vwo-informatieavond Carolus Clusius College

Zwolle – Op donderdag 6 november vindt op het Carolus Clusius College de vwo-informatieavond plaats voor groep 8 leerlingen die volgend jaar naar het vwo gaan. Deze avond is speciaal bedoeld om toekomstige vo-leerlingen alvast een beetje op weg te helpen in het maken van de juiste keuze voor een vwo-opleiding. Basisschoolleerlingen en hun ouders zijn van 19.30 – 21.00 uur van harte welkom op het CCC (ingang Kamperweg).

ccc1.jpg

Tijdens de avond wordt informatie gegeven over het atheneum en Internationaal Gymnasium Orfeo. De docenten van het CCC staan klaar om alle vragen van ouders en groep 8 leerlingen te beantwoorden. Aanmelden voor de informatieavond? Dat kan via www.hetccc.nl.

‘n Wereldschool
Op het CCC leer je verder kijken en de wereld te ontdekken. Leerlingen maken kennis met andere culturen en krijgen intensief taalonderwijs en Wereldvakken. Ook zijn er regelmatig projecten waarin leerlingen laten zien hoe zij in de wereld staan. Door excursies, buitenlandse studiereizen en internationale uitwisselingen maken zij kennis met buitenlandse jongeren en culturen. Op het CCC kun je terecht voor alle richtingen van Internationaal Gymnasium Orfeo tot en met vmbo-tl.

Artikel delen:
Reacties 2
 1. 95-jarig bestaan CCC

  Op zaterdag 15 november 2014 is het zover?? Dan bestaat het Carolus Clusius College 95 jaar! En hoewel het 100-jarig bestaan van het CCC in zicht is, willen we het 95-jarig bestaan van de school niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Dit vieren we dan ook graag met al onze leerlingen, oud-leerlingen en (voormalig) medewerkers.

  Lustrumdag voor huidige leerlingen CCC
  Op vrijdag 14 november vindt een feestelijke lustrumdag plaats voor onze leerlingen. Van 09.00 ?? 13.30 uur vinden er leuke activiteiten plaats in en rondom de school. Klik hier voor meer informatie.

  Re?nie voor oud-leerlingen en (voormalig) medewerkers
  Op zaterdag 15 november vindt van 14.00 ?? 17.00 uur de re?nie plaats voor oud-leerlingen en (voormalig) medewerkers. De re?nie wordt gehouden in het schoolgebouw aan de Veerallee. Tijdens de re?nie vinden verschillende activiteiten plaats. Er worden thema lokalen ingericht, u kunt zien hoe het huidige schoolgebouw in de nabije toekomst wordt uitgebreid, u kunt elkaar ontmoeten, een meet-en-greet beleven met legendarische oud-docenten. En een korte les bijwonen bij (oud-)docenten als de heren Van Keulen (bio), Dekker (ges en ma), Kuiper (fa), De Jonge (wi en na) of Van der Werf (na).

  Laat deze kans niet lopen en keer terug naar uw jaren op het CCC. Meld u aan voor de re?nie via het aanmeldformulier.

  Bij aanmelden voor de re?nie bent u verplicht ?? 10,- over te maken op bankrekening ….. t.n.v. Re?niecommissie. Graag bij de betaling de naam van de aanmelder vermelden en het jaar van school verlaten. Aanmelden op de dag van de re?nie kan ook, maar dan betaalt u ?? 20,-.

Reageer