Lessen Reddingsbrigade Zwolle naar nieuw zwembad

Zwolle – Afgelopen donderdag heeft de Reddingsbrigade Zwolle afscheid genomen van het Hanzebad. Voor het laatst zijn hier de lessen Zwemmend Redden gegeven. Vanaf de herfstvakantie starten de nieuwe lessen in het nieuwe zwembad "De Vrolijkheid".
Tijdens het feestelijke openingsweekend op zaterdagmiddag 20 oktober presenteert de Reddingsbrigade Zwolle zich aan het publiek. Een mooie kans om kennis te maken met het nieuwe zwembad en de reddingsbrigade. Onze leden zullen laten zien wat zij zoal leren tijdens de lesavonden. De demonstraties worden gegeven tussen 14.00 en 17.00 uur.

Voor wie zelf wil ervaren hoe onze vrijwilligers opgeleid worden tot waterhulpverlener kan op donderdagavond 25 oktober diverse workshops in het nieuwe zwembad volgen. Deze avond start om 18:30 en duurt tot 20:30 uur.
Meer informatie over beide dagen vindt u op de website www.reddingsbrigade-zwolle.nl
Artikel delen: