Brand in twee woningen aan Cederlaan

Zwolle – Maandagmorgen, rond 02.10 uur, zijn twee woningen aan de Cederlaan in Berkum door nog onbekende oorzaak verwoest door brand. Niemand raakte gewond. De rook- en waterschade is groot

Eén woning aan de Cederlaan liep aanzienlijke schade op aan de woning. Daarbij gingen ook twee auto’s, die onder een carport stonden, in vlammen op. Een half uur later werd er brand gemeld bij een woning verderop in dezelfde straat. Ook daar was de schade enorm. Er is een onderzoek gestart naar de beide branden aan de Cederlaan.

Artikel delen:
Reacties 65
 1. Da’s bij m’n ouders in de straat.

  Maar het zijn dus 2 afzonderlijke branden. Eentje eigenlijk op de kopse kant (de kant van de Erasmuslaan) waar de beide auto’s in de fik hebben gestaan. Dan is de hoek, dus nummer 2. En zo te zien op nummer 12, dat is (uiteraard) 6 huizen van de hoek, en niet hetzelfde blok.

  Lijkt wel een pyromaan.


  ⚠️ Meld

 2. Dat hele berkum afstoten, als ze denken dat ze een dorp zijn laat ze het daar maar uitzoeken. Groot hek erom en alle toegangswegen afsluiten, hopelijk komen we nog een keer van die zeikerds zoals pp af die heeft overal iets negatiefs op te zeggen. Wat zou je een zwaar leven hebben jongen ik heb medelijden met je 😮


  ⚠️ Meld

 3. Nou Zwolle heeft Berkum niet nodig en Berkum ,Zwolle schijnbaar niet, dus uitvoeren dat plan. Dus ook geen Berkumers meer in de binnenstad he ,want dat is Zwolle en jullie kunnen je daar goed redden 😉


  ⚠️ Meld

 4. pfff
  1 persoon spreekt over ons dorp en gelijk is er weer een aanleiding voor negatief gezeik over Berkum……. lekker iedereen over 1 kam scheren……… maatje van Wilders?


  ⚠️ Meld

 5. Nee niet iedereen die negatief is over Berkum is een maatje van Wilders hoor. Maar als er vaak negatief word gesproken over Berkum, zou er wel aanleiding voor wezen 😉 waar roook is … ;D


  ⚠️ Meld

 6. geschreven door Pp, op 29 december 2008 om 13:46

  degenen die die branden hebben aangestoken. of ben je van mening dat die auto’s zelf vlam vatten bij -20?

  Hhmmz… daderinformatie?


  ⚠️ Meld

 7. Ja dat krijg je als je afsluit van de buitenwereld 😉 Worden mensen een beetje vreemd van he. Bijvoorbeeld het Zand ook zo;n gehucht daar had je ook een pyromaan dus waarom niet in Berkum , halen jullie ook eens het nieuws …


  ⚠️ Meld

 8. Hhmmz… daderinformatie?

  heeej zit appie baantjer ook op dit weblog. Haha iedereen die het erover heeft is verdacht, denk dat jullie eens de jeugd in Berkum moeten vragen want die weten vast meer. ;D


  ⚠️ Meld

 9. geschreven door pff, op 29 december 2008 om 13:42

  1 persoon spreekt over ons dorp en gelijk is er weer een aanleiding voor negatief gezeik over Berkum……. lekker iedereen over 1 kam scheren……… maatje van Wilders?

  Ik neem aan dat je hiermee Berkummer Pp bedoelt?
  Die denkt dat het vannacht -20 gevroren heeft?


  ⚠️ Meld

 10. De afgelopen nacht en ochtend heeft het op meerdere plaatsen matig gevroren en dat is natuurlijk goed nieuws voor de ijsclubs! In Ruurlo daalde het kwik naar -6.3 graden, Vorden -6.0, Nijverdal -5.6, Tolhuislanden en Ridderkerk -5.8, Breda -5.4, Montfort -5.3 en Rutten -5.1 graden. Van de KNMI stations was Woensdrecht het koudst, daar is een temperatuur opgetekend van -8.9 graden!
  Buienradar.nl

  -20 in Berkum, 😀


  ⚠️ Meld


 11. een ambulance?? en er wonen geen eens meer mensen in dat huis? maar idd raar,, 4 weken geleden was er ook brand in hetzelfde huis en 20 jaar geleden ook toen het huis ook leeg stond..


  ⚠️ Meld

 12. hahaha john jij bent knetter gek! als je er nix mee te maken hebt moet je ook geen dingen gaan bedenken/verzinnen! ik kan je vertellen dat het absoluut niet om illegale wieplantages gaat! LOSER


  ⚠️ Meld

 13. Blijkbaar nogal gevoelig onderwerp voor de bewoners aldaar John. Stel je ook eens voor dat er dingen in Berkum gebeuren die het licht niet kunnen verdragen (of juist veel daarvan nodig hebben, haha). Nee hoor, Berkum is heel keurig en er gebeuren geen verboden zaken. Vraag maar aan Joop of die andere gast die ook niet van deze tijd is, Pp ja. Beide namen zijn natuurlijk synoniemen:
  Joop = Joop Klepzeiker en Pp is P is paal.  ⚠️ Meld

 14. Dat is wat ik begrepen heb meer ook niet. Zet ff je naam er bij dan kan ik je gewoon aanspreken ….,.

  Niet schelden hé? Dit is een net forum.

  Maar vertel jij dan als ingewijde wat wel de oorzaak is dan? En waar de plantages dan wel te vinden zijn? Want die zijn er wel heb ik begrepen.

  Inderdaad Zwollenaar zodra er een smetje op het gezicht van de berkummers te zien is zijn er genoeg die de zaak willen verdoezelen.


  ⚠️ Meld

 15. Waar gaat het over zeg, of er nu wel of niet een hek om Berkum moet jongens wat een onzin. Het feit is dat de woning die in de brand heeft gestaan wel leeg staat maar aan beide zijden wonen gewoon mensen.
  Waaronder een gezin met jonge kinderen, je moet er toch niet aandenken als het vuur wel was overgeslagen. Dat is wat belangrijk is en niet het gezeur over Berkum. >:(


  ⚠️ Meld

 16. Komt vast ook uit Joop zijn hele dikke duim. Hij spreekt zichzelf ook nog eens tegen want volgens hem is er nooit iets aan de hand in Zwolle-Oost aka Berkum en leeft iedereen daar volgens de letter van de wet . :'(


  ⚠️ Meld

 17. Ach, hij zorgt wel voor een beetje comedy hier. Dat dan weer wel, met dikdoende Berkummers weten we naar zoveel jaar Zwollenaarschap toch wel om te gaan 😉


  ⚠️ Meld

 18. Een nieuw talent binnen onze mooie vereniging, vroeg vandaag (bij het verlaten van de WRZV-hallen) of vv Berkum Christelijk was of Openbaar? Deze kritische en moeilijke vraag kon ik gelukkig doorspelen aan een vv Berkum-vrijwilligster die meeliep naar de kantine… Na de vraag was ze pijlsnel verdwenen… Hmmmm het interesseert mij niet, weet inmiddels genoeg over de zwart-witten, maar misschien kan Joop en/of Pp duidelijkheid scheppen?


  ⚠️ Meld

 19. 😉 Dat woord staat niet in mijn woordenboek lieve Berkummer.

  Zeggen ze in Gaalemuud’n ook altijd “afgunst” terwijl ze nog steeds niet door hebben hoe kneuterig ze zelf leven 😮


  ⚠️ Meld

 20. Is er uberhaupt al iets concreets bekend over de oorzaak? Staan die panden nu werkelijk leeg, of zijn ze bewoond. Let wel; in deze tijden staan de kachels vaak wat hoger, bij bewoning kan dit een oorzaak zijn.
  Had vanmiddag zelf ook al bijna de fik in een stoel. Had de Assendorperstraat zijn eerste lettergreep ook bijna eer aangedaan :'(


  ⚠️ Meld

 21. Is er uberhaupt al iets concreets bekend over de oorzaak? Staan die panden nu werkelijk leeg, of zijn ze bewoond.

  Misschien iets voor de Stichting Internetmedia Zwolle om heur journalistieke aspiraties en ambities op los te laten? 😉


  ⚠️ Meld

Reageer