Zwolle – Donderdag waait er een matige tot lokaal krachtige wind uit het noordwesten. De aangevoerde lucht is koud en van polaire origine. De temperatuur komt overdag niet verder dan een frisse 15 graden, aan zee is het nog een fractie kouder. De dag verloopt wisselend bewolkt met lokaal kans op een bui.
Vrijdag neemt de wind in kracht af. Het weer verandert verder niet veel. Wolkenvelden en kans op en bui. De temperatuur blijft met maximaal 16 graden ook aan de frisse kant. Het weekend kent een licht wisselvallig verloop. De wind doet het rustig aan waardoor het voor het gevoel niet al te koud is. De temperatuur blijft echter op beide dagen onder de 20 graden steken. We zien af en toe de zon, wolken en een enkele bui complementeren het weerbeeld.
Na het weekend is er aanvankelijk nog weinig verandering te bespeuren. In de loop van de week draait de wind naar het zuiden waardoor het kwik stijgt tot boven de 20 graden. De neerslagkansen blijven aanwezig.
De foto lijkt wel een mamoetflesje FRIStie:o
⚠️ Meld
Het voorwerp op de foto lijkt ook wel op zo’n martelwerktuig van Christine LeDuc.
⚠️ Meld
dacht eindelijk dat we van dat ding afwaren met die verbouwing en nu staat ie daar…..
⚠️ Meld