Zwolle – Op vrijdag 3 oktober a.s. vindt er in wijkcentrum “De Weijenbelt” in Berkum een uniek concert plaats. Ongeveer 50 muzikale Berkumers werken hier belangeloos aan mee: een band met koor, solozangers en zangeressen. Het repertoire omhelst alle genres: van pop tot soul, naar rock en van gospel tot Nederlands talig.
De toegangskaarten zijn in “De Weijenbelt” vanaf 15 september tijdens de openingstijden van het wijkcentrum te koop. Volwassenen betalen 5 euro, kinderen 1 euro. Het concert begint om 20.00 uur en zal ongeveer drie uur duren. Het belooft een bijzondere avond te worden!
5 en 1 euro! Amazing.
Maak melding
Uw consumpties zullen weer met liefde worden overhandigd door Eric I.
Maak melding
ik pieker me suf, maar er komen maar twee muzikale berkumers naar boven borrelen.
Maak melding
Gert-Jan K. ook meegeteld?
Maak melding
ik heb goede herinneringen aan gert-jan. een kei van een muzikant en een echte aanwinst voor de band.
Maak melding
Gert-Jan is bovendien een top-kerel. Spelen jullie samen?
Maak melding
Nee de 1 buist en de ander speelt hahah
Maak melding
Er zijn nog wel meer muzikale-artiesten in het tuindorp trouwens.
Maak melding
Wat een initiatief zeg ik heb gehoord dat zelfs de bediening belangenloos een avond zal lopen met drank en aanverwante artikelen. Uiteraard zullen zij zelf na afloop van dit famtastich festijn zelf ook nog wel een borrletje nuttigen, het is hen gegund na een avond zich het vuur uit de sloffen te hebben gelopen. Ik kom zeker en hoop tevens mij partner en haar vriendinnen mee te nemen. het belooft een spektakel te worden
Maak melding
Het vrijwilligers collectief uit de wijk stelt zich inderdaad belangeloos beschikbaar. dit is reden te meer om groots uit te pakken en een diversiteit van artiesten te laten optreden. er is zelfs sprake van een optreden van een fakir, die met assistente en decor de avond gaat opleuken.
Maak melding
die fakir die gaat optreden zal wel eentje van Boersma zijn uit Berkum of niet .Ken er toevallig een uit Berkum was Alfred Boersma maar heb heel lang niks meer over hem gehoord kon het trouwens goed op spijkerbed en glas .
Maak melding
tijdens een CJV optreden liep destijds een fikse wond op aan zijn voet, met die glas act
Maak melding
ook een zeer lekkere assistente had hij toen. 😮
Maak melding
Jaa, optredens bij ons in de gangpoort jaar in jaar uit. mijn vrouw kan er nog niet van slapen. en die assistent was gewoon zijn dochter tineke
Maak melding