Ischa Meijer nog beter en Twan Huijs vind ik eveneens goed. P&W is amusement; ik zie niet veel verschil met die twee moraalridders. Matthijs van Nieuwkerke te oppervlakkig en onecht. En die Eva valt me eigenlijk wel mee; jammer dat ze zo'n slechte smaak van mannen heeft.smilies/smiley.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:02
zing de weeeeeee met je meeeeeeeee smilies/cheesy.gif
0
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 23:03
Dat was wel weer genoeg Sesamstraat voor vandaag.
"En voor nu, lekker slapen en morgen gezond weer op."

Slaap lekker.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:04
Hebben mijn dames em net op iets van SBS-6 smilies/cry.gif een droevige gecastreerde haantjes strijd tussen de pannenkoeken Beau en Ruud de Wild jammer.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:05
Die neem ik mee, Eva, en wat mis ik um!!!

"En voor nu, lekker slapen en morgen gezond weer op."



Trusten alvast!
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 23:05
Ik vind Bert zo geweldig als hij een beetje chagerijnig is! smilies/smiley.gif

Zoals op "Het beste uit Sesamstraat Deel 3" (Dus ook al eerder verschenen):
"Wie ben jij Bert?"
"Ikke? Wie ik ben?!?"
"Ja, wie ben jij?"
"Ik ben BERT!"
En dan begint het liedje...

En nu natuurlijk:
Ik ben een kerstbal
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 23:07
Bericht door Eva2, op 14 december 2011 om 23:00
We zingen de letter, de W

Haha! Ja, geweldig! Net zoals:"Jouw cijfer Bert" over hoe zes zijn lievelingscijfer is.

Welterusten mensen smilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:09
smilies/cheesy.gif Kink in de kabel....Marielle Tweebeeke: klopt. Wolfson?
Theo van Gogh was een goede interviewer; Ischa Meijer nog beter en Twan Huijs vind ik eveneens goed.
eens. Begrijp het verschil:

P&W = amusement....toch verwacht ik meer inzet en passie als je zulke gaven hebt!


Matthijs vind ik heel goed in veel dingen: het slechtst in DWDD.

Slechte mannensmaak van Eva (die verdedigert en meedanser met DESI BOUTERSE!) is onbetwist....vind heur zelf ook een huppelk*t die wel redelijke vragen stelt....ok smilies/wink.gif
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:13
Voor Eva en Plantje. Deze vind ik de leukste"
Vind je me aardig
Wat een weer
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:14
Wie zittten er ook alweer onder die doeken: Paul Haenen toch? Geweldenaar! En Wim T.Schippers ook niet? (SUPERRRRrrrrr)
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:15
Tuurlijk niet letterlijk "onder" maar wie dragen die poppen met hun stem?
Plantje
Bericht door Plantje, op 14 december 2011 om 23:15
Volgens mij wel Dick, maar daar denk ik het liefste niet aan.

"Wat een weer" vind ik daar dan weer de betere.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:15
Ja eens, Dick. Zij confronteert me met mijn vooroordelen over dat soort types, want ze doet het echt niet slecht. Ze heeft ook interessante gasten en leest zich goed in.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:17
Als enige land mag Nederland eigen liedjes van B&E uitbrengen en dat heeft te maken met de kwaliteit van Wim T. Schippers. daar kunnen de vertaalde liedjes niet tegen op.
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:18
Plantje, de liedjes van Ja zuster, Nee zuster (oude versie) waren bij ons in de auto ook al een succes. Tot vervelens toe afgespeeld. Maar blijven toch ook weer erg leuk.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:22
Wim T Schippers! Zag em een heerlijk met die grote neus in de Mokumse lucht door onze hoofdstad wandelen...helemaal in t wit smilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gifsmilies/cheesy.gif
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:22
Leuk idd Ja zuster, nee zusterliedjes.
dick
Bericht door dick, op 14 december 2011 om 23:23
Slot...interviewers: Jelle Brandt Corstius & die met die bril waar je nu nixxx meer van hoort, deden het ook goed. Maar hadden dan ook alle tijd. In bijv. Zomergasten Laterssssssssss
Dame
Bericht door Dame, op 14 december 2011 om 23:30
Die met die bril: Grunberg?
Tim
Bericht door Tim, op 15 december 2011 om 00:41
Ik hoor het wel, MarKel! Ik ben oprecht benieuwd smilies/smiley.gif
Tim
Bericht door Tim, op 15 december 2011 om 01:04
Tijd voor een paar uurtjes rust! Tot straks!
Natascha
Bericht door Natascha, op 15 december 2011 om 06:52
Bericht door ingrid, op 14 december 2011 om 22:39

@Natascha, lekker warm met 2 badjassen. Hier thuis waren ze er erg blij mee. Maar moeders p*st weer naast de pot.


Ze zijn wel echt heel erg mooi he?! Weet je, ik heb er nu dus 3. Ik had al precies zo'n zelfde dusssssssss wil je er 1? Ik ben trouwens echt helemaal weg van die theepot waterkokersmilies/cheesy.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 15 december 2011 om 09:08
@Natascha, ja het was een erg leuk pakket, en inderdaad de theepot is ook erg leuk. We hadden het eerst niet eens door dat het een electrische was. Hij pakte de doos uit, dus eerst de badjassen, en toen zij, oh thee en een theepot en nog wat dingen. Toen ik ook even ging kijken, en hem open maakte zag ik dat het een electrische was.
Kende dit model trouwens ook niet, nog nooit gezien.

Vind hem erg mooi, maar informeer eerst maar bij je eigen familie. Lief van je om het zo spontaan aan te bieden.
Tim
Bericht door Tim, op 15 december 2011 om 11:50
Ongeduldig zit Tim zijn mailbox te inspecteren voor een mailtje van MarKel, haha smilies/smiley.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 15 december 2011 om 12:51
@Tim, kan ik me voorstellensmilies/smiley.gif
Derk
Bericht door Derk, op 15 december 2011 om 12:52
Bericht door Assendörper, op 14 december 2011 om 22:08
Derk, wördt det wèrk nog een bettien betaald?


In ieder geval meer als 21 eurocent per uur smilies/cool.gif
Dit artikel is vergrendeld: u kunt hier geen reacties (meer) plaatsen.

busy
 

smwds-banner-weblogzwolle.gif

Windesheim Zwolle

Computer Service Zwolle

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

logo_jabro_deuren.jpg

Upmeijer

Toegang
Wat is er te doen?
23-05-2012
Daklozenvoetbal
23-05-2012
Tekenworkshop
23-05-2012
Het Witte Licht
23-05-2012
Platform Centrum
23-05-2012
Het Witte Licht
24-05-2012
Rijbewijskeuringen
24-05-2012
Carine Vos
24-05-2012
Tim Christensen
25-05-2012
Dood van Poppaea
25-05-2012
Exposities Fermate
Facebook