Kelly van de Haar nieuwe aanwinst Volleybal

Zwolle – Het team van Redbad Strikwerda heeft een nieuwe passer-loper weten te strikken. De 19-jarige Kelly van de Haar speelt aankomend seizoen voor Regio Zwolle Volleybal. "Ik ben erg blij dat Zwolle mij de kans wil bieden om in de eredivisie te gaan spelen. Ik stap over van Alterno 2 uit de topdivisie naar de eredivisie.

Door hard te werken en met de begeleiding van Redbad heb ik er alle vertrouwen in dat ik in mijn plek in de eredivisie ga vinden", zegt de gedreven studente Sport en Bewegen. Edwin van den Broeke, technisch manager van Regio Zwolle Volleybal: "Kelly is onze tiende speelster. We zijn blij met haar komst. We weten dat ze bij Alterno een goede leerschool heeft gehad en wij denken dat ze klaar is om haar stappen in de eredivisie te gaan zetten. Ze zal hard moeten werken en veel investeren maar dat geldt voor iedereen in ons team. Dat is een basiswaarde voor ons team komend jaar."

Artikel delen:
Reactie 1

Reacties zijn gesloten.