Media Markt Zwolle
Hoofdpagina
Opsporingsberichten
Carnaval 2012
Bevrijdingsfestival
Foto's
Algemene Logs
Foto's bestellen?
Regionieuws
Spelregels / Disclaimer
Netiquette
Weblog Zwolle in Actie
Advertenties

banner-ijsselhallen-weblogzwolle-december.gif

ketelzorg_banner_140x120pxbew.jpg

uitburo-banner-weblogzwolle-27072011.gif

wijndragers

bureauck_banner.jpg

Webdesign Zwolle

vvv_vignet_wz.jpg

gemeentebuttoninfo2.gif

banner_zwolle_marketing.jpg

Laatste Reacties
PvdA vreest voor mind...
Heel goed om ervoor te zor...
Buitenfunctiestelling
Ach de een kijkt naar het ...
Gemeente zoekt ontwik...
hallo wiechert ,valt wel m...
Jeugdzorg in het Prov...
Namens de docenten van de ...
Buitenfunctiestelling
Sorry hoor D erk, maar wat...
Buitenfunctiestelling
Goh Jolien wat grappig zeg...
Diefstal uit winkel K...
na carnaval zijn stock wee...
Buitenfunctiestelling
Krijgen we morgen nieuwsbe...
Diefstal uit winkel K...
Kwestie van zoeken naar ee...
Diefstal uit winkel K...
tja.... En als de die mak...
Buitenfunctiestelling
Langs gaan bij een melding...
Diefstal uit winkel K...
@Wilbert,smiley en dat ze er o...
Diefstal uit winkel K...
Het wordt ook steeds gekke...
Buitenfunctiestelling
Tsja, met dit bericht kan ...
Diefstal uit winkel K...
[i]Bericht door D erk, op ...
Buitenfunctiestelling
Beetje jammer natuurlijk! ...
Buitenfunctiestelling
ze zullen wel te weinig bo...
Diefstal uit winkel K...
En wat is nu de bedoeling ...
Buitenfunctiestelling
Denk dat ze samen Carnaval...
Diefstal uit winkel K...
welke bewakingsbeelden?
Buitenfunctiestelling
Dat maakt me nieuwsgierig ...
Optocht carnaval in S...
@Drama, maar je hoop[b]tb]...
Het weer: Vrij kracht...
In Zwolle is het altijd mo...
Ruzieschoppers aangeh...
Jammer dat de twee inzitte...
Optocht carnaval in S...
@ingrid ; ik verwacht ook ...
Wie is online?
  Nu 15 gasten
Handig!
Bookmark Website
Bookmark Pagina
Maak startpagina
Hoofdpagina arrow Categorieën arrow Sport arrow Zwolle loopt Meters voor mama's
Zwolle loopt Meters voor mama's
dinsdag 20 december 2011

Zwolle - Zwolle kwam op dinsdag in beweging voor 3FM Serious Request. Door hard te lopen of te wandelen voor de sponsoractie Meters voor mama’s kon jong en oud geld inzamelen voor het Rode Kruis. Aan deze sportieve actie deed onder andere de selectie van FC Zwolle mee, maar ook de vaste bezoekster van Weblog Zwolle, Natascha Sieders, liep haar rondjes bij het Rodetorenplein en over de Melkmarkt. Zij werd door verschillende bezoekers van de Internetkrant gesponsord! Natascha liep met 11.000 meters €255,- bij elkaar voor het goede doel.

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_1.jpg

Met de sponsoractie Meters voor mama’s heeft Zwolle vandaag 17.688 euro
ingezameld voor 3FM Serious Request. Dat heeft City Captain rapper Sticks dinsdagavond bekendgemaakt. Er liepen 193 mensen mee, die samen 1.612.050 meters voor mama’s hebben gelopen. De presentatrice van de sponsortocht was niemand minder dan Renate Wennemars. De loopronde in Zwolle was 1.750 meter en startte en finishte op het Rodetorenplein. Lopers konden tussen 10.00 en 19.30 uur zoveel ronden op hun naam zetten als gewenst. Elke meter telde! De actie is onderdeel van een landelijke stedenestafette. De Meters voor mama’s-estafette vindt plaats van 18 tot en met 24 december, de actieweek van 3FM Serious Request. De estafette startte in Leiden en gaat via Haarlem, Zwolle, Enschede, Apeldoorn en Rotterdam weer terug naar het Glazen Huis in Leiden. De steden worden aan elkaar verbonden door een nachtloop (die de afgelopen nacht haperde door sneeuwval en gladheid: red.) en duurt daardoor 6 x 24 uur. De estafette overdag is geschikt voor iedereen (vanaf vier jaar) met weinig of veel conditie.

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_natscha_siedes_2.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_4.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_8.jpg

In de nacht wordt gelopen door teams van zeer geoefende lopers. Deelnemers kunnen geld inzamelen door zich te laten sponsoren door familie en vrienden. De inschrijving en de werving van sponsors verlopen via www.metersvoormamas.nl. Loop ook mee op 20 december De landelijke stedenestafette start in Leiden op 18 december.

Meters voor mama’s begon dinsdag om 10.00 uur en eindigde om 19.30 uur. Toen werdook het estafettestokje doorgegeven aan de volgende loopploeg die het stokje naar Enschede zal brengen. Vanaf 17.30 uur startte bij het Rodetorenplein een feestelijk en muzikaal programma van 3FM Serious Request.

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_natscha_siedes_1.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_natscha_siedes_3.jpg 

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_natscha_siedes_5.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_natscha_siedes_6.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_2.jpg
De trainer van FC Zwolle, Art Langeler, doet ook mee!!

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_3.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_5.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_6.jpg

20-12-2011_sponsorloop_serious_request_rodetorenplein_7.jpg



Reacties (18)add
Tim
Bericht door Tim, op 20 december 2011 om 20:31
Toffe platen van Natascha!!! En ook van FC Zwolle, wat een toppers allemaal, die liepen! Hulde, inzetten voor goed doel, altijd hulde.
Natascha
Bericht door Natascha, op 20 december 2011 om 20:55
Dat waren volgens mij me moeilijke momenten hahaha smilies/cheesy.gif Maar wat geeft het? Het heeft heeeel veeeel mama's geholpen!
Plantje
Bericht door Plantje, op 20 december 2011 om 21:06
Precies! Goed gedaan meisje!

Ik zag Onno Rekers (oud-collega van Electrabel) ook nog in een ren-pakje aankomen toen ik net weg ging. Weet iemand of zij ook nog gerend hebben met een groepje?
ingrid
Bericht door ingrid, op 20 december 2011 om 21:24
Leuke foto's. Dank je Harry.
0
Bericht door Marjon Jonkers-Knol, op 20 december 2011 om 23:10
Het was super om mee te lopen en dan nu hier ook nog een foto van mij!!! Super. ik ben diegene op de laatste foto met nummer 553!! Dus als je daar nog meer foto's van hebt, zou ik die graag via mijn mail adres ontvangen. Of is er een aparte site waar ik meer foto's op kan vinden?
Mijn mail adres is marjonknol@hotmail.com
0
Bericht door Eva2, op 20 december 2011 om 23:26
Toppie, Natas!!!!!!
Goed, man!!!!!
Natascha
Bericht door Natascha, op 21 december 2011 om 06:46
Klein jammerpuntje voor mij persoonlijk, achteraf. Ik had een ander startnummer maar de nummers onder 100 waren nooit geleverd echt onwijs jammer want ik had dus per toeval mijn geboortejaar 83 als startnummer gekregen, maar alles kwam goed smilies/cheesy.gif

Benen zijn nu kapot, ben het niet gewend om 11 km ( kan het nog niet geloven) te lopen dus we gaan vandaag, buiten het werk, maar eens lekker genieten van rustsmilies/cheesy.gif

Maar ik heb echt zo'n genoegdoening hieruit gehaald, heb me discipline en doorzettingsvermogen nu eens niet alleen voor mezelf gebruikt, de pijn gaat namelijk weer over maar de ellende voor de moeders in oorlog nietsmilies/sad.gif
0
Bericht door joos, op 21 december 2011 om 07:04
natas supper!smilies/cheesy.gif
Marcel
Bericht door Marcel, op 21 december 2011 om 08:05
De actie 'Meters voor mama's' heeft vandaag in Zwolle 17.688 euro opgebracht. Het geld is bestemd voor 3FM Serious Request.
Er deden verspreid over de dag 193 mensen mee aan de sponsorloop op en rond het Rodetorenplein.

Meters voor mama is een estafette die vijf steden aandoet. Estafettelopers lopen 's nachts van de ene naar de andere stad. Overdag kan iedereen die dat wil gesponsorde rondjes over een parcours lopen. De opbrengst in Zwolle was hoger dan in de eerste stad van de estafette, Haarlem. Woensdag doet Meters voor mama Apeldoorn aan (de Stentor)
Appie
Bericht door Appie, op 21 december 2011 om 08:15
@marjon; op de site van Sportief Zwolle staan ook foto's van jou : http://sportiefzwolle.nl/nieuw...mamas.html
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 08:37
Klasse Natas! Heb er allemaal niet veel van meegekregen de afgelopen en komende dagen....'s avonds ziet het er erg gezellig uit (op 101) en op 3fm ook werd Zwolle nog een aantal keer genoemd. Ook als "de gezelligste plek tot nu toe 's avonds"smilies/cheesy.gif

Wie is die interview-dame op de 2e plaat? RTV Twente vast niet? En/of Omroep Zwolle? Of voor latere uitwerking in De Sensator? Het interview nog terug gehoord?


Wel gaaf he, dat Geer alle nummers uit zijn hoofd lijkt te kennen!
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 08:39
Frankwin Mussche-raadslid PvdA (op sportiefzwolle.nl) liep ook zag ik. Loopt vaak en goed.
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 08:42
@ Plantje, die Onno R. (jij constateerde zijn verschijning bij dit topic), werkt niet meer bij E.bel (als het tenminste dezelfde is) werkt nu, met een aantal toffe collega's bij de grootste internetboer van NL (denk ik) vanaf de A28 goed te herkennen smilies/wink.gif
ingrid
Bericht door ingrid, op 21 december 2011 om 08:48
@Dick, Renate Wennemars. En ze deed het erg leuk, en enthousiast.
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 08:53
Ow, wat leuk! Voor Radio Zwolle oid?
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 08:55
Tuurlijk Ingrid, nou je 't zegt; wel eens aan de Agnietenplas zien liggen...met die gezellige babbelaar uit Dalfsen.
Plantje
Bericht door Plantje, op 21 december 2011 om 09:38
Dat wist ik al Dick dus oud-collega in die zin dat we beiden niet meer actief zijn bij Electrabel. Maar je kent hem dus ook?
dick
Bericht door dick, op 21 december 2011 om 10:13
Johhh en heb zijn vrouw eens gesproken. Ken je ook mensen die nog wel/wel weer bij Electrabel werken? Laat maar, dan kunnen we denk ik beter mailen smilies/wink.gif
Schrijf reactie

busy
 


 

Olympus Zwolle

verbinding-140-x-120.gif

smwds-banner_def.gif

Telford Bikes

PC Computerservice Zwolle - Zie ook onze aanbiedingsbon onder Weblog Zwolle in Actie

Media Markt Zwolle

Spacewinner Zwolle

banner daisy.jpg

Casual Friday

McDonalds

sized_loxam-1.jpg

Upmeijer

KSB

Toegang
Wat is er te doen?
23-02-2012
Diezerstroom
23-02-2012
Egostrippen
23-02-2012
Info. Kadera
23-02-2012
Duurzaam Berkum
23-02-2012
Rijbewijskeuring
23-02-2012
Pardoel & Dio
23-02-2012
Thursty Tunes
24-02-2012
'Verleiden'
24-02-2012
Kenang Kenangang
24-02-2012
Kreatief Café
Facebook