Life Style online winkel
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-maart-oranjeknop.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

olympus

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
VV Berkum gelijk in s...
En nu winnen bij ACV..... ...
VV Berkum gelijk in s...
Aanpassing gevaarlijk...
Geloof het of niet, ik zag...
Aanpassing gevaarlijk...
En dus moeten er volgens d...
Aanpassing gevaarlijk...
@degi: ze kunnen niet over...
Aanpassing gevaarlijk...
Ik denk dat we elkaar niet...
Volksverhaal over de ...
Schrijfster en dichteres A...
Schrijf je eigen spro...
Leuk jacob
Volksverhaal over de ...
Het verhaal staat op de 3e...
Schrijf je eigen spro...
er was eens een opgeblazen...
Programma Parkpret be...
zullen we het ff hebben ov...
Aanpassing gevaarlijk...
Volgens mij was hier een W...
Programma Parkpret be...
Zie ik daar in Park Eekhou...
Programma Parkpret be...
oh ik ook wel hoor wichert...
Wethouder: geen overt...
Tja nu komen waarschijnlij...
Wethouder: geen overt...
Ik zit nu dik twee jaar me...
Programma Parkpret be...
Ik ben er wel voor om iede...
Programma Parkpret be...
ja echt wel sjoerd benjami...
Programma Parkpret be...
Dikke line up!
Inbreker op heterdaad...
48...
Wethouder: geen overt...
wow wel 9 klachten ja dat ...
Programma Parkpret be...
en niet te vergeten het is...
Programma Parkpret be...
ik voeg er helemaal niks a...
Nepcollectant Hartsti...
Hahah humor dit!
Wethouder: geen overt...
Mooi. Dit is een opsteker ...
Wie is online?
  Nu 35 gasten en 5 leden
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Categorieën arrow Politie arrow Agressief gedrag tegen Zwolse verkeersregelaar
Agressief gedrag tegen Zwolse verkeersregelaar
zaterdag 17 december 2011

Zwolle – Een 30-jarige verkeersregelaar uit Zwolle kreeg vrijdagmorgen 16 december te maken met agressief gedrag van een 45-jarige Zwolse automobilist.

De verkeersregelaar was op de rotonde op het Stationsplein het verkeer aan het regelen. De verdachte negeerde volgens de man eerst een stopteken van een collega, daarna reed hij ook door toen de verkeersregelaar een stopteken gaf. Hij reed op de verkeersregelaar af en raakte toen zijn benen. De man opende daarna zijn raam en gedroeg zich agressief. Hij bedreigde de verkeersregelaar, reed weg waarbij hij opnieuw de verkeersregelaar raakte en kwam later terug om verhaal te halen. Hij is meegenomen naar het politiebureau en er is proces-verbaal opgemaakt.



Reacties (12)add
Quesjer
Bericht door Quesjer, op 17 december 2011 om 19:35
sukkel !! Mooi dat ie zich mag verantwoorden voor zijn gedrag want dat zal wel een ritje richting de rechter worden.
0
Bericht door Diezerpoorter, op 17 december 2011 om 20:20
Misschien wel 8 uur werkstrafsmilies/smiley.gif
0
Bericht door dennisb, op 17 december 2011 om 20:36
laten ze a.u.b. het rijbewijs van deze persoon afpakken en nooit meer terug geven!!!!!
gevaarlijke idiootsmilies/angry.gif
Plantje
Bericht door Plantje, op 17 december 2011 om 20:44
Inderdaad! Wat een sukkel!

En wat ik telkens weer niet begrijp: dergelijke agressie komt voort uit het feit dat ze ergens sneller willen zijn. Door dit te doen,duurt het alleen maar langer!
Yoz
Bericht door Yoz, op 17 december 2011 om 20:55
de verkeersregelaar zal wel arrogant hebben gekeken!
kire
Bericht door kire, op 17 december 2011 om 21:55
Rare plek om het verkeer te regelen want er moeten wel 3 verkeersregelaars zijn geweest op die rotonde, of stond hij boven op de bult. Maar dat neemt niet weg dat dit wel heel asociaal gedrag is.
0
Bericht door jolien87, op 17 december 2011 om 22:08
Rare plek om het verkeer te regelen want er moeten wel 3 verkeersregelaars zijn geweest op die rotonde, of stond hij boven op de bult. Maar dat neemt niet weg dat dit wel heel asociaal gedrag is.


In principe zitten er 3 wegen aan die rotonde vast (de afslag voor de bussen langs de bewaakte fietsenstalling niet meegerekend).
Dus bij iedere weg aan de rotonde een verkeersregelaar?
Wilbert
Bericht door Wilbert, op 17 december 2011 om 23:53
Idioot gebeuren ook dat geregel van het verkeer aldaar. Ik moest er laatst stoppen omdat een verkeersregelaar de voetgangers op het zebrapad voor wilde laten gaan. Bij mijn weten hebben die sowieso voorrang, dus hij was (op dat moment in ieder geval) iets compleet overbodigs aan het doen. Los daarvan begrijp ik ook nog steeds niet waarom de bussen niet via de gewone verkeersregels kunnen invoegen. Tuurlijk zullen ze er wel eens moeilijk tussenkomen, maar zolang als ik me kan herinneren was het dan altijd zo dat een mede-buschauffeur even die ruimte gaf. Ik heb niet het idee dat het nu beter gaat dan eerder.

Overigens is hier natuurlijk wel sprake van idioot gedrag door de automobilist. Laat ik dat maar even aangeven, want ik probeer op geen enkele manier zijn gedrag goed te praten. Integendeel.
Berend
Bericht door Berend, op 18 december 2011 om 07:34
Wlbert,
Als je de actualiteit een beetje volgt weet je waarom de verkeersregelaars tijdens de spits aanwezig zijn op het Stationsplein en de Burg. van Roijensingel.
Verkeerstechnisch is in het verleden een grote blunder gemaakt met de aanleg cq reconstructie van het Stationsplein. Gemeente probeert nu op deze wijze, door inzet van verkeersregelaars, de doorstroming van het verkeer in goede banen te bewerkstelligen.
Als fietser sta ik in de spits afgelopen week in de stromende regen te wachten op een stopteken van een verkeersregelaar. Binnenmonds zeg ik dan ook iets wat ik hier beter niet kan vermelden. Maar gedraag me verder wel.


Plantje
Bericht door Plantje, op 18 december 2011 om 08:19
Ik zou als fietser altijd zorgen, dat ik die plaatsen dan vermijd. Nog liever 100 meter omrijden (veel meer zal het nooit zijn) dan dat ik daar moet staan wachten. Ook verkeerslichten probeer ik op die manier zoveel mogelijk te vermijden.

Met de auto is dat sowieso een heel ander verhaal. Je zit toch al lekker droog. Heb liever respect voor verkeersregelaars die daar in weer en wind staan!
0
Bericht door MaartenZwolle, op 18 december 2011 om 15:29
Helaas moet ik elke dag langs het station om naar de a28 te komen. Maar ik merk een verbetering. Soms moet ik wat langer wachten, maar ze zorgen voor een betere doorstroom. Nu moeten de voetgangers ook soms wachten zodat vijf auto's ipv een auto kan doorrijden. Zelfde bij de rontonde, daar gaat de doorstroming ook beter.

Natuurlijk hoop ik dat de gemeente dit structureel gaat aanpakken, maar voorzover doen de regelaars goed werk.
Wilbert
Bericht door Wilbert, op 18 december 2011 om 15:40
@Berend: Ik weet waarom ze het zo doen en onderken ook zeker dat de infrastructuur daar te beroerd voor woorden is. Ik kom er gelukkig niet dagelijks, maar op de momenten dat ik er wel langs kom, kan ik nu niet zeggen dat ik duidelijk voordelen zie van de regelaars. Ik noemde het voorbeeld al val de man - die ongetwijfeld met de beste bedoelingen - bij het zebrapad bestaande regels aan het uitvoeren was.

En voor zover dat na mijn vorige post nog niet duidelijk was: uiteraard houd ik me aan de instructies die ik krijg, ook al zie ik de logica er niet van. Die mensen proberen ook zo goed mogelijk hun opdracht uit te voeren. En van de week nog in de stromende regen ook.
Dit artikel is vergrendeld: u kunt hier geen reacties (meer) plaatsen.

busy
 

smwds-banner-weblogzwolle.gif

Windesheim Zwolle

Computer Service Zwolle

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

logo_jabro_deuren.jpg

Upmeijer

Toegang
Wat is er te doen?
23-05-2012
Daklozenvoetbal
23-05-2012
Tekenworkshop
23-05-2012
Het Witte Licht
23-05-2012
Platform Centrum
23-05-2012
Het Witte Licht
24-05-2012
Rijbewijskeuringen
24-05-2012
Carine Vos
24-05-2012
Tim Christensen
25-05-2012
Dood van Poppaea
25-05-2012
Exposities Fermate
Facebook